Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο χαρακτηριστικό που κάνει το Honor 10  να ξεχωρίζει σε σχέση με τα υπόλοιπα κινητά της κατηγορίας του είναι η 24MP AI( Artificial intelligence ) Κύρια Κάμερά του,

Χαρακτηριστικό η απουσία του οποίου από το κινητό μου κάνει την χρήση της κάμερας πλέον ενοχλητική…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με το που είδα τα χρώματα στην πλάτη του HONOR 10, κατευθείαν αναζήτησα την τεχνολογία και το μυστικό πίσω από αυτό το τρομερό αποτέλεσμα. Άλλωστε, όταν βλέπεις ένα κινητό για πρώτη φορά, αυτό που σε προσελκύει δεν είναι ούτε η κάμερα, ούτε ο cpu ούτε η ram, αλλά η εξωτερική του εμφάνιση. Και το HONOR 10 εκπληρώνει την επιθυμία για ένα κινητό απαράμιλλης εξωτερικής εμφάνισης.

Αυτή την στιγμή χρησιμοποιώ το LG G2. Ο λόγος που δεν το έχω αλλάξει ακόμη είναι η αντοχή του στον χρόνο. Ήδη κλείνω 4ετία απο το 2014 που το πήρα και πραγματικά δεν έχει κολλήσει ποτέ σε ό,τι και να του ζήτησα να κάνει. Όμως, δεν μπορούσε και αυτό να μην δεν έχει ένα ψεγάδι. Δυστυχώς η θερμότητα που εκπέμπει πάνω στο χέρι μετά από κάποια ώρα χρήσης, μου φέρνει δυσφορία και καταρρέουν όλα τα πλεονεκτήματά του στη στιγμή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζει από το Honor 10 είναι η κύρια κάμερα του και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιώ αυτή τη στιγμή (HTC One m7) είναι επίσης η κύρια κάμερα του...αλλά η νύχτα μαζί του αποκτάει μία "ροζ απόχρωση" (έχει το γνωστό πρόβλημα αρκετών m7 με την κάμερα σε χαμηλό φωτισμό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2018 στις 9:28 ΠΜ, insomnia.gr είπε

Εγκαινιάζοντας το επίσημο Club της στο Insomnia, η Honor διοργανώνει μεγάλο διαγωνισμό με δώρο το κορυφαίο Honor 10 smartphone αλλά και πολλά selfie sticks, bluetooth ακουστικά και in-ear ακουστικά για 10 ακόμα νικητές.

Για τη συμμετοχή σας στο διαγωνισμό το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να:

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή

Η ομάδα της Honor θα επιλέξει την πιο δημιουργική και ολοκληρωμένη απάντηση η οποία θα είναι και αυτή που θα κερδίσει το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού, ένα Honor 10 που παρουσιάσ τηκε πριν μερικές ημέρες στο Λονδίνο.

honor.png.930b29ec6909c328c687a9e9cbcd0cde.png

Το Honor 10 έρχεται με

  • Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος
  • 5.84” Honor FullView Οθόνη
  • 24MP AI Κύρια Κάμερα
  • Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς
  • Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU
  • 5v/4.5A Honor SuperCharge

Περισσότερες πληροφορίες γύρω από το Honor 10 μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα εδώ 

Honor 10 : Αδερφός του p20 σε χαρακτηριστικά που το ξεπερνά κρατώντας χαμηλότερο προφίλ στην τιμή, κάνοντας το value for money για αυτούς που τα ζυγιαζουν όλα . Είναι η πιο ολοκληρωμένη συσκευή για τα χρήματα της. Ο λόγος που θα το αγόραζα είναι η κάμερα του και οι καινοτόμες λειτουργίες του αφού διαθέτει όλα τα χαρακτηριστικά κινητών 2018 με την υπογραφή της huawei . Προερχόμενος από lg g5 (μειονεκτήμα στην κατανάλωση μπαταρίας)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θετικά:

Χρειάζεται κάτι παραπάνω από αυτά που ήδη έχει.......

Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος

5.84” Honor FullView Οθόνη

24MP AI Κύρια Κάμερα

Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς

Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU

5v/4.5A Honor SuperCharge

Αρνητικά: ο Κινέζος στη φωτογραφία

Επεξ/σία από panosb26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζω στο Honor 10 είναι η 24ΜP AI Camera, ενώ στο Redmi Note 4X μου το ενοχλητικό είναι η κάμερα του που σε τρίτη εφαρμογή (Viber) σκουραίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το honor 7 lite και δεν εχω χρεισιμοποιειση τιποτα καλυτερο για αυτο το εχω 1 μιση χρονω και ξερω οτι το κινιτο αυτο αντεχη και αλλο γτ ειναι πολυ καλα φτιαγμενω και με εικανοποιει αφανταστα αλλα τωρα τελευτεα σκεφτομουν να παρω κανα αλλο οπως το honor 8 μου αρεσει παρα πολυ επιδει εχει δυο καμερες για καλυτερες φοτογραφιες αλλα και το καλυτερο design που εχω δει ποτε .

Τωρα αμα κερδισο το honor 10 ολα αυτα τα γεινοντε πολη ποιο ευκολα και ποιο ωραια.

Για ταχυτυτα δεν ειπα τιποτα γιατι με το honor 7 lite δεν ειχα κανενα προβλημα.

Με  τι μπαταρια δε εχω κανενα προβλημα περναει η μερα μου τελεια χωρις προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένα χαρακτηριστικό του iPhone 5 που να μπορεί να συγκριθεί με τα χαρακτηριστικά του Honor 10. 

Το καλύτερο μάλλον είναι η μπροστινή κάμερα και σίγουρα το πιο ενοχλητικό πράγμα στο κινητό μου αυτή τη στιγμή είναι το ίδιο το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απίστευτα χρώματα με τα οποία συνοδεύεται δηλαδή το Aurora Glass Design,αλλά το πιο δυνατό χαρακτηριστικό του για μένα του Honor 10 είναι η κάμερα και σε αυτό οφείλεται τα ποσά που έχουν επενδυθεί από την εταιρεία για το AI Assisted.Της αξίζουν πραγματικά συγχαρητήρια.

Κάτοχος Sony Xperia C4,παρόλο που είναι τέλειο για browsing,σε όλα τα άλλα δυστυχώς πλέον δεν ανταποκρίνεται.Αργή φόρτιση(3 ώρες) ,μικρή διάρκεια μπαταρίας,κακό για games,απογοητευτικές ποιοτικά φωτογραφίες.Κάτοχος 2+ χρόνια,θα αντικατασταθεί φέτος.

Επεξ/σία από stavros750
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο χαρακτηριστικο στο Honor 10 για εμενα ειναι η καμερα. Και ως κατοχος one plus 3 το πιο ενοχλητικο ειναι η μπαταρια που αντεχει μονο μια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...