Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, Steggianas είπε

Ξεκινάμε με τα παρακάτω:

1)Μηχάνημα γυμναστικής Cardio Cruiser

(σκέτο χωρίς το μοντέλο:P)

είναι αμοντάριστο σε μέτρια κατάσταση αλλά αδούλεφτο.

2) Μηχάνημα κοιλιακών

Τα ίδια με το προηγούμενο μηχάνημα γυμναστικής

3) Ενισχυτής - ηχεία OZAKI

Δεν εγγυώμαι την λειτουργία τους, (όταν παροπλίστηκαν έπαιζαν κανονικότατα)

Λόγω εξαιρετικά περιορισμένου χρόνου, θα δοθούν στα πρώτα πμ για άμεση παραλαβή από την έδρα μου:

Δ. Αθήνα-  Αγ Ανάργυροι, -κάποιες απογεματινές ώρες-

(με υπομονή γιατί δεν είμαι συνέχεια online :rolleyes:)

4133A4zudJL.jpg

20181216_130707.jpg

20181216_125712.jpg

20181216_130221.jpg

Ευχαριστω Στελιο για τον ΟΖΑΚΙ, να σαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, Doubt είπε

Έχουν μείνει οι υπόλοιπες 3 μνήμες 

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον φίλο Doubt για τις μνήμες και την άμεση-άψογη επικοινωνία! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 15/12/2018 at 20:00, mourgolukos said:

Μετά από ακυρώσεις που έπεσαν, τα πράγματα πάνε στους επόμενους οπότε οι χρήστες ALXNKS, SERDAKIS, FUEL7, DR.LO, kai CRYBAL να επικοινωνησουν μαζί μου για παραλαβή των προιόντων 

 και φτάνουμε στις κάρτες:

1. GTX 470 -mpitzi91

2. GTX 550ti -georgeps21

3. AMD 6950 -Vassilis24

4. GTX 260 - odystam - Crybal

5. 8800 GT 512 - kostas.karras

Επιλαχόντες για την πρώτη "ελευθερη" κάρτα με ραντομ σειρά

- Crybal

- beastιe74

- polog40 

- serdakis  

Σε αναμονή ως επιλαχών :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται αυτό το μοντέλο https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

Έχει ένα χτύπημα επάνω δεξιά στο εμπρός μέρος, χωρίς να επηρεάζεται λειτουργικά ωστόσο.

 

Screenshot_92.jpg

Screenshot_93.jpg

Παραλαβή Καλλιθέα ή Αγ. Δημήτριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ~mxls~ said:

Χαρίζεται αυτό το μοντέλο https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

Έχει ένα χτύπημα επάνω δεξιά στο εμπρός μέρος, χωρίς να επηρεάζεται λειτουργικά ωστόσο.

Screenshot_92.jpg

Screenshot_93.jpg

Παραλαβή Καλλιθέα ή Αγ. Δημήτριο.

Με ενδιαφέρει και για μένα για τη φουκαριάρα τη μάνα μου που θέλει να της πάρω smartphone 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται pc με τα παρακάτω χαρακτηριστικά, Cpu Intel Core i7-9700K, mobo Gigabyte Z390 Aorus Ultra, GPU Nvidia GeForce RTX 2080, RAM G.Skill TridentZ RGB 2x8GB DDR4-3200, SSD Samsung 970 Evo 1TB, PSU EVGA SuperNOVA 850 P2, tower NZXT H500, ψύξη Cooler Master MasterLiquid ML240R RGB. Το δίνω γιατί τελικά δεν είναι πιο γρήγορο από τον Q6600 στο youtube και ξενέρωσα. Αν δεν δοθεί άμεσα άμεσα πάει ανακύκλωση, σε περίπτωση που το ζητήσουν πάνω από 2 (που δεν νομίζω) θα γίνει κλήρωση. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Για να σοβαρευτούμε τώρα σκούπα ρομποτάκι αγορασμένο πριν από 3-4 χρόνια από carefour. Τίμιο πραγματάκι δουλεύει μια χαρά θέλει μπαταρία όποιος το θέλει το παίρνει. 
Τσαντάκι μέσης της φωτογραφίας 
Σκουπάκι usb συμπαθητικό κάνει για καθαρισμό πληκτρολογίου και για σκονιτσες κτλ στο γραφείο. Παραλαβή από κέντρο Αθήνας ή Νέα Σμύρνη (όπως βολέψει) μήνυμα εδώ και μετά pm δεν έχω την δυνατότητα να στείλω παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει και το κινητό μαζί για άμεση επικοινωνία. 

