Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω xiaomi redmi note 4!!!Το καλύτερο χαρακτηριστικό τού θεωρώ ότι είναι η μεγάλη διάρκειας μπαταρία του,η γρήγορη και σωστή απόκριση του στην εν γένει λειτουργία του, καθώς και η πολύ καλή κ άμεση εφαρμογή τής λειτουργίας δαχτυλικων αποτυπωμάτων!!!Αν μπορώ να διακρίνω κάτι αρνητικό ,αυτό μπορεί να είναι η χαμηλή ποιότητα και ανάλυση της κάμερας του!!! ευχαριστώ...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Χρησιμοποιώ το moto g3.Το καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι ότι ανοίγει ακόμα.Το πιο ενοχλητικό ότι κρασάρει στα πάντα και παίρνει ώρα να ανοίξει τα apps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω το iphone 5s 16gb

Στα θετικά μπορώ να πω πως είναι η διάρκεια της μπαταρίας του κινητού (μετά από τόσα χρόνια ακόμα κρατάει γερά!! :) )και η μπαταρία παίζει σημαντικό ρόλο....μιλώντας με αριθμούς 2 μέρες βγάζει αναμονή και 1 μέρα με χρήση 3G,οπότε μιλάμε για μία φόρτιση την ημέρα.

Στα αρνητικά του κινητού σίγουρα το ότι δεν διαθέτει ραδιόφωνο........ :(αναγκαστικά με χρήση 3G δηλαδή,κάτι το οποίο σίγουρα δεν αφήνει ικανοποιημένους πολλούς χρήστες της συσκευής αυτής.

(Καλή τύχη σε όλους :D )

Επεξ/σία από techplastic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλό καλοκαίρι...Λοιπόν έχω το LG gflex 2 κι αυτό τα λέει όλα...

Θετικό και καλύτερο χαρακτηριστικό του η κυρτή οθόνη του 5,5" .

Αρνητικό από που ν'αρχίσω; Είναι πολλά με κυριότερο τα BootLoop που κάνει και το σφάλμα βασικής κάμερας που παρουσιάζει. 

Honor 10 ΔΑΓΚΩΤΟ  κι ελπίζω να είμαι ο τυχερός που θα το κερδίσει.

Σας ευχαριστώ για την ευκαιρία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στην κατοχή μου ακόμα το LG G3

Το καλύτερο χαρακτηριστικό που έχει ακόμα, είναι ότι δουλεύει καλά 😄
Το χειρότερο όμως είναι, ότι έχει ξεκινήσει τα γνωστά προβλήματα flickering των LG G3 😠

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone, που χρησιμοποιώ αυτή τη στιγμή, είναι η μεγάλη οθόνη 6"...είναι μια όμορφη FHD οθόνη στην οποία απολαμβάνεις να βλέπεις από απλά βιντεάκια μέχρι σειρές και ταινίες, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι για τσέπη...δυστυχώς είναι δύσκολο να κουβαλάς μια παντόφλα...!👹

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

oneplus 5T

+ταχύτατο χωρίς κολλήματα

-απαράδεκτη κάμερα για την κατηγορία και τα λεφτά του (και όχι με το gcam δεν υπάρχει καμία διαφορά. ένας κακός φακός παραμένει ένας κακός φακός)

Επεξ/σία από unknown111
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ, εδώ και 1 χρόνο, ένα iphone 6s 32άρι.

Νομίζω πως το καλύτερο χαρακτηριστικό είναι η υποστήριξη από την εταιρία με τις συνεχόμενες αναβαθμίσεις και σε συνδυασμό με τον εξαιρετικό επεξεργαστή του συνθέτουν ένα πραγματικά αξιόλογο smartphone, 3 χρόνια μετά την κυκλοφορία του.

Στον αντίποδα, το χειρότερο χαρακτηριστικό του, για εμένα, είναι το ηχείο του. Επιεικώς μέτριο, μόνο για τα πολύ βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...