Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακρια απο μενα οι εικασιες & συνομωσιολογιες.

Αλλα για προσεξτε καλυτερα.

Το παραλληλο συμπαν κατι προσπαθει να μας πει.  

SUZ5JYnb_mid.png

 

ΟΚΟΚ αρκετα, εδω σταματαω με τα memes . Τα λεμε ξανα τον Αυγουστο του 24 .  🤐

Επεξ/σία από Damianus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω παιδια οτι θα φτασει τοσο μακρια η βαλιτσα..Εχει αλλαξει η αγορα, ακομη και σε bear market να μπουμε δεν νομιζω να δουμε 80-90% κατω τις τιμες. Νομιζω θα υπαρχει diminishing returns ακομη και εδω με σαφως λιγοτερη πτωση(50-60%) και σε μικροτερα διαστηματα.Η τουλαχιστον αυτη ειναι η προβλεψη μου, αλλιως το πολυ πολυ οπως ειπε και ο φιλος απο πανω τα λεμε το 2024 προσωπικα hodl, staking κ dca μεχρι τοτε.Ουτως η αλλως πιο πολλα παιρνω σαν προθεσμιακες εδω παρα οταν τα ειχα στην τραπεζα.

Το μονο πραγμα που με στεναχωρει ειναι οτι δεν μου εκατσαν τα sell που ειχα βαλει σαν στοχο για να βγαλω ενα κερδος ωστε να ειχα τωρα λεφτα στην ακρη να εκμεταλευτω την πτωση.Αλλα σε αυτο φταιει το ξερο μου το κεφαλι που αρνηθηκε πεισματικα να πουλησει λιγο πιο χαμηλα.Αλλα δεν πειραζει αυτο να μου γινει μαθημα τωρα αναγκαστικα hold staking dca οπως ειπα βεβαια που ξερεις μπορει να κανει κανα τρελο recovery.Επειδη το Btc συνηθιζει να κανει το αντιθετο απο αυτο που περιμενουν οι περισσοτεροι.Τωρα ολοι ειναι bearish οποτε δεν θα μου κανει εντυπωση να αρχισουν πολλοι την μοχλευση για short και αυτο να εχει ως αποτελεσμα short squeeze.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδιά είχα κάνει κέρδη εώς 20 χιλιάρικα αυτά τα 20κ λοιπόν τα έβαλα σε pancake όταν η τιμή του ήταν 40$ και αυτή την στιγμή που μιλάμε τα 20κ είναι οριακά 4κ, δεν έχουμε μαντήλι να κλάψουμε...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Τι να πω ρε παιδιά είχα κάνει κέρδη εώς 20 χιλιάρικα αυτά τα 20κ λοιπόν τα έβαλα σε pancake όταν η τιμή του ήταν 40$ και αυτή την στιγμή που μιλάμε τα 20κ είναι οριακά 4κ, δεν έχουμε μαντήλι να κλάψουμε...

Τώρα κάνε υπομονή. Απλά μην πουλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, ooaris είπε

Πανικ σελ μαδαφακααααζ! 😬

Εννοείς κλαστερφακ 😄

Την ψυλλιαστηκα τη φαση απο τα πολλα φακ του george χτες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να μπω, αλλά μετά σκέφτομαι το πανικ σελ, μετά σκέφτομαι να ξαναμπώ και μετά ξανά σκέφτομαι το πανικ σελ. Και πάει κάπως έτσι... 🥴🥴

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...