Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Honor 10 :Πολυ ωραίος σχεδιασμός,πάρα πολύ καλή κάμερα, επεξεργαστής ταχύτατος.Γενικα ένα smartphone  "ναυαρχίδα" σε τιμή  mid-range.

 

Έχω το samsung s7 edge: στα μείον θεωρώ την edge οθόνη και ότι μένει λίγο πίσω στις αναβαθμίσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλέον δεν μιλάμε για συμβατικές κάμερες. Το καινούριο Honor 10 με την προηγμένη κάμερα του σίγουρα δεν θα αφήσει κανέναν ανικανοποιητο. Αυτό ζητάω και εγώ πλέον από κάθε νέο smartphone, οπότε και θα επιλέξω σαν πιο δυνατό χαρακτηριστικό την κάμερα του Honor 10. Και σαν κάτοχος Honor 9 είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα της εταιρίας στο συγκεκριμένο κινητό, που μου είναι δύσκολο να βρω κάποιο μείον. Ίσως το μόνο αρνητικό για το honor 9 που έχω, είναι η λήψη φωτογραφίας το βράδυ.Σε γενικές γραμμές μιλάμε για πολύ αξιόπιστα κινητά σε μια δυνατή και γρήγορα ανερχόμενη εταιρία.                                                 For the Brave

Επεξ/σία από Anzelok
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα χρόνια στο διάστημα, ενώ έξω έβλεπα ένα space grey χρώμα αυτού του iphone μου, ώρα να αλλάξω γειτονιά και να πάω σε πιο χρωματιστή όπως αυτή του honor, χρώμα από άλλο σύμπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά δεν μπορώ να ξεχωρίσω μόνο ένα χαρακτηριστικό του Honor 10. Τι να πρώτο επιλέξω? Το εκπληκτικό Aura Glass Design? Την full view οθόνη την φοβερή διπλή κάμερα? Την πολύ καλή τιμή του? Με λίγα λόγια είναι η πιο "τίμια ναυαρχίδα του 2018"

Η συσκευή που χρησιμοποιώ τους τελευταίους μήνες είναι το Huawei mate 10 pro και δεν έχω βρει κάποιο αρνητικό έως τώρα αν και ζηλεύω το design της νέας σειράς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι η κάμερα.

Το κινητό μου που είναι το P9 της huawei έχει παρόμοιες αρετές (διπλή κάμερα κτλ) αλλά με ενοχλεί κάπως που του στέρησαν μικρά πραγματάκια όπως που σε σχέση με τα honor δεν έχει IR θύρα και που δεν είναι όλα δίκαρτα εξ ορισμού (όπως τα honor) και από το p20 pro και μετά δεν έχουν και 3.5mm θύρα (και αυτό δεν είναι "μικρό" πραγματάκι).

Οπότε στο δικό μου αν διάλεγα ένα "ελάττωμα" η έλλειψη ir με ενοχλεί.

Επεξ/σία από keysmith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Honor 10 

Καλύτερο χαρακτηριστικό η κάμερα. 

Εχω το Lenovo p1

Στο μόνο που υστερεί είναι οι νυχτερινές φώτο 

Υγ. Από ότι βλέπω οι περισσότεροι έχουν απαντήσει λάθος. 

Η ερώτηση είναι το καλύτερο χαρακτηριστικό του honor και όχι του δικού μας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κινητό είναι ναυαρχίδα, τι να πρωτοθαυμάσεις... κατ' εμε το χαρακτηριστικό που ξεχωρίζω στο Honor 10 είναι o αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος, και είναι αυτό το χαρακτηριστικό που θεωρώ το χειρότερο στο κινητό μου, το iphone SE...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24MP AI Κύρια Κάμερα the best for honor 10

Το note 4 το χειρότερο είναι η μπαταρία 

Στις 3/6/2018 στις 9:28 ΠΜ, insomnia.gr είπε

Εγκαινιάζοντας το επίσημο Club της στο Insomnia, η Honor διοργανώνει μεγάλο διαγωνισμό με δώρο το κορυφαίο Honor 10 smartphone αλλά και πολλά selfie sticks, bluetooth ακουστικά και in-ear ακουστικά για 10 ακόμα νικητές.

Για τη συμμετοχή σας στο διαγωνισμό το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να:

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή

Η ομάδα της Honor θα επιλέξει την πιο δημιουργική και ολοκληρωμένη απάντηση η οποία θα είναι και αυτή που θα κερδίσει το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού, ένα Honor 10 που παρουσιάσ τηκε πριν μερικές ημέρες στο Λονδίνο.

honor.png.930b29ec6909c328c687a9e9cbcd0cde.png

Το Honor 10 έρχεται με

  • Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος
  • 5.84” Honor FullView Οθόνη
  • 24MP AI Κύρια Κάμερα
  • Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς
  • Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU
  • 5v/4.5A Honor SuperCharge

Περισσότερες πληροφορίες γύρω από το Honor 10 μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα εδώ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το lg g5.

Συν: αν και μοντέλο 2016 έχει φοβερή κάμερα ακόμα και σήμερα. Λίγες γνώσεις περί manual να έχεις και βγαίνουν απίστευτες φωτός.

Πλην: all time classic lg. Μετά από λίγο καιρό σταματά την υποστήριξη στα κινητά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...