Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο onchain φαίνεται ότι πουλάνε και αγοράζουν εδώ μερικές μέρες φάλαινες και miners. 

Υποθέσεις ή τι έκανε ο φίλος του καθένα είναι σταγόνες μπροστά στα δις που αλλάζουν χέρια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 hours ago, SabotazNic said:

Πιστεύω λόγω BF έγινε όλο αυτό. Σίγουρα αρκετοί πούλησαν για να τσιμπήσουν όλο και κάτι (μαζί και κάνα 1-2 φίλοι μου). 

Μέχρι Χριστούγεννα μάλλον θα έχει σταθεροποιηθει πιο πάνω το μάρκετ 

Συνέχεια υπάρχει "κάτι" για να δικαιολογούν αυτά τα κρασαρίσματα. Την μια το black friday την άλλη δεν ξερω τι... θέλω να πιστεύω ότι Cyber monday δεν θα γίνει το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, NotAliki177 είπε

Συνέχεια υπάρχει "κάτι" για να δικαιολογούν αυτά τα κρασαρίσματα. Την μια το black friday την άλλη δεν ξερω τι... θέλω να πιστεύω ότι Cyber monday δεν θα γίνει το ίδιο.

Ε εντάξει λογικό στην Black friday. Οι φάλαινες χρειάζονταν Fiat για να πάρουν δώρα 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2021 στις 6:56 ΜΜ, FANBOUKLEN21 είπε

Γνώμη για κάποια από τα νέα gaming crypto?? 

Πχ το metahero ή enjin?

και ναι το enjin έπεσε και το hero ανέβηκε

 

μεταξύ άλλων που σημείωσαν άνοδο ήταν και το baby doge coin

 

συνεπώς για να κάνεις trading πλέον πρέπει να πίνεις πολύ αλκοόλ!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τωρα ειναι καλη περιοδος για buy? Εννοω που εχουν κανει καποιες διορθωσεις καποια cryptos.
Πχ To vet θεωρειτ(αι) πως εναι σε καλο support?

 

Επεξ/σία από GoMaR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα ξαναγράψει ότι είχα κάποιο θέμα με το bitbay (zonda πλεον). Λοιπόν, ενημερωτικά, δεν έχω ξεμπλέξει ακόμα. Εδώ και πολλές μέρες μιλάω μαζί τους με email για να βρούμε έναν τρόπο να τραβήξω τα λεφτά που έβαλα αφού ο λογαριασμός μου δεν μπορεί να γίνει verified.

Προσοχή λοιπόν, εγώ με ταυτότητα (όχι διαβατήριο) λογαριασμό τηλεφώνου και αντίγραφο κινήσεων λογαριασμού από τράπεζα δεν μπόρεσα να γίνω verified. Θέλουν οπωσδήποτε να είναι όλα στα αγγλικά. Έστειλα λεφτα πριν γίνει αυτό και τώρα δεν μπορώ να τα τραβήξω.

Τα γράφω για να μη ταλαιπωρηθεί τζάμπα και κανένας άλλος.

Επεξ/σία από zio10
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το να σε αφήνουν να βάλεις χρήμα και να σε μπλοκάρουν στο τράβηγμα με ξεπαιρνάει. Το συγκεκριμένο (BitBay) έχει δράμα κριτικές στο google.

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Αυτό το να σε αφήνουν να βάλεις χρήμα και να σε μπλοκάρουν στο τράβηγμα με ξεπαιρνάει. Το συγκεκριμένο (BitBay) έχει δράμα κριτικές στο google.

Την πάτησα, το έκανα βιαστικά... πιστεύω να τα πάρω πίσω κάποια στιγμή τουλάχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, zio10 είπε

Την πάτησα, το έκανα βιαστικά... πιστεύω να τα πάρω πίσω κάποια στιγμή τουλάχιστον.

Στην ανάγκη βγάζεις ένα διαβατήριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...