Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαριζονται χαλιά σε καλουτσικη κατασταση για αποθηκες σπιτια στο χωριο και λοιπα, θα δωθουν ολα μαζι και απο εκει και περα οσα δεν χρειαζεστε μπορειτε να τα χαρισετε ξανα εδω, Σταυρουπολη/Ηλιουπολη Θεσσαλονικης. (Ειναι καμια δεκαρια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, fmarkos είπε

 Καλησπέρα κι από μένα στα παιδιά. 

Χαρίζονται 3 τηλεοράσεις LG 20LC1R 20" . Οι τηλεοράσεις είναι λειτουργικές δεν έχουν τις βάσεις τους γιατί ήταν σε τοίχο. Μία ή δύο έχουν μαζί και την βάση του τοίχου. Ίσως να υπάρχουν και κάποιοι αποκοδοικοποιητές μαζί. Παραλαβή αυστηρά από Νέα Σμύρνη, αν δεν φύγουν άμεσα θα πάνε ανακύκλωση. Δεν έχω την δυνατότητα λόγω διαφορών προβλημάτων υγείας να τις μεταφέρω όποιοι ή όποιος τις πάρει θα πρέπει να έρθουν να παραλάβουν από εκεί που θα τους πω. Σας παρακαλώ όσοι δηλώσετε ενδιαφέρον να παραλάβετε άμεσα. Πρώτα μήνυμα εδώ και μετά προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ. 

παρέλαβα,

σε ευχαριστώ πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2019 στις 4:58 ΜΜ, fmarkos είπε

 Καλησπέρα κι από μένα στα παιδιά. 

Χαρίζονται 3 τηλεοράσεις LG 20LC1R 20" . Οι τηλεοράσεις είναι λειτουργικές δεν έχουν τις βάσεις τους γιατί ήταν σε τοίχο. Μία ή δύο έχουν μαζί και την βάση του τοίχου. Ίσως να υπάρχουν και κάποιοι αποκοδοικοποιητές μαζί. Παραλαβή αυστηρά από Νέα Σμύρνη, αν δεν φύγουν άμεσα θα πάνε ανακύκλωση. Δεν έχω την δυνατότητα λόγω διαφορών προβλημάτων υγείας να τις μεταφέρω όποιοι ή όποιος τις πάρει θα πρέπει να έρθουν να παραλάβουν από εκεί που θα τους πω. Σας παρακαλώ όσοι δηλώσετε ενδιαφέρον να παραλάβετε άμεσα. Πρώτα μήνυμα εδώ και μετά προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ. 

Παρέλαβα και εγώ - ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται:

1. Μητρική ASUS P5KPL-AM EPU χωρίς το backplate της (Μάλλον χαλασμένη) Κρατημένα για teledomenet

2. Μητρική Intel E210882 με backplate (Μάλλον χαλασμένη) Κρατημένα για teledomenet

3. 16 Port Ethernet Switch χωρίς το τροφοδοτικό του  (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Πιθανός χαλασμένο) Κρατημένο για roympos1994

4. Τροφοδοτικά PC (Μερικά ίσως δουλεύουν άλλα τα περισσότερα είναι νεκρά είτε βγάζουν χαμηλότερες τάσεις) Κρατημένο για Kostas.karras

5. Crypto Wireless PCI Ethernet Adapter WP 110 54 Mbps (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Μάλλον λειτουργική) Κρατημένα για teledomenet

6. HP Laptop DVD RW Drive DVR-K17B (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση) Κρατημένα για teledomenet

Βρίσκομαι Καστοριά αλλά μπορεί να γίνει αποστολή πανελλαδικά με έξοδα παραλήπτη. 

Θα παρακαλούσα πρώτα εδώ και μετά pm για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Επεξ/σία από Jimis12
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Jimis12 είπε

Χαρίζονται:

1. Μητρική ASUS P5KPL-AM EPU χωρίς το backplate της (Μάλλον χαλασμένη)

2. Μητρική Intel E210882 με backplate (Μάλλον χαλασμένη)

3. 16 Port Ethernet Switch χωρίς το τροφοδοτικό του  (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Πιθανός χαλασμένο)

4. Τροφοδοτικά PC (Μερικά ίσως δουλεύουν άλλα τα περισσότερα είναι νεκρά είτε βγάζουν χαμηλότερες τάσεις)

5. Crypto Wireless PCI Ethernet Adapter WP 110 54 Mbps (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Μάλλον λειτουργική)

6. HP Laptop DVD RW Drive DVR-K17B (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση)

Βρίσκομαι Καστοριά αλλά μπορεί να γίνει αποστολή πανελλαδικά με έξοδα παραλήπτη. 

Θα παρακαλούσα πρώτα εδώ και μετά pm για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

ενδιαφερομαι στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Jimis12 είπε

Χαρίζονται:

1. Μητρική ASUS P5KPL-AM EPU χωρίς το backplate της (Μάλλον χαλασμένη) Κρατημένα για teledomenet

2. Μητρική Intel E210882 με backplate (Μάλλον χαλασμένη) Κρατημένα για teledomenet

3. 16 Port Ethernet Switch χωρίς το τροφοδοτικό του  (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Πιθανός χαλασμένο)

4. Τροφοδοτικά PC (Μερικά ίσως δουλεύουν άλλα τα περισσότερα είναι νεκρά είτε βγάζουν χαμηλότερες τάσεις)

5. Crypto Wireless PCI Ethernet Adapter WP 110 54 Mbps (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Μάλλον λειτουργική) Κρατημένα για teledomenet

6. HP Laptop DVD RW Drive DVR-K17B (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση) Κρατημένα για teledomenet

Βρίσκομαι Καστοριά αλλά μπορεί να γίνει αποστολή πανελλαδικά με έξοδα παραλήπτη. 

