Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, polog40 είπε

Δεν ξέρω αν ενδιαφερθεί κανείς για να το πάρει με σκοπό να το χρησιμοποιήσει, πάντως αν πάει για πέταμα καλό θα ήταν το ψυκτικό μέσο R12 που χρησιμοποιεί να αφαιρεθεί με ασφάλεια μιας και θεωρείται σε σημαντικό βαθμό υπεύθυνο για την καταστροφή του όζοντος και γιαυτό έχει καταργηθεί εδώ και δεκαετίες. Πιστεύω πως ο παλιατζής δεν είναι ο κατάλληλος που θα το ανακυκλώσει σωστά.

Εάν δεν το θέλει κάποιος συνφορουμιτη ς βρέθηκε λύση. Ένα άλλο μέλος μου έστειλε αλληλέγγυο δίκτυο που τα παίρνει. Οπότε σίγουρα δεν πάει σε παλιατζή 😀😀😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, tasosv1 είπε

Εάν δεν το θέλει κάποιος συνφορουμιτη ς βρέθηκε λύση. Ένα άλλο μέλος μου έστειλε αλληλέγγυο δίκτυο που τα παίρνει. Οπότε σίγουρα δεν πάει σε παλιατζή 😀😀😀

Αν μιλάς για το ΡΕΤΟ, μην είσαι και τόσο βέβαιος πως θα το πάρουν.

Είναι πολύ επιλεκτικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Αν μιλάς για το ΡΕΤΟ, μην είσαι και τόσο βέβαιος πως θα το πάρουν.

Είναι πολύ επιλεκτικοί.

Ευχαριστώ για τη συμβουλή-συμβολη. Εάν δεν το πάρουν έχω και άλλη εναλλακτική😀😀😀. Σε κάθε περίπτωση πολύτιμη η συνεισφορά σας όλων για τις πληροφορίες που μου δώσατε! Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Thulogur είπε

Ευχαριστω τον Dpolal για το λαπτοπ !

Ελπίζω να έχω καλύτερη τύχη αυτή τη φορά..

Thulogur, πιο ήταν το μοντέλο του λάπτοπ φίλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Kostas.karras said:

Ελπίζω να έχω καλύτερη τύχη αυτή τη φορά..

Thulogur, πιο ήταν το μοντέλο του λάπτοπ φίλε μου;

pcg7113m

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2019 στις 9:00 ΜΜ, tsiv είπε

Nα ευχαριστήσω κατ' αρχήν τον @LLLEFTERIS για τα πράγματα, και τον @Crybal  για την εξυπηρέτηση.

Πάμε τώρα για χαρίσματα;)

1) Freecom External Case for HDD 2.5 με το καλώδιό του, παίρνει δίσκους SATA.

2) CPU Intel Pentium 4 630 στα 3GHz

3) CPU Intel Dual Core E2140

4) TOSHIBA 1Tb με Health 2%

Παραλαβή από Νίκαια.

Δεν κρατάω προτεραιότητες.

Freecom-External-Case-for-HDD-2-5.jpg

Intel-Pentium-4-630-3-GHz.jpg

Intel-Dual-Core-E2140.jpg

TOSHIBA-1-Tb-Health-2.jpg

Ε2140 αν υπάρχει ακόμα θα τον ήθελα, ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφού ευχαριστήσω τον @tigergreg για τις μνήμες που μου έδωσε, να βάλω τα παρακάτω:

χαρίζονται:

[ 3 ] 1x PCI Modem Λειτουργικό τελευταία φορά
[ 5 ] 1x Περπατητήρας (Πι ηλικωμένων) Παρόμοιος με αυτόν
[ 6 ] 1x feeder 2.4GHz "by Stelios 1540" (από εποχές AWMΝ), με το καλώδιο του (χωρίς pigtail) "as is" (είναι ξεχασμένο σε πιάτο στη ταράτσα επί χρόνια)
[ 7 ] 2x 512ΜΒ RAM DDR2 DIMM (νομίζω στα 533)  
[ 8 ] 1x Modem Router WIND ZTE ZXV10 H108L από τα [8] και [9] υπάρχει ένα τροοδοτικό 12V 1A που δε ξέρω ποιου από τα 2 είναι
[ 9 ] 1x Modem Router COSMOTE ZTE H108N (νομίζω) από τα [8] και [9] υπάρχει ένα τροοδοτικό 12V 1A που δε ξέρω ποιου από τα 2 είναι

