Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Στην ανάγκη βγάζεις ένα διαβατήριο

Δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο, κάπου 200€ είναι. Άσε που και πάλι θέλουν αποδεικτικό διεύθυνσης στα αγγλικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, zio10 είπε

Δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο, κάπου 200€ είναι. Άσε που και πάλι θέλουν αποδεικτικό διεύθυνσης στα αγγλικά.

αποδεικτικό διεύθυνσης επικοινώνησε με όποια εταιρεία έχεις κινητής τηλεφωνίας και ζήτησε να σου εκδόσουν ηλεκτρονικά τον λογαριασμό σου στα αγγλικά. Μπορείς να το κάνεις πιο εύκολα από κάποιο υποκατάστημα. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, chek2fire είπε

αποδεικτικό διεύθυνσης επικοινώνησε με όποια εταιρεία έχεις κινητής τηλεφωνίας και ζήτησε να σου εκδόσουν ηλεκτρονικά τον λογαριασμό σου στα αγγλικά. Μπορείς να το κάνεις πιο εύκολα από κάποιο υποκατάστημα. 

απο revolut στα αγγλικα

image.png.05b9096394460a71dabc80676b39d0f6.png

μου έχουν κολλήσει όλα τα Bots και δε κάνουν deals...

 

αυτά δεν είναι bot εγώ είμαι ο υπηρέτης που πρέπει να επιλύω όλα αυτά τα προβλήματα.!!

 

αν μάθω τι πρέπει να κάνω κιόλας γιατί αυτή τη στιγμή δεν ξέρω!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, snet είπε

απο revolut στα αγγλικα

image.png.05b9096394460a71dabc80676b39d0f6.png

μου έχουν κολλήσει όλα τα Bots και δε κάνουν deals...

 

αυτά δεν είναι bot εγώ είμαι ο υπηρέτης που πρέπει να επιλύω όλα αυτά τα προβλήματα.!!

 

αν μάθω τι πρέπει να κάνω κιόλας γιατί αυτή τη στιγμή δεν ξέρω!!

 

 

Δεν παίρνουν so ή γενικά δεν ξεκινούν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το MBOX Πχ έβγαζε σφάλμα στο SO insufficient funds και τώρα είναι ψόφιο...

τα υπόλοιπα 3 DCA είναι σε active deal και αναμένω....

 

τα GRID bots σε ΤRΧ, ΕΤΗ, ENJ όλα στάσιμα....

ίσως πρέπει να τα σταματήσω και να τα ξεκινήσω από την αρχή....

 

και είμαι και έτοιμος να τσιμπήσω και το deal με τα 250€ περίπου το χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/11/2021 στις 12:09 ΜΜ, snet είπε

το MBOX Πχ έβγαζε σφάλμα στο SO insufficient funds και τώρα είναι ψόφιο...

τα υπόλοιπα 3 DCA είναι σε active deal και αναμένω....

 

τα GRID bots σε ΤRΧ, ΕΤΗ, ENJ όλα στάσιμα....

ίσως πρέπει να τα σταματήσω και να τα ξεκινήσω από την αρχή....

 

και είμαι και έτοιμος να τσιμπήσω και το deal με τα 250€ περίπου το χρόνο

Μήπως έχεις κάποιο θέμα το api; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι γιατί το celo παίζει κανονικά, θα το ξεκινήσω από την αρχή μάλλον

image.png.bf944f658144062f6a0db3325d3681da.png

τώρα διαβάζω κάτι παραπάνω και σήμερα ρύθμισα από την αρχή κάτι δικό μου αν και δε πάει και πολύ καλα...

 

στο FTX αφήνει subaccounts

εκεί μπορεί να αγοραστεί το PRO Bot από 2 άτομα και να παίζει αλλά από την άλλη για την ώρα είναι δωρεάν στο FTX έτσι κι αλλιώς και μακάρι να ξέραμε για πόσο ακόμα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eπειδη κατα καιρους βλεπω ποστς που ρωτανε τι γινεται με το ταδε coin (οπου coin μπορει να ειναι καποιο γνωστο πχ του top10, εως καποιο παντελως αγνωστο), θα παραθεσω ενα εξαιρετικο, εξαιρετικοτατο αρθρο για το HNC coin που φανταζομαι γνωριζετε πανω κατω τι εχει γινει τις τελευταιες μερες.

 

Για οποιον εχει την υπομονη να το διαβασει ας εχει υποψιν του, οτι αντιστοιχες μεθοδευσεις κλπ γινονται στην συντριπτικη πλειοψηφια των shitcoins, ξαναλεω, ακομα και σε -πολλα- απο τα coins που ανηκουν στο top10 του market cap σημερα.

Και θα προσθεσω οτι δεν υπαρχει πιο risky επενδυση απο το να επενδυετε σε κατι που δεν γνωριζετε. Γινεται ακομα πιο risky αν επενδυσατε επειδη σας επεισαν στο youtube 2-3-10 clowns που πληρωνονται απο τους founders των coins για να τα προματαρουν ως super projects, to the moon κλπ, ή ακομα χειροτερα, επειδη ειδατε 5-10 die hard fans του ταδε coin να ταζουν x10 , x100 κλπ σε forums και youtube comments. Tα εχουμε δει κι εδω μεσα αυτα, ειδικα με 1-2 συγκεκριμενα shit και παντελως αχρηστα coins.

Σε αλλα νεα, στις 26/12 το ...to the moon, $10 by end of the year, best project that will change the world κλπ cardano γινεται delist σε ενα απο τα μεγαλυτερα ανταλλακτηρια, το eToro. Ενα απο τα ανταλλακτηρια στο οποιο επισης ειχε τρομερο promotion μεσω του social feed απο τον καθε πικραμενο που πρωτα αγοραζε cardano εκει μεσα (λογω social feed) και μετα μαθαινε οτι το bitcoin ειναι κρυπτονομισμα. Το delist θα ειναι για US προς το παρον και βλεπουμε... Η αξια του συνεχιζει να βυθιζεται και ειναι πλεον η μιση σε σχεση με πριν 3 μηνες, παρα τη σιγουρια μερικων για explode μεσα στο Νοεμβρη κλπ...

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ada γινεται delist απο το αμερικανικο etoro που κανει 60δισ συναλλαγες την ημερα κ γινεται list στην bitstamp που κανει χ10 συναλλαγες. 

Χαιρετα μας τον πλατανο η φαση. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Eπειδη κατα καιρους βλεπω ποστς που ρωτανε τι γινεται με το ταδε coin (οπου coin μπορει να ειναι καποιο γνωστο πχ του top10, εως καποιο παντελως αγνωστο), θα παραθεσω ενα εξαιρετικο, εξαιρετικοτατο αρθρο για το HNC coin που φανταζομαι γνωριζετε πανω κατω τι εχει γινει τις τελευταιες μερες.

https://insidestory.gr/article/i-daidalodis-diadromi-toy-ellinikoy-kryptonomismatos-hnc-coin

Που είναι το παράξενο και το τραγικό; Ο άνθρωπος τα είχε πει από το 2015, ότι τα $0,20 είναι η πραγματική αξία του HCN, σήμερα έχει $0,37 που σημαίνει ότι έχει δρόμο ακόμα για τα $0,20 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...