Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, nvnight είπε

Επαναχαρίζεται το παρακάτω καθώς το μέλος που είχε δηλώσει ενδιαφέρον, δεν επικοινώνησε για παραλαβή.

HUAWEI E169 | 3G / UMTS USB Dongle

Στέλνω π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, IcemanGr71 είπε

Για να αλλάξει το κλίμα λίγο...

Χαρίζεται  HKS Power Micro Air Kompressor.... - έκλεισε για @teledomenet

Λειτουργεί κανονικά... είχε καθαριστεί... αλλά καθόταν στην αποθήκη...

Όποιος ενδιαφέρεται.... συνάντηση απόγευμα σε σταθμό ηλεκτρικού Α. Πατησίων ή Αγ. Ελευθερίου ...

https://www.maxaudio.com.my/ignition-fuel-saver/717-original-hks-power-micro-air-kompressor-compressor-with-meter-made-in-japan-526-.html

original-hks-power-micro-air-kompressor-compressor-with-meter-made-in-japan-526-.jpg

Ευχαριστω πολυ το μελος IcemanGr71 για τον ρυθμιστη αερος, παρελαβα.

Αν καποιος το θελει να το χρησιμοποιηση στο αυτοκινητο του γιατι εγω δεν προκειται, μπορω να του το δωσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, mynam3 είπε

Χαρίζεται ένας κωδικός cosmote deals for you, χρησιμοποιήθηκε στα Έβερεστ.

Καλημέρα , μηπως μπορώ να τον χρησιμοποιήσω και εγώ για εισιτήριο  στην AEGEAN ? εκτος αν έκανε τέτοια χρήση και ο φίλος @maxdore217

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα δώσω ένα Galaxy Core prime G361F με δύο μπαταρίες και πρόβλημα στο usb (δεν φορτίζει και δεν συνδέεται με υπολογιστή; Αν βρεθούν πάνω από 3 μέλη!!! που να ενδιαφερθούν!!!!!!!!! θα γίνει κλήρωση. ΕΔΙΤ: Και μια δεύτερη μπαταρία μαζί. Κουτιά φορτιστές δεν έχω. Α ναι παραλαβή από Νέα Σμύρνη άμεσα από κέντρο ή αλλού όποτε με βολέψει γιατί είμαι δύσκολος στις μετακινήσεις αυτόν τον καιρό.

Επεξ/σία από fmarkos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fmarkos είπε

Θα δώσω ένα Galaxy Core prime G361F με δύο μπαταρίες και πρόβλημα στο usb (δεν φορτίζει και δεν συνδέεται με υπολογιστή; Αν ενδιαφερθούν πάνω από 3 μέλη!!! που θα ενδιαφερθούν!!!!!!!!! θα γίνει κλήρωση. 

Δηλωνω απο τωρα ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, fmarkos είπε

Θα δώσω ένα Galaxy Core prime G361F με δύο μπαταρίες και πρόβλημα στο usb (δεν φορτίζει και δεν συνδέεται με υπολογιστή; Αν βρεθούν πάνω από 3 μέλη!!! που να ενδιαφερθούν!!!!!!!!! θα γίνει κλήρωση. ΕΔΙΤ: Και μια δεύτερη μπαταρία μαζί. Κουτιά φορτιστές δεν έχω. Α ναι παραλαβή από Νέα Σμύρνη άμεσα από κέντρο ή αλλού όποτε με βολέψει γιατί είμαι δύσκολος στις μετακινήσεις αυτόν τον καιρό.

Interested. Count me in

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2019 στις 8:11 ΜΜ, LabrakisG1992 είπε

Στείλε πμ.

Ευχαριστώ πολύ για την βάση, κάνει και για τοποθέτηση βιβλίου και διάβασμα, άρα καμία δικαιολογία ;)

1 ώρα πριν, fmarkos είπε

Θα δώσω ένα Galaxy Core prime G361F με δύο μπαταρίες και πρόβλημα στο usb (δεν φορτίζει και δεν συνδέεται με υπολογιστή; Αν βρεθούν πάνω από 3 μέλη!!! που να ενδιαφερθούν!!!!!!!!! θα γίνει κλήρωση. ΕΔΙΤ: Και μια δεύτερη μπαταρία μαζί. Κουτιά φορτιστές δεν έχω. Α ναι παραλαβή από Νέα Σμύρνη άμεσα από κέντρο ή αλλού όποτε με βολέψει γιατί είμαι δύσκολος στις μετακινήσεις αυτόν τον καιρό.

