Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του Honor 10  πρέπει να είναι η κάμερα του (ομολογώ δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου) και το ποιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό στο OnePlus X μου είναι ότι ζεσταίνεται σχετικά εύκολα με αποτέλεσμα να χρειάζεται επαννεκίνηση μετά από λίγο για να στρώσει...Παρόλα αυτό το λατρεύω γιατί 2 χρόνια τώρα δεν νοιώθει σαν κινητό!

 

ΣÏεÏική εικÏνα

Επεξ/σία από STORM1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το honor 10 έχει πολλά καλά και αν μοιάζει και με τα προηγούμενα μοντέλα σε αξιοπιστία θα έλεγα ότι είναι πάρα πολύ καλό, ειδικά για τα λεφτά του. Ωστόσο αυτό που ξεχωρίζει για μένα είναι το ερωτεύσιμο phantom blue χρώμα του.

Τώρα έχω το honor 8 και θα έλεγα πως το αυτο που ενοχλεί πιο πολύ είναι η τοποθεσία του fingerprint sensor που είναι πίσω. Βολεύει πάρα πολύ όταν το πιάνεις αλλά αν είναι στο τραπέζι για παράδειγμα γίνετια ενοχλητικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζει από το Honor 10 ειναι για εμενα ο επεξεργαστης του και το χειρότερο χαρακτηριστικο του κινητου που εχω τωρα ( coolpad torino)  ειναι το συνεχόμενο lag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο χαρακτηριστικο που ξεχωριζει στο Honor 10 φυσικα και ειναι :

Η τεχνητη νοημοσυνη. Οπου προτοεμφανιστηκε στο huawei mate 10 ... ειναι ενα χαρακτηριστικο unique  οπου θα βλεπουμε σε ολα τα κινητα τηλεφωνα σε λιγα χρονια...ειναι το μελλον τον smartphones....καμερα desing και τα λοιπα υπαρχουν στο 70% σημερινων smartphones αλλα οχι τεχνητη νοημοσυνη, αλλα μπραβο στην huawei που κατεφερε και εκανε αυτο το ΜΕΓΑΛΟ βημα...βεβαια θελει δουλεια και χρονια ακομα μεχρι να φτασουμε στο "καταλληλο" επιπεδο :)

 

 

Και το πιο ενοχλητικο χαρακτηριστικο στο smartphone που κατεχω (Samsung Galaxy J5 2015)  τωρα ειναι:  Ο εσωτερικος χωρος αποθηκευσης. Οπου ειναι στα 8gb - 3.5gb απο το συστημα μου μενουν 4.5 ..μονο facebook, messenger και viber μπορω να εχω κατεβασμενα :D

 

Αυτα απο εμενα, καλη τυχη σε ολους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το honor10 ειναι πολυ ομορφο κ με πολυ ωραια καμερα!!

εγω χρησιμοποιω  MI MIX 2 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα χαρακτηριστικό που έχω ξεχωρίσει στο honor 10 είναι η κύρια κάμερα AI

Ένα ενοχλητικό χαρακτηριστικό που έχω παρατηρήσει στο s9+ που χρησιμοποιώ τώρα είναι το κουμπί τις υπηρεσίας Bixby 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχω ξεχωρίσει στο honor είναι ότι μαθαίνει από εσένα και εξελίσσεται για να σου προσφέρει καλύτερη εμπειρία χρήσης.

Αυτό που με χαλάει στο samsung s9 plus που χρησιμοποιώ είναι το πλήκτρο Bixby  και η μη παραμετροποίηση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 ειναι η Καμερα του,αυτη η φανταστικη καμερα που εχει θα με βοηθησει να αποθανατιζω τα αγαπημενα μου ζωακια στις τρελες τους στιγμες.

Εχω ενα LG G3,το μειονεκτημα του δυστηχως ειναι πολυ γρηγορα αποφορτιση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο χαρακτηριστικο που ξεχωριζω προτιστος στο Honor 10 ειναι φυσικα η Τεχνητή Νοημοσύνη  που εχει το οποιο μαθαινει απο εσενα κ σου παρεχει στην πορεια πολυ καλυτερη εμπειρια.

Το χειροτερο χαρακτηριστικο που εχει το κινητο μου LG Zero ειναι το lag που εχει οτι κ εαν κανω,ακομα κ με μια εφαρμογη ανοιχτη κολαει απιστευτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερο χαρακτηριστικο: τα εντυπωσιακα χρωματα στο πισω μερος της συσκευης.

Χειροτερο χαρακτηριστικο στο galaxy s6 edge μου..Ακουμπαω καταλαθος τις ακρες της οθονης επειδη ειναι κυρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2018 στις 9:28 ΠΜ, insomnia.gr είπε

Εγκαινιάζοντας το επίσημο Club της στο Insomnia, η Honor διοργανώνει μεγάλο διαγωνισμό με δώρο το κορυφαίο Honor 10 smartphone αλλά και πολλά selfie sticks, bluetooth ακουστικά και in-ear ακουστικά για 10 ακόμα νικητές.

Για τη συμμετοχή σας στο διαγωνισμό το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να:

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή

Η ομάδα της Honor θα επιλέξει την πιο δημιουργική και ολοκληρωμένη απάντηση η οποία θα είναι και αυτή που θα κερδίσει το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού, ένα Honor 10 που παρουσιάσ τηκε πριν μερικές ημέρες στο Λονδίνο.

honor.png.930b29ec6909c328c687a9e9cbcd0cde.png

Το Honor 10 έρχεται με

  • Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος
  • 5.84” Honor FullView Οθόνη
  • 24MP AI Κύρια Κάμερα
  • Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς
  • Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU
  • 5v/4.5A Honor SuperCharge

Περισσότερες πληροφορίες γύρω από το Honor 10 μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα εδώ 

Το καλυτερο χαρακτηριστικο του Honor 10 κατα την γνωμη μου ειναι η καμερα του φτανωντας στα 24 Μp και το κομψο του σχεδιο 

Το πιο ενοχλητικο χαρακτηριστικο που εχω αντιμετωοησει ειναι με το samsung galaxy a5 το οποιο κολλαει απιστευτα και η καμερα στο σκοταδι ειναι παντελως αχρηστη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...