Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. 

Θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για την crypto.com και αν γνωρίζετε σε πόσες μέρες εμφανίζεται το ποσό της κατάθεση μου από χρεωστική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν την ξέρω αλλά απο κάρτα κανονικά αμέσως έπρεπε να εμφανίζεται. Μήπως θέλει να κάνεις επιβεβαίωση των στοιχείων σου; Η συναλλαγή προχώρησε ή ακυρώθηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VCNG είπε

Καλησπέρα παιδιά. 

Θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για την crypto.com και αν γνωρίζετε σε πόσες μέρες εμφανίζεται το ποσό της κατάθεση μου από χρεωστική 

Περιμένω ταυτοποίηση όπως και στο blockfolio. Επειδή τώρα δεν έχω πρόσβαση, μήπως θυμάσαι αν έχουν προμήθειες (υψηλές);;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Αγόρασε ο elon bitcoin και η τιμή... To the moon

Εγώ πούλησα. Αν είμαι τυχερός θα πέσει και θα ξαναγοράσω πιο φθηνά. Απλά θα είμαι με το άγχος μέχρι τότε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Silverage είπε

Εγώ πούλησα. Αν είμαι τυχερός θα πέσει και θα ξαναγοράσω πιο φθηνά. Απλά θα είμαι με το άγχος μέχρι τότε.

μηπως βιαστικες λιγο? λογικα να σκεφτουμε το average σε $$$ που αγορασε η tesla ειναι γυρω στης $35κ κοινως εχουμε περιθώρια για προς τα πανω, επισεις δυσκολα να πεσει κατω απο της $30κ οπως φανηκε και πριν μερικες ευδομαδες υπαρχει τεραστια αμηνα/support απο τα επενδυτικα ιδρυματα σε αυτην την τιμη👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν περιμένω να πέσει κάτω απο 30.000. Στις 38-40.000 θα ξαναγοράσω. Έτσι για να βγάλω κάνα ψιλο, δεν έχω μεγάλα ποσά έτσι και αλλιώς.

Επεξ/σία από Silverage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Silverage είπε

Εγώ πούλησα. Αν είμαι τυχερός θα πέσει και θα ξαναγοράσω πιο φθηνά. Απλά θα είμαι με το άγχος μέχρι τότε.

Πούλησες σε usd ή euro? 

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι αν και το bitcoin ανέβηκε το ζευγάρι doge/bitcoin είναι πάνω κάτω σταθερό. Εννοώ ότι έχει τις διακυμάνσεις του αλλά όχι περισσότερο από.οτι τις προηγούμενες μέρες. Τουλάχιστον από.οτι καταλαβαίνω εγώ.

 

Ένα tweet να κάνει ότι άλλαξε τα bitcoin σε doge και αγοράζω lambo. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έσπασε τα 47k αλλά τώρα κάνει φυσιολογικά διόρθωση στα 45k. 

Εδώ νομίζω ας θυμηθούμε τι είχε πει ο Satoshi το μακρινό 2010 το 2020 το Bitcoin η θα το ξέρουν όλοι η δεν θα  το ξέρει κανείς. 

Τελικά το πρώτο έγινε :P 

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια,

Ποια ειναι η γνωμη σας για CARDANO μπορει να ανεβει αισθητα?

Και μια ακομα ερωτηση τι ωρα ελλαδος γινονται οι διορθωσεις και κλεινουν τα ποσοστα αυξησης η ζημιας αντιστοιχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, nikos5800 είπε

μηπως βιαστικες λιγο? λογικα να σκεφτουμε το average σε $$$ που αγορασε η tesla ειναι γυρω στης $35κ κοινως εχουμε περιθώρια για προς τα πανω, επισεις δυσκολα να πεσει κατω απο της $30κ οπως φανηκε και πριν μερικες ευδομαδες υπαρχει τεραστια αμηνα/support απο τα επενδυτικα ιδρυματα σε αυτην την τιμη👍

Ωραίος μάγκας ο τέσλα. Αγόρασε στα 32Κ$ τη μερα που βγηκε και άλλαξε το προφιλ του στο twitter. Δεν είπε τιποτα.. με τη μια πήγε στα 38κ$ Σελίγες μέρες δλδ χτες βγαινει και λέει αγόρασα!! Το έστειλε στα 48κ$. Σίγουρα δεν πούλησε ακόμα αλλά αν πουλαγε θα έβγαζε πάνω απο μισό δις δολλάρια με 2 tweets!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...