Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, mcstefan7 είπε

Τα αρνητικά του δεν ξέρω τι μου γίνεται. Αν θες να πουλάς δεν τα κάνει staking. Staking κάνεις μονο τα νομίσματα που σε ενδιαφέρουν για μακροχρόνια επένδυση. 

δε διαφωνω, αλλα με 6.75% επιτοκιο για ενα μηνα και με αγορα 2 και κατι ευρώ και τιμη πωλησης προχτες σχεδον 7.5ε μπηκα στο πειρασμο. Και θα τα πουλουσα...

Τωρα που πεσαν στα 6 κατι, πιθανον να τα ξαναστακαρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Νομίζω ότι ο συγκεκριμένος δείκτης τα λέει όλα για το μέλλον.

Η φωνούλα του Στιβ του Τάιλερ ακούγεται αχνά... 

😂

prime-theorem-1568238449.jpg

sensei  τοση γνωση μαζεμενη δεν την καταλαβαινω, ο εγκεφαλος εχει καει βοηθα μπας και παρει μπροστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zananiro είπε

Πήραν μπροστά οι μηχανές! Σαρώνει τα πάντα στο πέρασμα του, θυμίζει παλιές καλές ημέρες. 🥳

ας ξεκινήσουν όμως λίγο και τα ALTS....κοιμούνται ακόμα...τουλάχιστον αυτά που έχω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φορτωσε και λιγο dominance επιτελους, εχουν ανεβει και τα volumes, εχει παραμερισει και τα shitcoins. Eτσι και φυγει πανω απο τα 57k που λενε πως ειναι η επομενη καλη αντισταση, μετα δεν εχει εμποδιο για το επομενο ATH. Σε μια τετοια περιπτωση θα επαληθευτουν επιτελους και τα blockchain metrics που κραυγαζουν εδω και μηνες, οπως και η γενικοτερη κατασταση στην παγκοσμια οικονομια (πληθωρισμος, ανασφαλεια κλπ) που ευνοει τα store of value assets.

Γενικα, απο τελη Αυγουστου σεταρεται πολυ ομορφα για bullrun κλπ. Χωρις υπερβολες και ανεξηγητα μεγαλα pumps, με μπολικο υγιες ranging , διορθωσεις, αλλα σταθερα ανοδικο παρα τα πολλα FUD που κυκλοφορησαν.

Υπομονη και βλεπουμε.

*Τα alts φαγανε στο προηγουμενο run, ειναι σειρα του βασιλια τωρα :P

YΓ. Οταν η Κινα καταλαβει σε τι στρατηγικο λαθος εχει υποπεσει με την απαγορευση του btc θα ειναι αργα. Η οποια απαγορευση, περασε και δεν ακουμπησε, αν δουμε την μεγαλη εικονα...

ΥΓ2. Του long η μανα δεν εκλαψε ποτε.

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

 Καποιος ειχε προβλέψει τον Αρμαγεδδών 😁

Tώρα σε λίγο έρχεται, μη εισαι ανυπόμονος. Στην γωνία είναι το παιδί, έχει φύγει. Είμαστε καραbear εξάλλου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

😆

To Μαιο με 1.6 τρις επεσε ,τωρα με τα 900 δις θα παει to the moon🤣

8/9 σεπτ 60δις trading volume επεσε

μαζευουν παλι στα 42 ειμαστε ακομη...

εκπληκτικη ευκαιρια, για οποιον  ειναι μεσα και τα μαγκωσει απο τωρα ως μια εβδομαδα περιπου . Στο chart βλεπω ,μικρη πτωση και δευτερο pump λιγο μεγαλυτερο απο αυτο ,για να δουμε.

Επεξ/σία από kostasathv
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως διαλεγω τον αλλο τον αχαστο που ελεγε πριν 10 μερες πως βαδιζουμε ολοταχως προς τα 5000… @NotAliki177

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Εγω παντως διαλεγω τον αλλο τον αχαστο που ελεγε πριν 10 μερες πως βαδιζουμε ολοταχως προς τα 5000… @NotAliki177

Ξέχασε να βάλει ένα 5.

55000 εννοούσε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BackFromHell είπε

Του long η μανα δεν εκλαψε ποτε.

Οι long του 64κ ακόμα κλαίνε. Οι περισσότεροι έγιναν liq και οι άλλοι ενώ θα μπορούσαν να έχουν τα 3πλασια btc ακόμα περιμένουν trapped.

Ψιλά γράμματα βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...