20181217_183546_resize.jpg

20181217_183600_resize.jpg

20181217_183751_resize.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, fmarkos είπε

Για να σοβαρευτούμε τώρα σκούπα ρομποτάκι αγορασμένο πριν από 3-4 χρόνια από carefour. Τίμιο πραγματάκι δουλεύει μια χαρά θέλει μπαταρία όποιος το θέλει το παίρνει.

Στέλνω πμ

Επεξ/σία από e-tic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fmarkos είπε

Χαρίζεται pc με τα παρακάτω χαρακτηριστικά, Cpu Intel Core i7-9700K, mobo Gigabyte Z390 Aorus Ultra, GPU Nvidia GeForce RTX 2080, RAM G.Skill TridentZ RGB 2x8GB DDR4-3200, SSD Samsung 970 Evo 1TB, PSU EVGA SuperNOVA 850 P2, tower NZXT H500, ψύξη Cooler Master MasterLiquid ML240R RGB

Ενδιαφέρομαι, στέλνω πμ, θα το χρησιμοποιήσω για κατεβαστήρι :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fmarkos είπε

Χαρίζεται pc με τα παρακάτω χαρακτηριστικά, Cpu Intel Core i7-9700K, mobo Gigabyte Z390 Aorus Ultra, GPU Nvidia GeForce RTX 2080, RAM G.Skill TridentZ RGB 2x8GB DDR4-3200, SSD Samsung 970 Evo 1TB, PSU EVGA SuperNOVA 850 P2, tower NZXT H500, ψύξη Cooler Master MasterLiquid ML240R RGB. Το δίνω γιατί τελικά δεν είναι πιο γρήγορο από τον Q6600 στο youtube και ξενέρωσα. Αν δεν δοθεί άμεσα άμεσα πάει ανακύκλωση, σε περίπτωση που το ζητήσουν πάνω από 2 (που δεν νομίζω) θα γίνει κλήρωση. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

τι PC έναι αυτό? πληκτρολόγιο-οθονη- ποντίκι δεν έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, fmarkos είπε

Χαρίζεται pc με τα παρακάτω χαρακτηριστικά, Cpu Intel Core i7-9700K, mobo Gigabyte Z390 Aorus Ultra, GPU Nvidia GeForce RTX 2080, RAM G.Skill TridentZ RGB 2x8GB DDR4-3200, SSD Samsung 970 Evo 1TB, PSU EVGA SuperNOVA 850 P2, tower NZXT H500, ψύξη Cooler Master MasterLiquid ML240R RGB. Το δίνω γιατί τελικά δεν είναι πιο γρήγορο από τον Q6600 στο youtube και ξενέρωσα. Αν δεν δοθεί άμεσα άμεσα πάει ανακύκλωση, σε περίπτωση που το ζητήσουν πάνω από 2 (που δεν νομίζω) θα γίνει κλήρωση. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Για να σοβαρευτούμε τώρα σκούπα ρομποτάκι αγορασμένο πριν από 3-4 χρόνια από carefour. Τίμιο πραγματάκι δουλεύει μια χαρά θέλει μπαταρία όποιος το θέλει το παίρνει. 
Τσαντάκι μέσης της φωτογραφίας 
Σκουπάκι usb συμπαθητικό κάνει για καθαρισμό πληκτρολογίου και για σκονιτσες κτλ στο γραφείο. Παραλαβή από κέντρο Αθήνας ή Νέα Σμύρνη (όπως βολέψει) μήνυμα εδώ και μετά pm δεν έχω την δυνατότητα να στείλω παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει και το κινητό μαζί για άμεση επικοινωνία. 

20181217_183546_resize.jpg

20181217_183600_resize.jpg

20181217_183751_resize.jpg

Καλησπέρα στελνω για τη σκούπα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται:

- GamePro τεύχη: #58, #66

- DVD-RW LG GSA-4163B λευκό (μη λειτουργικό, αυστηρά για πειραματιμούς)

- Λάμπα Philips Eco Classic Incandescent E27 70w 1200lm 2800k

- Λάμπες Philips Incandescent E27 40w (2 τεμάχια)

- Λάμπες Lexman CFL Ε14 5W 2700K (2 τεμάχια)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • UPS Mustek PowerMust 600 USB, λογικά με αλλαγή μπαταριών θα δουλέψει.
  • Μέτρο υπερύθρων CP-3008 το οποίο παρελήφθει DOA. Για κάποιον που θέλει ασχοληθεί μήπως και το φτιάξει.
  • Webcam Sweex WC002. Δεν κατάφερα να την λειτουργήσω σε Linux ενώ αμφιβάλλω αν θα υπάρχουν επίσημοι drivers για windows 10.
  • 2 dummy dome cameras
  • Ένα κουτί με αρκετά καλώδια Η/Υ, σταθερής και κινητής τηλεφωνίας
  • Modem/router ZTE ZXV10 W300
  • Modem/router Sagem F@st 2404

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα.

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...