Ενδιαφέρομαι, αν και έχω και μια απορία πώς/αν φορτίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα   μ  ετρωγε   και  την  ανοιξα   την  μαμημενη   αποθηκη....

Χαριζονται.....

1.MP3  CREATIVE   ZEN  V   σκετο   με  χαλασμενη   οθονη   αλλα   ανοιγει   και   μαλλον  δουλευει   κανονικα   γιατι  το  αναγνωρισε   ο  υπολογιστης.

412J6xrpdCL._SY355_.jpg

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ....

2.MODEM  VODAFONE   ZTE  ZXHN  H367N   χωρις   τροφοδοτικο   και  βαση  αγνωστων   λοιπων  στοιχειων.

0.071.624_Router-Wireless-ZTE-ZXHN-H367N

 

3.ΚΑΜΕΡΑ  Η/Υ   CRYPTO  λειτουργικη   αγνωστων   λοιπων   στοιχειων.

crypto-W003674-400-0619837.jpg

ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ....

4.ΚΑΜΕΡΑ   Η/Υ   LOGITECH   λειτουργικη   αγνωστων   λοιπων   στοιχειων.

31nooqzrGWL.jpg

 

ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ....

5.ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ   MICROSOFT  BLUETOOTH   πανακριβο   αλλα   δυστυχως   λειπουν  2  πληκτρα  (f1+f2)  και   1  η  2   δεν

δουλευουν. ΠΙΘΑΝΟΝ   να   χρειαζεται   καθαρισμα.

 

24360.jpg

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ....

ΑΣ  ΤΑ   ΠΑΡΕΙ   ΟΛΑ   ΕΝΑΣ   ΚΑΙ  ΑΣ   ΤΑ  ΜΟΙΡΑΣΕΙ   ΚΑΤΑ  ΤΟ  ΔΟΚΟΥΝ. Αν   γινεται  φυσικα.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου  πισω   απο  το   εφετειο   αθηνας  κατοπιν   συνεννοησης   εντος   48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   πμ.

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Τελικα   μ  ετρωγε   και  την  ανοιξα   την  μαμημενη   αποθηκη....

Χαριζονται.....

1.MP3  CREATIVE   ZEN  V   σκετο   με  χαλασμενη   οθονη   αλλα   ανοιγει   και   μαλλον  δουλευει   κανονικα   γιατι  το  αναγνωρισε   ο  υπολογιστης.

412J6xrpdCL._SY355_.jpg

2.MODEM  VODAFONE   ZTE  ZXHN  H367N   χωρις   τροφοδοτικο   και  βαση  αγνωστων   λοιπων  στοιχειων.

0.071.624_Router-Wireless-ZTE-ZXHN-H367N

3.ΚΑΜΕΡΑ  Η/Υ   CRYPTO  λειτουργικη   αγνωστων   λοιπων   στοιχειων.

crypto-W003674-400-0619837.jpg

4.ΚΑΜΕΡΑ   Η/Υ   LOGITECH   λειτουργικη   αγνωστων   λοιπων   στοιχειων.

31nooqzrGWL.jpg

ΑΣ  ΤΑ   ΠΑΡΕΙ   ΟΛΑ   ΕΝΑΣ   ΚΑΙ  ΑΣ   ΤΑ  ΜΟΙΡΑΣΕΙ   ΚΑΤΑ  ΤΟ  ΔΟΚΟΥΝ. Αν   γινεται  φυσικα.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου  πισω   απο  το   εφετειο   αθηνας  κατοπιν   συνεννοησης   εντος   48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   πμ.

pm :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, fmarkos said:

Θα δώσω ένα Galaxy Core prime G361F με δύο μπαταρίες και πρόβλημα στο usb (δεν φορτίζει και δεν συνδέεται με υπολογιστή; Αν βρεθούν πάνω από 3 μέλη!!! που να ενδιαφερθούν!!!!!!!!! θα γίνει κλήρωση. ΕΔΙΤ: Και μια δεύτερη μπαταρία μαζί. Κουτιά φορτιστές δεν έχω. Α ναι παραλαβή από Νέα Σμύρνη άμεσα από κέντρο ή αλλού όποτε με βολέψει γιατί είμαι δύσκολος στις μετακινήσεις αυτόν τον καιρό.

ενδιαφερομαι και γω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...