Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγκαινιάζοντας το επίσημο Club της στο Insomnia, η Honor διοργανώνει μεγάλο διαγωνισμό με δώρο το κορυφαίο Honor 10 smartphone αλλά και πολλά selfie sticks, bluetooth ακουστικά και in-ear ακουστικά για 10 ακόμα νικητές.

Για τη συμμετοχή σας στο διαγωνισμό το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να:

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή

Η ομάδα της Honor θα επιλέξει την πιο δημιουργική και ολοκληρωμένη απάντηση η οποία θα είναι και αυτή που θα κερδίσει το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού, ένα Honor 10 που παρουσιάσ τηκε πριν μερικές ημέρες στο Λονδίνο.

honor.png.930b29ec6909c328c687a9e9cbcd0cde.png

Το Honor 10 έρχεται με

  • Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος
  • 5.84” Honor FullView Οθόνη
  • 24MP AI Κύρια Κάμερα
  • Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς
  • Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU
  • 5v/4.5A Honor SuperCharge

Περισσότερες πληροφορίες γύρω από το Honor 10 μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα εδώ 

  • Like 13
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρησιμοποιώ Nubia Z17 Lite

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι η κάμερα, σε αυτά τα λεφτά πιστεύω έχω το καλύτερο δυνατόν αποτέλεσμα. Το χειρότερο είναι φυσικά η έλλειψη B20 μπάντας και έτσι δεν έχω όλη την εμπειρία του 4G, σχεδιαστικά ωστόσο με ενοχλεί το ότι δεν είναι 18:9 αναλογία οθόνης και αυτός είναι και ο πρώτος λόγος που θα σκεφτώ την αντικατάσταση του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Xiaomi Redmi Note 4 X...   X για Ελλάδα και Global για όλους τους άλλους ( γιατί μπορούμε :p)|

Καλύτερο χαρακτηριστικό : Μπαταρία 
Ενοχλητικό χαρακτηριστικό : Κάμερα

Γενικά πάντως 1 χρόνο + μετά κανένα παράπονο και VFM smartphone  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του Mate 9 μου είναι το SuperCharge! Φορτίζει για πλάκα...το πιο ενοχλητικό είναι ότι δεν έχω ειδοποιήσεις με κλειστές τις εφαρμογές... Είναι αγορασμενο από Κίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Galaxy s7 edge

Καλύτερο: η κάμερα. Για την ηλικία του έχει ακόμα άριστα αποτελέσματα σε διάφορες συνθήκες φωτισμού. Έχει και 4Κ βίντεο. 

Ενοχλητικό: Η οθόνη edge η οποία έτσι όπως έχει σχεδιαστεί επιτρέπει τυχαία πατήματα  ιδιαίτερα όταν κάνεις χρήση με το ένα χέρι. Στην ουσία απαιτεί να έχεις πολύ μεγάλο χέρι και δάχτυλα για να έχεις την σωστή εμπειρία. 

Επεξ/σία από siegfried_gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Lenovo Vibe P1m (σχεδόν 2.5 ετη στην κατοχή μου)

ΜΕΙΟΝ είναι η "μικρή" οθόνη 5" και η μνήμη των 2/16 , Η κάμερα μέτρια, και οθόνη 

ΣΥΝ είναι η μπαταρια των 4000mAh είναι εξαιρετική και δίνει 2 μέρες αυτονομία (τουλαχιστον τον 1ο χρόνο χρήσης)

Επεξ/σία από Vincanity
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Huawei Mate 10 Pro.

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι αναμφισβήτητα η μπαταρία του η οποία με ακραία βαριά χρήση μου βγάζει άνετα τη μέρα ενώ με νορμάλ χρήση φτάνει τις 2 μέρες. Η ουσία είναι ότι με "ανάγκασε" να βάλω το power bank στο συρτάρι 😉

Το πιο ενοχλητικο από την άλλη χαρακτηριστικό του για μένα η μπροστινή του κάμερα αφού έχοντας τόσο καλή πίσω κάμερα περίμενα η μπροστά να είναι στα ίδια επίπεδα. Δεν εννοώ να βγάζει ίδιας ποιότητας φωτογραφίες, δε γίνεται, αλλά την περίμενα καλύτερη του ανταγωνισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...