Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεγάλος λάτρης  των honor.  Έχω αλλάξει 6χ, 7χ, honor 8και πολύ θα ήθελα να δοκιμάσω το 9 αλλά λόγω οικονομικών δεν το κατάφερα.  

Τώρα χρησιμοποιώ το a5 2017.στα συν του η αδιαβροχοποιηση και η πολύ γρήγορη φόρτιση.  Στα πλην του σε σχέση με τα αντίστοιχα  honor που έχω δουλέψει είναι πως μετά από μερικούς μήνες χρήσης το σαμσουνγκ εχει ελαφρα κολληματακια ενω τα honor δεν κωλωναν πουθενά.  Πολύ θα ήθελα αυτό το τέλειο δώρο μιας και το 9 το έχω ακόμα απωθημένο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, doutse είπε

Πως μπορεί να συμμετέχει κάποιος?

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή


 

Επεξ/σία από odystam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακό design το honor 10 πολλά Καλά.χαρακτηριστικα ένα από αυτά ξεχωρίζει η κάμερα του που περνάει πολλά κινητα της γενιάς του..κατοχος Α6 2018 κακό χαρακτηριστικό τα χρώματα του ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρομερά χρώματα το honor 10 και πολύ καλό μεγάφωνο. Αλλά το notch τι το θέλατε; Μπήκατε όλοι στο καράβι της apple...

Anyway έχω το Xiaomi Redmi 4X.

Το χειρότερο σε αυτό το κινητό πέρα από την κάμερα, είναι η διαχείριση μνήμης και τα τερτίπια του miui. 

 

Επεξ/σία από Centurion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Αντικειμενικά, αυτό που ζητάει ο καταναλωτής πλέον είναι ένα κινητό να του τραβάει την προσοχή κατά κύριο λόγο εξαιτίας του design του (αυτό το βλέπω τόσο από τις απόψεις γνωστών μου όσο και από το γενικό κλίμα που υπάρχει στα forums, σύμφωνα με αυτά που έχω διαβάσει). Το honor 10 κατάφερε να με εντυπωσιάσει με το aurora glass design και να ξεχωρίσει από τις αναρίθμητες επιλογές που υπάρχουν στην αγορά πλέον. Ξεκάθαρα, λοιπόν, για μένα το κορυφαίο χαρακτηριστικό στο honor 10 είναι ο σχεδιασμός του.

-Στα χεριά μου έχω ένα s6 edge, το οποίο με έχει κουράσει όσον άφορα στην αυτονομία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του Honor 10 πιστεύω πως είναι ο,τι έχει να κάνει με την διπλή AI κάμερα (τεχνητή νοημοσύνη, επαγγελματικές λήψεις φωτογραφιών και βίντεο). Το χαρακτηριστικό που με ενοχλεί ιδιαίτερα στο Nexus 5 είναι η μπαταρία που μετά από 4 χρόνια χρήσης του κινητού έχει εξαντληθεί. Καιρός για μια ποιοτική αλλαγή λοιπόν! Καλή επιτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερο χαρακτηριστικό στο  Honor 10 είναι το φινίρισμα. Στο xiaomi redmi note 4 που έχω, το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του είναι η ποιότητα του ήχου κλήσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του Honor 10 θα έλεγα πως είναι η κάμερα. Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά μόνο με βάση ότι έχω δει από δείγματα στο internet (ελπίζω να είναι αληθινά) και από reviews (ελπίζοντας να είναι αξιόπιστα).
Δεν θα μπορούσα όμως να αγνοήσω και τα χρώματα της συσκευής. Δεν νομίζω πως θα έβαζα ποτέ θήκη...

Όσο για το δικό μου smartphone, δεν μου αρέσει η διάρκεια της μπαταρίας (ακόμα και μετά από αλλαγή), καθώς και η απόδοση της κάμερας (ημέρα και νύχτα).

Επεξ/σία από spaul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του honor 10 είναι αδιαμφισβητητα το υπέροχο χρώμα και η κάμερα του. Πραγματικά υπέροχο.

Στο δικό μου κινητό το οποίο είναι one plus 5t το μόνο που δεν μου αρέσει είναι πως είναι οπτικά αδιάφορο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο χαρακτηριστικό είναι η κάμερα.

Το χειρότερο του κινητού μου είναι ότι ενώ το s6 είχε υπερυθρες και το χρησιμοποιήσουσα ως τηλεκοντρολ, το s7 δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...