Θα παρακαλούσα πρώτα εδώ και μετά pm για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Ενδιαφέρομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Jimis12 είπε

Χαρίζονται:

1. Μητρική ASUS P5KPL-AM EPU χωρίς το backplate της (Μάλλον χαλασμένη) Κρατημένα για teledomenet

2. Μητρική Intel E210882 με backplate (Μάλλον χαλασμένη) Κρατημένα για teledomenet

3. 16 Port Ethernet Switch χωρίς το τροφοδοτικό του  (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Πιθανός χαλασμένο) Κρατημένο για roympos1994

4. Τροφοδοτικά PC (Μερικά ίσως δουλεύουν άλλα τα περισσότερα είναι νεκρά είτε βγάζουν χαμηλότερες τάσεις)

5. Crypto Wireless PCI Ethernet Adapter WP 110 54 Mbps (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Μάλλον λειτουργική) Κρατημένα για teledomenet

6. HP Laptop DVD RW Drive DVR-K17B (Άγνωστη λειτουργική κατάσταση) Κρατημένα για teledomenet

Βρίσκομαι Καστοριά αλλά μπορεί να γίνει αποστολή πανελλαδικά με έξοδα παραλήπτη. 

Θα παρακαλούσα πρώτα εδώ και μετά pm για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Στέλνω πμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται τα εξής:

1. Modem Router Huawei Echolife HG520C κομπλέ με τροφοδοτικό

2. Modem Router Technicolor TG788 v2 κομπλέ με τροφοδοτικό - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ για Crybal - ΔΟΘΗΚΕ

3. Σκληρός Δίσκος IDE Maxtor 300GB λογικά είναι οκ και δουλεύει, δεν έχω μηχάνημα να τον δοκιμάσω - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ για CrybalΔΟΘΗΚΕ

4. Τηλεφωνική συσκευή με οθόνη λειτουργική - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ για LLLEFTERIS - ΔΟΘΗΚΕ

Παραλαβή από τον χώρο μου στη Νέα Σμύρνη. Οι ενδιαφερόμενοι ας στείλουν PM.

20190213_210820.jpg

20190213_210847.jpg

20190213_211009.jpg

20190216_142340.jpg

Επεξ/σία από Livagoth
Status update
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

10 λεπτά πριν, Livagoth είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Modem Router Huawei Echolife HG520C κομπλέ με τροφοδοτικό

2. Modem Router Technicolor TG788 v2 κομπλέ με τροφοδοτικό

3. Σκληρός Δίσκος IDE Maxtor 300GB λογικά είναι οκ και δουλεύει, δεν έχω μηχάνημα να τον δοκιμάσω

Είμαι Άγιο Δημήτριο, θα χαρώ να τα φέρω σε μετρό Δάφνης σε όποιο μέλος τα χρειάζεται.

20190213_210820.jpg

20190213_210847.jpg

20190213_211009.jpg

Με ενδιαφερει ο σκληροσ

και το Modem Router Technicolor TG788 v2

Επεξ/σία από Crybal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Livagoth είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Modem Router Huawei Echolife HG520C κομπλέ με τροφοδοτικό

2. Modem Router Technicolor TG788 v2 κομπλέ με τροφοδοτικό - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ

3. Σκληρός Δίσκος IDE Maxtor 300GB λογικά είναι οκ και δουλεύει, δεν έχω μηχάνημα να τον δοκιμάσω - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ

4. Τηλεφωνική συσκευή με οθόνη λειτουργική

Είμαι Άγιο Δημήτριο, θα χαρώ να τα φέρω στο μετρό της Δάφνης σε όποιο μέλος τα χρειάζεται. Οι ενδιαφερόμενοι ας στείλουν PM.

20190213_210820.jpg

20190213_210847.jpg

20190213_211009.jpg

20190216_142340.jpg

καλησπερα με ενδιαφερει το σταθερο τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται δωροεπιταγή 30€ Για αγορές >149€ από τον Κωτσόβολο (φυσικό κατάστημα ή και ηλεκτρονικό). Λήγει 17/2. 

 

Πρωτα εδώ ποστ κ μετά ΠΜ

μονο σε μέλη που έχουν δραστηριότητα στο θέμα (aka χαρίσματα) κ εφόσον όντως θα τη χρησιμοποιήσουν 

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Livagoth είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Modem Router Huawei Echolife HG520C κομπλέ με τροφοδοτικό

2. Modem Router Technicolor TG788 v2 κομπλέ με τροφοδοτικό - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ για Crybal

3. Σκληρός Δίσκος IDE Maxtor 300GB λογικά είναι οκ και δουλεύει, δεν έχω μηχάνημα να τον δοκιμάσω - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ για Crybal

4. Τηλεφωνική συσκευή με οθόνη λειτουργική - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ για LLLEFTERIS

Είμαι Άγιο Δημήτριο, θα χαρώ να τα φέρω στο μετρό της Δάφνης σε όποιο μέλος τα χρειάζεται. Οι ενδιαφερόμενοι ας στείλουν PM.

20190213_210820.jpg

20190213_210847.jpg

20190213_211009.jpg

20190216_142340.jpg

Με ενδιαφέρει ο δίσκος αν τυχόν δεν προχωρήσει με τους συμφορουμίτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...