Προς το περιεχόμενο

Ανταλλακτήρια ψηφιακών νομισμάτων


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/4/2021 στις 8:47 ΠΜ, -orestis- είπε

Θα σου πω για τη δική μου εμπειρία. Έκανα δοκιμή να τραβήξω 50€. Δοκιμάζω με SEPA σε Πειραιώς και μου ζητούσε 0,80€. Μετά δοκίμασα στη χρεωστική κάρτα της Πειραιώς(που είναι συνδεδεμένη με το λογαριασμό) και μου ζητούσε 0,50€. Στη μια περίπτωση σου ζητάει ποσοστό ενώ στην άλλη φιξ τιμή. Προσωπικά επέλεξα τη κάρτα για τα λιγότερα fees. Αλλά από φίλο ξέρω ότι δεν έχει θέμα με Πειραιώς. Βέβαια ακούγονται διάφορα για εθνική όπως και revolut. Οπότε προσοχή. 

Να σαι καλα! θα δοκιμασω και τους δυο τροπους και θα διαλεξω και εγω αυτον που συμφερει τελικα περισσοτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 322
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα και Χρονια Πολλά, εχει κανει κανεις p2p αγορα usdt απο binance να ριξει λιγο ...αναστασιμο φως? Πως αλλιως μπορουμε να παρουμε usdt για coins που δεν ζευγαρωνουν με Ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pp6210 είπε

Καλησπερα και Χρονια Πολλά, εχει κανει κανεις p2p αγορα usdt απο binance να ριξει λιγο ...αναστασιμο φως? Πως αλλιως μπορουμε να παρουμε usdt για coins που δεν ζευγαρωνουν με Ευρω

με bitcoin δεν μπορείς να αγοράσεις usdt?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δυστυχώς όχι απο binance, μονο με ΒΝΒ  μπορείς το οποίο όμως είναι all time high τώρα συν οτι έχω ξοδέψει αρκετά ΒΝΒ για άλλα νομίσματα που δεν ζευγαρώνουν με ευρω...

δοκίμασα και να κάνω trade USTD με BTC αλλάκαι τις 2 φορές μου είπε failed to get a quote...

Επεξ/σία από pp6210
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, pp6210 είπε

δυστυχώς όχι απο binance, μονο με ΒΝΒ  μπορείς το οποίο όμως είναι all time high τώρα συν οτι έχω ξοδέψει αρκετά ΒΝΒ για άλλα νομίσματα που δεν ζευγαρώνουν με ευρω...

δοκίμασα και να κάνω trade USTD με BTC αλλάκαι τις 2 φορές μου είπε failed to get a quote...

Γιατι δεν μπορεις?

https://www.binance.com/en/trade/BTC_USDT?type=spot

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Bspus είπε

Γιατι δεν μπορεις?

https://www.binance.com/en/trade/BTC_USDT?type=spot

 

Ναι φιλε μου το ειδα οτι μπορω, μετα απο 3-4  φορες εδωσε quote, το οποιο βεβαια διαρκει 2-3 δευτερολεπτα, μετα λρεπει να ξαναζητησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pp6210 είπε

Ναι φιλε μου το ειδα οτι μπορω, μετα απο 3-4  φορες εδωσε quote, το οποιο βεβαια διαρκει 2-3 δευτερολεπτα, μετα λρεπει να ξαναζητησεις

Τι κουφο ειναι αυτο παλι. Ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα τον Απρίλιο από binance με κάρτα της Πειραιώς visa, altcoins και την επόμενη μου έγινε μια χρέωση από τη κάρτα 31,88 ευρώ απο μια εταιρεία pokeones e hong kong σε δολάριο, έχει συμβεί κάτι ανάλογο σε εσάς; Από τη τράπεζα μου είπαν ότι δεν ζητήθηκε έξτρα πιν από e-banking λόγο ότι ήταν εκτός ΕΕ. Σόρρυ αν είμαι εκτός θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εχει ξαναναφερθει το συγκεκριμενο, ΑΝ δε κανω λαθος , και για να επιβεβαιωσω οτι δεν εχει αλλαξει κατι..

Kraken καταθεση /αναληψη μεσω Revolut δεν δεχεται σωστα?

Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα λογαριασμό στο κρακεν με σκοπό την αγορά κρυπτο.

 

Ποια η προτεινόμενη μέθοδος για να στείλω λεφτά? BankFrick Sepa?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2021 στις 12:28 ΠΜ, imr είπε

Μόλις έκανα λογαριασμό στο κρακεν με σκοπό την αγορά κρυπτο.

 

Ποια η προτεινόμενη μέθοδος για να στείλω λεφτά? BankFrick Sepa?

Οποιοδήποτε SEPA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει 

Εχω σε metamask wallet κάποια erc20 tokens (snx) τα οποία θέλω να τα στείλω binance για πώληση/αγορά άλλων νομισμάτων αλλά δεν έχω καθόλου Eth. Θα μπορούσα π.χ. να τα αλλάξω δίκτυο (binance smart chain, λόγω χαμηλότερων fees και να μεταφέρω έτσι οικονομικότερα στην binance ?  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Χθες αγόρασα με χρεωστική Πειραιώς visa και τώρα που πήγα να ξανά αγοράσω δεν την δέχεται. Σας έχει τύχει;

Screenshot_20210516-214946.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, έχει κάποιος λογαριασμό Kucoin να μας πει πως ειναι φτηνότερο να φορτώσεις USDT? 

πήγα να περάσω μέσω SEPA ή πιστωτικής και έχει τρελλές προμήθειες, 30 ευρώ προμήθεια για 120 ευρώ topup....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω σε ποιο ανταλακτηριο θα βαλω κανα λεφτο να παρω σιγα σιγα τιποτα. (και ελεγα να παρω την πρηγουμενη βδομαδα, παλι καλα :p)

Το κρακεν με εκανε verification κανονικα και αμεσα. 

Δοκιμασα και coinbase στο οποιο δεν μου παιρνουν την βεβαιωση για διευθηνση με τιποτα, τι χαρτι ειχατε στειλει?

 

Τι απο τα 2 θα προτεινατε? Το coinbase με βολευει που εχει 2step authentication απο το κινητο, ενω το kraken απο οτι ειδα μονο με google authenticator

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...