Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτοχος του xiaomi mi note 2.

To πιο ξεχασμένο από την πρόοδο της τεχνολογίας  χαρακτηριστικό είναι και το καλύτερό του,
 η μπαταρία του.
Θα αντέξει χρήση 2 ημερών ακόμη και όταν  απαιτήσω πολλά από αυτό:

  •   Να με αφήσει να σερφάρω στις ιντερνετικές μου θάλασσες με τις ώρες!
  •   Να φωτίσει νυχτερινές διαδρομές πάνω στο ποδήλατο με το φλας του σα φακό!
  •   Να με βοηθήσει με το GPS του να μη χαθώ στη ζούγκλα της πόλης!
  •   Να αφήσει παιδικές νοσταλγίες να επιστρέψουν παίζοντας tetris και pacman 😄
  •   Να με κρατήσει σε επαφή με αγαπημένα πρόσωπα!

Αλλά αχ αχ... αχ αυτή η οθόνη, που παρόλα τα θαυμάσια χρώματά της και το απόλυτο μαύρο της,
 επιμένει να θυμάται  τις λέξεις και τα σχήματα του παρελθόντος... έστω και για λίγα λεπτά. 
Αυτό που σε άπταιστα ελληνικά ονομάζουμε image retention...😩 


 
  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

συγχαρητηρια για τ οδιαγωνισμο αυτο αν και ποτε δεν ειχα τοσο καλο κινητο δεν το κρυβω πως παντα ηθελα να εχω ενα ως λατρης της τεχνολογιας.Σας ευχαριστω που μου δινετε την δυνατοτητα αυτη 

Επεξ/σία από mayhem32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ το iphone 6Plus και εχω μείνει τρομερά ευχαριστημένος από την μπαταρία του αλλά με εκνευρίζει το μειονέκτημα που έχει να μην μπορείς να απενεργοποιήσεις το wifi από το έξυπνο menu ,απλά σε αποσυνδέει από τα δίκτυα,ΔΕΝ το απενεργοποιεί!

 

καλή επιτυχία σε όλους μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nokia Lumia 730

Στα θετικά του είναι η OLED οθόνη, ενώ το μεγαλύτερο αρνητικό είναι ο τερματισμός υποστήριξης των windows phones με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Πιστός σύντροφος, αλλά ήρθε η ώρα να αποσυρθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

LG G4  H818P dual Sim.

Το πιο δυνατό του σημείο η κάμερα η οποία αποδίδει ικανοποιητικά σε οποιεσδήποτε 
συνθήκες φωτισμού και με το autofocus να λειτουργεί άριστα. Οι ποιοτικές φωτογραφίες
λοιπόν με χαμηλά επίπεδα θορύβου είναι και ο λόγος που το κρατάω ακόμη, ύστερα από 2,5 χρόνια χρήσης.

Αρνητικά υπάρχουν διάφορα, όπως η έλλειψη αναβαθμίσεων λογισμικού από την LG,  ο φόβος
μήπως παρουσιάσει bootloop, όπως έχει συμβεί σε πολλούς άλλους κατόχους, αλλά με το κύριο
και το πιο ενοχλητικό να είναι η αυτονομία
. Η μπαταρία των 3000mah μετά βίας επαρκεί
για μία μέρα με μέτρια χρήση. Αν πάλι κάνω έντονη χρήση με δεδομένα ή πλοήγηση GPS, το 
τηλέφωνο θα χρειαστεί και πάλι φόρτιση μέσα σε λίγες ώρες.

Θα ήμουν ιδιαίτερα ευτυχής αν κέρδιζα το Honnor 10 καθώς μου αρέσει πολύ το design με
notch και απ'ότι βλέπω διαθέτει κορυφαία τεχνικά χαρακτηριστικά (τούμπανο!).

Καλή επιτυχία σε όλα τα μέλη!  :)

Επεξ/σία από mihalis1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ το p9 lite. 

Το καλύτερο χαρακτηριστικό είναι η μπαταρία του με πολύ Καλή απόδοση. Το χειρότερο είναι η κάμερα του, η οποία προορίζεται μόνο για απλή χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας!

Είμαι κάτοχος του iphone 6 64gb,  αν και λίγο "παλιό" καθώς η τεχνολογία καλπάζει, είμαι απολυτά ικανοποιημένος από το συγκεκριμένο μοντέλο!

Στα θετικά θα έβαζα σίγουρα το μεγάλο χώρο αποθήκευσης που σε συνδυασμό με ένα λογαριασμό (icloud, onedrive, google drive κ.ο.κ) είσαι υπέρ καλυμμένος. Επίσης το λογισμικό του είναι ένα από τα μεγαλύτερα ατού του θεωρό!

Όσον αφορά τα αρνητικά του...δεν έχει! Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος! 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περηφανος κατοχος ενος LG G2  εδω και 4 χρονια!!! Το παρελαβα νεο κ δυνατο με αστραπιαια ανταποκριση

σε οτι και να του ζητουσα αλλα μετα απο τοσα χρονια αρμονικης συμβιωσης ειναι πλεον ενας συμπαθεστατος γερακος

που βαζει ολο του το ειναι για να ανταπεξελθει στα σημερινα δεδομενα και του χρειαζεται μια μικρη ξεκουραση αλλα οχι απαξιωση!!!

Θετικο:TΑ ΠΑΝΤΑ

Αρνητικο:Οπως καταλαβαινετε... ΤΙΠΟΤΑ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα LG G4 που εχω ενω ειναι μια καποια ηλικιας ακομη το παλευει και ανταποκρίνεται ικανοποιητικά αλλα το μεγαλυτερο θεμα-κουσουρι ειναι αυτη η μπαταρια που εχω αλλαξει 4 σε 2 χρονια και ακομη και με καινουργια δεν εχει αρκετη αυτονομια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έχω το Huawei P9 Lite περίπου 1.5 χρόνο. Το καλύτερο του χαρακτηριστικό είναι η κάμερα και οι πολλές λειτουργίες κάμερας του, το χειρότερο χαρακτηριστικό είναι ότι καααααποιες φορές κρασάρει όταν χρησιμοποιώ τον χάρτη και προσπαθώ να μιλήσω μέσω Messenger. Κατά τα άλλα κανένα παράπονο για το συγκεκριμένο μοντέλο.

Έχω επίσης το Xiaomi Redmi 4X, εδώ και 2 μήνες περίπου ως δεύτερο κινητό. Το καλύτερο του χαρακτηριστικό είναι η αντοχή μπαταρίας άνετα βγάζεις 2 μέρες με νορμάλ χρήση (wifi, Messenger άντε και λίγο gaming). Το χειρότερο του χαρακτηριστικό είναι η ποιότητα των φωτογραφιών που βγάζει σε σύγκριση με το P9 Lite!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...