 

Επεξ/σία από DrLo
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DrLo είπε

Αφού ευχαριστήσω τον @tigergreg για τις μνήμες που μου έδωσε, να βάλω τα παρακάτω:

χαρίζονται:

[ 3 ] 1x PCI Modem Λειτουργικό τελευταία φορά
[ 5 ] 1x Περπατητήρας (Πι ηλικωμένων) Παρόμοιος με αυτόν
[ 6 ] 1x feeder 2.4GHz "by Stelios 1540" (από εποχές AWMΝ), με το καλώδιο του (χωρίς pigtail) "as is" (είναι ξεχασμένο σε πιάτο στη ταράτσα επί χρόνια)
[ 7 ] 2x 512ΜΒ RAM DDR2 DIMM (νομίζω στα 533)  
[ 8 ] 1x Modem Router WIND ZTE ZXV10 H108L από τα [8] και [9] υπάρχει ένα τροοδοτικό 12V 1A που δε ξέρω ποιου από τα 2 είναι
[ 9 ] 1x Modem Router COSMOTE ZTE H108N (νομίζω) από τα [8] και [9] υπάρχει ένα τροοδοτικό 12V 1A που δε ξέρω ποιου από τα 2 είναι

 

Ενδιαφέρομαι στέλνω ΠΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Πολυμηχάνημα epson DX4450 σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Βρίσκεται πολύ καιρό σε αχρηστία  οπότε τα μελάνια σίγουρα έχουν ξεραθεί.
  • Παιχνιδομηχανή lexbook tv game console (120 παιχνίδια) που είχα πάρει πριν μερικά χρόνια απο συμφορουμίτη. Κάποιο πρόβλημα έχει στην επικοινωνία με το πρώτο χειριστήριο, λόγω του ότι είχε εξυδωθεί η μπαταρία. Το έχω καθαρίσει μεν, αλλά δεν το έχω ελέγξει για να ξέρω πόσο critical είναι αυτό το πρόβλημα.
  • Περίπου 50 βιντεοκασέτες VHS με παιδικά, γνήσια με τα κουτιά τους.

Παραλαβή απο Καλλιθέα κέντρο, πρωινές ώρες.

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, e-tic είπε
  • Πολυμηχάνημα epson DX4450 σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Βρίσκεται πολύ καιρό σε αχρηστία  οπότε τα μελάνια σίγουρα έχουν ξεραθεί.
  • Παιχνιδομηχανή lexbook tv game console (120 παιχνίδια) που είχα πάρει πριν μερικά χρόνια απο συμφορουμίτη. Κάποιο πρόβλημα έχει στην επικοινωνία με το πρώτο χειριστήριο, λόγω του ότι είχε εξυδωθεί η μπαταρία. Το έχω καθαρίσει μεν, αλλά δεν το έχω ελέγξει για να ξέρω πόσο critical είναι αυτό το πρόβλημα.
  • Περίπου 50 βιντεοκασέτες VHS με παιδικά, γνήσια με τα κουτιά τους.

Παραλαβή απο Καλλιθέα κέντρο, πρωινές ώρες.

Ενδιαφερομαι για την παιχνιδομηχανη να την δωσω σε εναν φιλο μου που ειναι κατακοιτος εδω στην καλλιθεα στο περιπτερο διπλα απο την Wind στην σιβιτανιδου αν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Fujitsu Plasmavision PDS4203E-H (42" Wide Plasma Display), χωρίς τηλεκοντρόλ.

Βρίσκεται στα Ίσθμια Κορινθίας και ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να την παραλάβει από εδώ, δύο άτομα είμαστε οκ για να την βάλουμε στο αμάξι, είναι βαριά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...