Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/6/2018 στις 10:51 ΠΜ, Thulogur είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω βινύλια, τα ειχα παει για πώληση στο μοναστηράκι αλλα μου ειπαν για πολυ χαμηλό κέρδος ανα κομμάτι, οποτε καλύτερα να τα χαρίσω εδω. Ειναι σε μέτρια κατάσταση εξωτερικά αλλα παίζουν μια χαρα.

Προσωπικό μήνυμα για συνεννόηση και παραλαβή απο μετρό ευαγγελισμού. Παρακαλώ οχι μεταπωλητές. Ευχαριστώ !

aaa (1).jpg

aaa (2).jpg

ΔΗΛΩΝΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ !!!!  τωρα ειδα οτι δοθηκαν.....ποτε προλαβενετε ρε γμτ ?!?!

Επεξ/σία από HILL.K
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφου ειχε τοση απήχηση, την επόμενη φορα θα ειναι περισσότεροι οι παραλήπτες. Αν και αυτα που κυκλοφορήσαν στην Ελλάδα, ουτε άριστης ποιότητας τα λες ουτε συλλεκτικά...

Ευχαριστώ παντως για το ενδιαφέρον κύριοι.

Επεξ/σία από Thulogur
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω παιδες!το λοιπον, χτιζω ενα mid pc για γενικη χρηση και ζητωντας βοηθεια ενος φιλου μου,μου εδωσε για αρχη ενα κουτι γεματο με hardware να ξεκοκκαλισω οτι μπορω και να κρατησω...δυστυχως αυτο που δεν ηξερα ηταν οτι ειναι παλιο συστημα και το ειδα σημερα..τεσπα, διελυσα οτι ειχε και κρατησα κουτι και τροφοδοτικο,τα υπολοιπα τα χαριζω!εχουμε και λεμε:ενας Pentium 4, η ψυκτρα του,η mobo,2 μνημες DDR 256 mb, μια καρτα γραφικων που δεν εχω ιδεα τι ειναι μονο οτι ειναι passive, μια καρτα δικτυου και ενα εξτρα bracket με θυρες usb.Απο οτι μου ειπε ο φιλος, το pc αναβε κανονικα αλλα εδειχνε μαυρη οθονη,ουτε ποστ ουτε τιποτα οποτε και δεν ξερω τι ειναι και τι δεν ειναι λειτουργικο....απο Θεσσαλονικη παρακαλω,λογω ογκου κυριως της mobo δεν μπορω να στειλω!(αν και δεν ξερω για ποιο λογο να ηθελε καποιος ενα τοσο παλιο μαραφετι..χοχοχο)2mfbukh.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ψυγείο 25ετίας, μάρκας pitsos, έχει πέσει η απόδοση του στη συντήρηση, η κατάψυξη δουλεύει κανονικά. Παραλαβή από Θεσσαλονίκη, δυτικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, fotodv7 είπε

Χαρίζεται ψυγείο 25ετίας, μάρκας pitsos, έχει πέσει η απόδοση του στη συντήρηση, η κατάψυξη δουλεύει κανονικά. Παραλαβή από Θεσσαλονίκη, δυτικά. 

Καλημέρα ,σου έχω στείλει και πμ από χθες.εαν είναι μικρό σε όγκο  ψυγείο με ενδιαφέρει.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαρίζεται χειριστηριο xbox 360 για ανταλλακτικα. ειναι κακοποιημενο και λειπει το κουμπωμα για τις μπαταριες

0-02-04-aea3e79c64c2e39d6a370a667298a59a23e5d99c802500012530f8b0c39db105_c4cf154c.jpg.7c1f66b4150c6881d7b82089f6612853.jpg

Παραλαβή ΜΟΝΟ από το χώρο μου στον Κολωνό Αττικής. Άτομα που έχουν χαρίσει στο παρελθόν ή ενεργά μέλη.

Επεξ/σία από xristakits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/7/2018 στις 8:31 ΜΜ, fotodv7 είπε

Χαρίζεται ψυγείο 25ετίας, μάρκας pitsos, έχει πέσει η απόδοση του στη συντήρηση, η κατάψυξη δουλεύει κανονικά. Παραλαβή από Θεσσαλονίκη, δυτικά. 

Αν δεν το θελει το παλικαρι λογω ογκου ενδιαφερομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα εξής:

  • USB 2.0 bracket 2 θέσεων
  • Θήκη πλαστική για iPhone 6 (Holo)
  • Θήκη λαστιχένια για Huawei P8lite
  • Θήκη λαστιχένια για κινητό Newman N1
  • GamePro τεύχη: #58, #66
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται έπιπλα παιδικού δωματίου, σε καλή κατάσταση. Ιδιοκατασκευή σε επιπλοποιό, περίπου 15ετίας. Γραφείο με συρτάρι και ντουλάπια, και 3 στήλες- ντουλάπια. Για όποιον ενδιαφέρεται επικοινωνία με πμ. Δεν λύνονται, δεν είναι πολύ βαριά.

Είμαι Βόλο. Παραλαβή και μεταφορά αναλαμβάνει όποιος τα πάρει από το σπίτι μου. Παραθέτω μια φωτογραφία του γραφείου, οι υπόλοιπες φωτογραφίες στο dropbox.

 

 

IMG_3256.thumb.JPG.d2f05557940146d88b863df436a3d742.JPG

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • 3 βιβλία του Λιακόπουλου (Σειρά "Ζούν ανάμεσά μας") που τα είχα πάρει απο συμφορουμίτη. Κάναμε τον χαβαλέ μας και είναι διαθέσιμα για τον επόμενο:
    • Η τεχνολογία του κακού
    • Το τελευταίο ηλεκτρόνιο και ο πολέμαρχος του θεού
    • Το κουτί της πανδώρας
  • Κονσόλα Sega Genesis Mini την οποία είχα πάρει απο συμφορουμίτη αλλά δεν κατάφερα να την κάνω να δουλέψει καθώς δεν παίρνει τροφοδοσία ούτε απο μπαταρίες ούτε απο εξωτερικό μετασχηματιστή.
  • PCI-X riser board που βγήκε απο ένα Dell poweredge 1950. Δεν ξέρω αν είναι συμβατό και με άλλα μοντέλα.
  • 2 μνήμες so-dimm DDR 333 256MB
  • 1 μνήμη so-dimm DDR2 667 256MB
  • 8 μνήμες so-dimm DDR2 512MB διαφόρων ταχυτήτων.
  • Εξωτερικό card reader (SD/MMC/TF/MS/M2) usb2

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα.

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...