Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά βλέπεται η συνέχεια στα alts να είναι μαύρο? Αλλοπρόσαλλα όπως πάντα🤣  Εχω διαπιστώσει ότι με την άνοδο του bit δεν ακολουθούν αυτήν την περίοδο ανοδική πορεία. All in στο bit λοιπόν.. γιατί ποτέ δεν είναι αργα. Τι λέτε εσείς?

Επεξ/σία από litsa57
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε συνειδητοποιήσει πόσο κοντά είμαστε πλέον σε ιστορικό υψηλό για το BTC;

Σήμερα; Αύριο; Εγώ πάντως θα ήθελα να φάει μια διόρθωση στα 60 και να αράξει εκεί κάνα μήνα εύκολα και να ανέβει το 24ωρο volume μέχρι να κάνει την επόμενη εκτόξευση.

Αυτό το πράγμα που κάνει εδώ και 20μέρες....δε ξέρω να το περιγράψω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Έχετε συνειδητοποιήσει πόσο κοντά είμαστε πλέον σε ιστορικό υψηλό για το BTC;

Σήμερα; Αύριο; Εγώ πάντως θα ήθελα να φάει μια διόρθωση στα 60 και να αράξει εκεί κάνα μήνα εύκολα και να ανέβει το 24ωρο volume μέχρι να κάνει την επόμενη εκτόξευση.

Αυτό το πράγμα που κάνει εδώ και 20μέρες....δε ξέρω να το περιγράψω.

Χωρίς να ξέρουμε το αυριο πιστεύω οτι μπορεί να δουμε κ το 60 κ έπειτα να ξεπεράσει κατά πολύ το φετινο του οριο. Αυτο που υπάρχει ομως στο πισω μυαλο οτι παιζει στο up του να δουμε κάποιες πωλήσεις που θα οδηγήσει σε μεγαλύτερη πτώση. Κ παλι πιστεύω οτι θα είναι προσωρινο. Υποθέσεις φυσικά κάνουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Κακως ξανά. 

Το επίπεδο θελουμε να ανέβει κ οχι να διαβαζουμε "καραγκιοζιλικια" 

Αν ένα σεντόνι έχει μόνο τόνους και κανά δυο τελείες, μάλλον πέφτει το επίπεδο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα από το κινητό πριν μπω στο αεροπλάνο κ θα είχε λάθη σίγουρα. Στο κινητό φαινεται σαν να βάζω break line. Τεσπα η ουσία όμως θέλω να πιστεύω ήταν στο μήνυμα κ ο λόγος που το έσβησα είναι γιατί είναι κρίμα το internetiko feedback να δίνεται με τον τρόπο που δόθηκε κ αυτά από έναν άνθρωπο που γραφει σπάνια σε σοσιαλ κ έτσι θα συνεχίσω κιόλας κ cool with that. Be happy.

Αντε κ κάτι για να είμαστε εντός θέματος, προσοχή στο swing failure pattern του all time high τύπου 65-70κ κ μετά ντροπ στα 54κ (val του range) σε όλα το κρυπτο μάρκετ για να κλειδώσει το κόσμο κ να τον κουράσει κάνει να πουλήσει, κάψει τα over leveraged longs ath break out traders που είναι πολλοί παραδόξως στη κορυφή.

Take care all.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, ooaris είπε

Αν ένα σεντόνι έχει μόνο τόνους και κανά δυο τελείες, μάλλον πέφτει το επίπεδο... 

Οι πληροφορίες (κ το νοημα) ανεβάζουν το επίπεδο όχι οι τονοι. 

Εχουμε δει σεντόνια χωρις νοημα χωρις πληροφορίες αλλά με τόνους. Αυτο κατεβάζει το επίπεδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Οι πληροφορίες (κ το νοημα) ανεβάζουν το επίπεδο όχι οι τονοι. 

Εχουμε δει σεντόνια χωρις νοημα χωρις πληροφορίες αλλά με τόνους. Αυτο κατεβάζει το επίπεδο. 

Αυτο ειναι σχετικό.

Εγώ αν δω ένα σεντόνι/μια άμορφη μάζα λέξεων, δεν μπαίνω καν στον κόπο να το διαβάσω. 

Για μένα το επίπεδο το ρίχνουν όλοι όσοι έχουν nickname με νούμερο στο τέλος. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...