Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν αλλάζω συχνά συσκευές, μετά το LG G2 περίμενα να εμφανιστεί κάτι ιδιαίτερο για να προχωρήσω στην επόμενη αγορά, έψαχνα μία ολοκληρωμένη συσκευή. Μετά από 3 χρόνια τελικά είδα το Samsung S7 Edge, αν και μισούσα τα Samsung επειδή ήταν όλα ίδια εμφανισιακά, αλλά αυτό το τηλέφωνο έκανε τη διαφορά. Ο κύριος λόγος που έγινε η αγορά ήταν η εμφάνιση, ή με άλλα λόγια η bezeless οθόνη edge με τα πανέμορφα χρώματα, άρα θα πω πως αυτό είναι το καλύτερο χαρακτηριστικό για εμένα. Με τον καιρό όμως κατάλαβα πως αυτό είναι ταυτόχρονα και το χειρότερο χαρακτηριστικό της συσκευής, γιατί δεν σου δίνει την δυνατότητα να τοποθετήσεις tempered glass, κάτι που θεωρώ απαραίτητο σε μια τόσο ακριβή συσκευή στις μέρες μας. Δοκίμασα tempered glass από διαφορετικές εταιρίες αλλά κανένα δεν παρέμενε στην οθόνη και η αφή δεν δούλευε σωστά. Έτσι αναγκάστηκα να το χρησιμοποιώ χωρίς τζαμάκι, και μετά από 8 μήνες από την αγορά του μου έπεσε εν ώρα εργασίας και έσπασε το digitizer και ένα σημείο της οθόνης, με το κόστος της ζημιάς να ξεπερνάει τα 300€. Παρόλο που ράγισε η οθόνη, η συσκευή είναι πλήρως λειτουργική ακόμα και σήμερα. Έτσι, τη χρησιμοποιώ περιμένοντας μια νέα καλύτερη συσκευή να με εντυπωσιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο δυο χρόνια με το P9 Lite μπορώ να πω οτι το

καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι οτι λειτουργεί,

χειρότερο θα έλεγα οτι γεμίζει σχετικά γρήγορα η μνήμη, και οτι δεν βλέπω να παίρνει καμιά αναβαθμίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo θετικό στο HTC 10 μου είναι η στιβαρή ποιότητα κατασκευής, το οποίο αποφέρει και το αρνητικό: το υπερβολικό βάρος του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung S7 Edge

Το καλύτερο κινητό που πήρα ποτέ. Μόνα 2 αρνητικά tripαρα το Knox και δεν έχω πλέον το Pay με NFC και δεν λειτουργεί και το Health App (δικιά μου βλακεία αλλά μαρή Σαμσουνγκ ήμαρτον) και περιμένουμε ακόμα το Oreo να ρθει (ήμαρτον πάλι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sallyb είπε

Xiaomi Mi5 Prime

+ Miui, διαχειριση μπαταριας, μεγεθος

- Καμερες

:-) :-) :-)

Εχω το samsung j7 πολυ καλη μπαταρια μεγαλη διαρκεια οι φωτογραφιες το βραδυ οχι τοσο καλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...