Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, dream21 είπε

Εγω πιστευω δυσκολα τα 5$ αλλα τα 3$ σιγουρα. Θα δουμε Μarket cap χαλαρα 300-340 δις του χρονου σεπτεμβριος 2022 οταν θα εχει συμπληρωθει ενας χρονος απο το ξεκινημα των εξυπνων συμβολαιων.

3 μπορει να φτάσει την κυριακη. 20% δεν ειναι τιποτα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, snet είπε

1η φορά έχω δει το "βουναλάκι" έτσι:

image.png.09b4de31a9864bf9e22ae8dcdb3c6721.png

 

και πολύ ψηλό RSI στο ΕΤΗ

image.png.eb1bf32a1a93279d0fc640818e3e9be2.png

σίγουρα πάμε καλά;

 

Το κοκκινο ειναι οι πωλητες. Αφου ειναι 'λεπτο' σημαινει οτι πωλητες ειναι λιγοι. Ή τουλάχιστον λιγοτεροι. 

Αυτο μονο καλο ειναι, γι αυτο κ παμε για τα 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος κατέχει από Nexo και το περίφημο 12%;

Κατ' αρχήν πρέπει να μεταφέρεις 1000€ μίνιμουμ, αυτό το έχω εμπεδώσει. Μετά τα "κλείνεις" για 3 μήνες ή δεν είναι απαραίτητο; Πως φτάνεις στη μέγιστη απόδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dream21 είπε

Το  LUNA μεχρι τελος του ετους ποσο το κοβεται; Στο twitter μιλουν και για 100$

333

45 λεπτά πριν, Doubt είπε

Ποιος κατέχει από Nexo και το περίφημο 12%;

Κατ' αρχήν πρέπει να μεταφέρεις 1000€ μίνιμουμ, αυτό το έχω εμπεδώσει. Μετά τα "κλείνεις" για 3 μήνες ή δεν είναι απαραίτητο; Πως φτάνεις στη μέγιστη απόδοση;

https://www.youtube.com/user/martinvalk/videos 
Εδώ ό,τι θες για το NEXO έχει ένα δυνατο βιντεο νομιζω 

1 ώρα πριν, snet είπε

1η φορά έχω δει το "βουναλάκι" έτσι:

image.png.09b4de31a9864bf9e22ae8dcdb3c6721.png

 

και πολύ ψηλό RSI στο ΕΤΗ

image.png.eb1bf32a1a93279d0fc640818e3e9be2.png

σίγουρα πάμε καλά;

 

Ρωτα το Tether, τη Binance, το FTX, πόσο θα κρατήσουν το χορό ;)

3 ώρες πριν, dream21 είπε

Εγω πιστευω δυσκολα τα 5$ αλλα τα 3$ σιγουρα. Θα δουμε Μarket cap χαλαρα 300-340 δις του χρονου σεπτεμβριος 2022 οταν θα εχει συμπληρωθει ενας χρονος απο το ξεκινημα των εξυπνων συμβολαιων.

Ή θα πάει άπατο γιατί δε μπορουν να πιάσουν τις προθεσμίες τους. Ρισκαδόρικο το ADA imo, βασίζεται στο hype. Αν το ETH δεν εχει θεμα με τα fees οτΑΝ βγει το ΕΤΗ 2.0, δεν εχουν μελλον οι ανταγωνιστές του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, BackFromHell είπε

Και σε ευρωπαικη να τα εχει κανεις, οι ελληνικες φορολογικες αρχες ενημερωνονται μεχρι κεραιας για τις κινησεις.

Ούτε ευρωπαϊκή ούτε 💶 ... Ξέρω ακριβώς τι κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

333

https://www.youtube.com/user/martinvalk/videos 
Εδώ ό,τι θες για το NEXO έχει ένα δυνατο βιντεο νομιζω 

Ρωτα το Tether, τη Binance, το FTX, πόσο θα κρατήσουν το χορό ;)

Ή θα πάει άπατο γιατί δε μπορουν να πιάσουν τις προθεσμίες τους. Ρισκαδόρικο το ADA imo, βασίζεται στο hype. Αν το ETH δεν εχει θεμα με τα fees οτΑΝ βγει το ΕΤΗ 2.0, δεν εχουν μελλον οι ανταγωνιστές του 

Κατσε να δουμε διοτι εαν τελος Σεπτεμβρη που λεγετε ξεκινησει κανενα Bear market δεν σωζεται ουτε το ETH αλλα ουτε το BTC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dream21 είπε

Κατσε να δουμε διοτι εαν τελος Σεπτεμβρη που λεγετε ξεκινησει κανενα Bear market δεν σωζεται ουτε το ETH αλλα ουτε το BTC.

Ειρωνικό ήταν ρε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Ούτε ευρωπαϊκή ούτε 💶 ... Ξέρω ακριβώς τι κάνω.

Αληθεύει αυτό, πολλοί ήταν οι βουλευτές και συγγενείς τους που τότε στην αναμπουμπούλα έστειλαν εμβάσματα σε τράπεζες της Ε.Ε, ούτε γάτα ούτε ζημιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Doubt είπε

Ποιος κατέχει από Nexo και το περίφημο 12%;

Κατ' αρχήν πρέπει να μεταφέρεις 1000€ μίνιμουμ, αυτό το έχω εμπεδώσει. Μετά τα "κλείνεις" για 3 μήνες ή δεν είναι απαραίτητο; Πως φτάνεις στη μέγιστη απόδοση;

Έχω εγώ .. εάν πας για ευρώ θα πας silver με 1 % του portfolio σε nexo token  και locked για 3 μήνες. Οπότε θα είσαι 4+4.25 εάν θες extra +2% θα σε πληρώνει σε nexo.

Τα ίδια ακριβώς στα stablecoins αλλά ΔΕΝ τα κλειδώνει για μήνες.

Εγω τα έχω μοιράσει σε nexo , celcius , blockfi youhodler και hodlnaut. Δεν θα κλείσουν όλοι μαζί πιστεύω 

 

Είχα βρει και εναν ακόμα άκυρο που έδινε σε τεθερ κοντά στο 30% για ένα χρόνο locked αλλά δεν ασχολήθηκα καν.

6 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Αληθεύει αυτό, πολλοί ήταν οι βουλευτές και συγγενείς τους που τότε στην αναμπουμπούλα έστειλαν εμβάσματα σε τράπεζες της Ε.Ε, ούτε γάτα ούτε ζημιά. 

Από πριν ήταν κυρίως σε Λουξεμβούργο. Δεν κάναν σαν τους τελευταίους στο αεροδρόμιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Από πριν ήταν κυρίως σε Λουξεμβούργο. Δεν κάναν σαν τους τελευταίους στο αεροδρόμιο.

Στην Κύπρο κυρίως έγινε το σκάνδαλο με τον τότε πρόεδρο και τους συγγενείς του ανακατεμένους... και μετά έπεσε το κούρεμα!

Επεξ/σία από NiKoSmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ειρωνικό ήταν ρε :P 

Το Luna πως το βλεπεις; λες να κανει κανενα Χ2 απο την τιμή που ειναι σημερα μεχρι τελος Σεπτεμβρη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...