Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, laserjesus είπε

Επειδή σε όλους κυκλοφορεί αυτή η ευφορία , αλλά λεφτά δεν έχουν να σπρώξουν θα μας βγει από πάνω ο γέροντας.

 

Εχουν οι φαλαινες λεφτα για ολους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, laserjesus είπε

Όποιος ασχολείται με shitcoins σίγουρα θα τον φάει το μαύρο σκοτάδι.

 

unknown-17.png

Επειδη ικανους εχω ορισμενους να πιστεψουν το παραπανω νουμερο και να πανε να κανουν στεγνο all-in στο... RIO, να πουμε οτι απο τοτε που υπαρχει γυροφερνει στο 1$ και κυριως να πουμε οτι αν πχ πριν 1 χρονο καποιος ψωνιζε RIO αντι για bitcoin, σημερα θα εχει 70% λιγοτερα κερδη απο εκεινα που θα του εδινε το btc.

image.png.dd34072870ea837f4db1859455c72295.png

 

Σε αλλα νεα και το ΣΚ ηταν ανοδικο, μανι μανι τωρα που τα λεμε, γλυφει τα $49Κ κι αν τα περασει, θα παει για να δοκιμασει εκ νεου την αντισταση των $50.000.

Ουτε $5Κ πηγε, ουτε $30Κ πηγε, ουτε καν τα $40Κ δεν ακουμπησε, αντιθετως οσοι προεβλεπαν αυτα τα νουμερα (και ηταν πολλοι) βλεπουν κουβά -παλι-.

Αν τις επομενες ωρες δεν αλλαξει κατι δραματικα, τοτε η ...καταστροφικη αυτη εβδομαδα παει για κλεισιμο με ανοδο της ταξεως του 14% . Αμα ειναι ετσι οι καταστροφες, φανταστειτε πως θα ειναι οι ανοδοι.

Το πα και πριν δυο βδομαδες. Οσο βλεπετε σε φορουμς κοσμο να ρωταει basics τυπου πως να κανει εμβασματα σε ανταλλακτηρια, ή τζογαδορους να ρωτανε σε ποιο shitcoin να σπρωξουν, ή αλλους να δινουν ακατανοητους-ατεκμηριωτους χρησμους για επερχομενη ανοδο ή επερχομενη καταστροφη, τοτε σημαινει οτι ρεει φρεσκο και σπαρταριστο χρημα στην αγορα. Δεν ανησυχω. Οταν σιγησουν αυτοι, τοτε θα εχω σοβαρο signal να σορταρω τα παντα :D

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ειναι καλα το LUNA που πηγα ταμειο σε 3 ωριτσες μεσα και  βγάλαμε το PS5 του πιτσιρικα :D

Αυριο παλι με Link ;)

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dream21 είπε

Να ειναι καλα το LUNA που πηγα ταμειο σε 3 ωριτσες μεσα και  βγάλαμε το PS5 του πιτσιρικα :D

Αυριο παλι με Link ;)

Ξέχασες τους προηγούμενους κουβάδες σου όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ooaris είπε

Ξέχασες τους προηγούμενους κουβάδες σου όμως. 

Μπα φίλε μου Κουβά δεν έπαιξε ποτέ από Νοέμβριο 2020 που αγόρασα ADA στα 0.13 και πούλησα στα 2.85 και δεν μιλάω για 5-10Κ. Άλλωστε ήμουν stacking όλο αυτό τον καιρό και δεν ασχολήθηκα ποτέ με το trading sell/buy με αλλά crypto παρα τώρα τελευταία περίπου 1 μήνα και κάτι ψιλά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dream21 είπε

Μπα φίλε μου Κουβά δεν έπαιξε ποτέ από Νοέμβριο 2020 που αγόρασα ADA στα 0.13 και πούλησα στα 2.85 και δεν μιλάω για 5-10Κ. Άλλωστε ήμουν stacking όλο αυτό τον καιρό και δεν ασχολήθηκα ποτέ με το trading sell/buy με αλλά crypto παρα τώρα τελευταία περίπου 1 μήνα και κάτι ψιλά.

 

Αγαπαμε ΑDA staking.Μου εβγαλε το rig που εφτιαξα χωρις να δωσω παραπανω ευρω και παμε τωρα να τα ριξουμε παλι στο αγαπημενο! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, foreli είπε

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο τι βλέπουμε; Είναι κάποιο bot; 

Ναι bot είναι που παίζει μόνο του η με signals.

Τα σημερινά μέχρι τώρα.

Screenshot_2021-10-04-14-39-00-204_org.telegram.messenger.jpg

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...