Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Honor 8 pro (V9)

(+) 😀

Πολλά τα συν, ως πρώτη φορά κάτοχος Honor είχα εντυπωσιαστεί από το λογισμικό του, 6GB μνήμης, ultra HD οθόνη που μέσα σε ένα δευτερόλεπτο τη μετατρέπεις σε HD για εξοικονόμηση ενέργειας, φοβερό software κάμερας..Αυτονομία μπαταρίας διαστημική.

(-)  😐

Το ότι η μπαταρία δεν τελειώνει ποτέ αν δεν το λιώσω κατά τη διάρκεια της μέρας 😂.. Όχι εντάξει, μόνο αρνητικο η οθόνη που είναι 16:9 και καθίσταται "ζόρικη" η λειτουργία με το ένα χέρι. 

Επεξ/σία από aggeloszog93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω στην κατοχή μου ένα galaxy s9+

Σίγουρα το κορυφαίο χαρακτηριστικό του,πέρα των υπόλοιπων θετικών του στοιχείων είναι.

Η οθόνη.απλά brilliant χωρίς να την πλησιάζει καμία αλλη συσκευή του ανταγωνισμού.

Αρνητικό στοιχείο αν θα μπορούσα να του δώσω,είναι ίσως το μέγεθος του.

Θα το προτιμούσα με 6 ίντσες οθόνη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι χρήστης ενός Samsung Galaxy a5 2016.

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι το Fast Charging, αλλά ταυτόχρονα πολλά συν του δίνει και ο σχεδιασμός του σε συνδυασμό με την Amoled οθόνη. 

Όμως, ως ένα κινητό με mid-range specs, η κάμερα του και η μικρή δύναμη του επεξεργαστή του (2 GB RAM) δυσκολεύουν την χρήση του και το αφήνουν πίσω σε σχέση με άλλες συσκευές.

Επεξ/σία από NickStavr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi Redmi 5 Plus...

Άψογο σε όλα του...δε κολλάει...οθόνη τέλεια και μια χαρά κάμερα...μπαταριαρα και παρόλο που είναι 6" είναι μια χαρά το μέγεθος του..

Στα αρνητικά μόνο θα έλεγα η έλλειψη usb type c...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το + που ξεχωρίζω στο Honor 10 είναι το Aurora design που νομίζω σε πολύ κόσμο θα θυμίσει κάτι απο NOKIA 6110.

Το - στο κινητό που έχω(iPhone) είναι η έλλειψη memory expansion slot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...