Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρησιμοποιώ το Lg g3 εδώ και περισσότερο από 3 χρόνια το καλύτερο είναι ο χαμηλός δείκτης ακτινοβολίας (sar), η κάμερα του και η οθόνη του με στενοχωρεί όμως οτι ζεσταίνεται αρκετά μερικές φορές όταν του βάζεις δύσκολα, και να χαλάσει όμως πάλι lg θα έπαιρνα λόγω της χαμηλής ακτινοβολίας που εκπέμπουν ορισμένα μοντέλα της.....βάλτε το κινητό άλλης μάρκας στο τσεπάκι ενός πουκαμίσου κοντά στη θ'εση της καρδιάς και θα καταλάβετε τι εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τελευταίο δίμηνο χρησιμοποιώ το honor 9. 

Το καλύτερο είναι η συνολική ανταπόκριση του κινητού 

Και το χειρότερο χαρακτηριστικό είναι ότι δεν ανανεώνονται τα widget... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ το iPhone 5s. To καλύτερο του είναι ότι παρόλο που είναι πολύ παλιό κινητό παίρνει ακόμα αναβαθμίσεις και η κάμερα του είναι καλή. 

Το χειρότερο είναι η άθλια διάρκεια μπαταρίας του και το φορτιζω τρεις φορές την μέρα και ο μικρός εσωτερικός του χώρος που δεν μου επιτρέπει να έχω περισσότερες από τις βασικές εφαρμογές και να σβήνω τις φωτογραφίες που βγάζω μόλις γίνουν upload στο google photos. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lumia 640xl

Θετικα: 
Μάλλον το ότι μπορείς να το χρησιμοποιήσεις εν έτει 2018. Απλά χρειάζεται λίγο overclock στον επεξεργαστή και λίγο αύξηση των paged files της RAM και μια μίκρη αύξηση σε ramsizemb. A! Και τα live tiles!

Αρνητικά:
Οτιδήποτε άλλο μπορεί να σκεφτεί ο ανθρώπινος και μη νους για ένα smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους τελευταιους 6 μηνες ειμαι κατοχος ενος Samsung S7.

Ειναι πολυ καλο κινητο συνολικα και ας ειναι 2 χρονων μοντελο.

Ειναι πολυ γρηγορο με πολυ καλη καμερα αλλα δυστυχως η μπαταρια του θα ηθελα να κραταει παραπανω. Βγαζει ανετα μια μερα με μετρια χρηση αλλα για μενα που παιζω και κανενα παιχνιδακι ειναι πιθανο να χρειαστει και λιγο φορτιση το απογευμα για να βγαλει εως το βραδυ. Πραγμα που ειναι αρκετα ενοχλητικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το δικό μου κινητό δεν θέλω να πω κάτι γιατί θέλω να το αλλάξω. Γι' αυτό μπήκα στον διαγωνισμό άλλωστε, για να κερδίσω το καινούργιο super duper honoraki 10. Αν είναι και τόσο έξυπνο όσο λένε για να μου βγάζει μόνο του τις τέλειες φωτό μου τότε θα είμαι έτοιμος για τις διακοπές μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Xiaomi Redmi Note 3 PRO

Το θετικότερο που παρατηρώ στο κινητό είναι ότι το τηλέφωνο είναι ο ορισμός της VFM συσκευής. Προσφέρει οτιδήποτε χρειάζεται ο χρήστης για μια κανονική χρήση του τηλεφώνου σε μια πολύ προσιτή τιμή.

Το αρνητικότερο είναι η μπαταρία του, η οποία παρά τη μεγάλη της χωρητικότητα -θεωρητικά- (4000mAh) τελειώνει γρήγορα. Παράλληλα, δε μου αρέσουν τα χρώματα της οθόνης, μοιάζουν πολύ "στεγνά".

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το Xiami MI A1 εξαιρετικο τηλεφωνο φυσικα αμα ειχε AI και μεγαλυτερη μπαταρια και λιγο καλυτερη selfie μπροστινη απλα ακομη εχει πολλα bugs τα οποια διορθωνει η Xiaomi με τις νεες εκδοσεις android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...