Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, Alxnks είπε

Χαρίζεται Fujitsu Plasmavision PDS4203E-H (42" Wide Plasma Display), χωρίς τηλεκοντρόλ.

Βρίσκεται στα Ίσθμια Κορινθίας και ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να την παραλάβει από εδώ, δύο άτομα είμαστε οκ για να την βάλουμε στο αμάξι, είναι βαριά.

Αν τα υπόλοιπα είναι οκ και δεν έχει μόνιμα "σημάδια" (αυτά που εμφανίζονται στις πλάσμα από την συνεχή λήψη ενός σήματος) θα με ενδιέφερε. Ευχαριστώ

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, Alxnks είπε

Χαρίζεται Fujitsu Plasmavision PDS4203E-H (42" Wide Plasma Display), χωρίς τηλεκοντρόλ.

Βρίσκεται στα Ίσθμια Κορινθίας και ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να την παραλάβει από εδώ, δύο άτομα είμαστε οκ για να την βάλουμε στο αμάξι, είναι βαριά.

Στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας κ βλέπω αυξημένη ζήτηση για τηλεόραση, ας δοκιμάσω (ακόμα ) μια φορά και εγώ :

 

Χαρίζεται τηλεόραση  28άρα, CRT, "παλιά" Telefunken .

Σεβαστού βάρους, αλλά οκ, μπορώ (αν κ η μέση μου θα διαμαρτυρηθεί εκ νεου...) να την κατεβάσω ως την είσοδο πολυκατοικίας μου (περιοχή Γκύζη).

(την προοριζα κ εγώ για το εξοχικό (ορεινή Κορινθία) αλλά λόγω βάρους, ανησυχώ μην περισσότερο ταλαιπωρήσω παρά εξυπηρετήσω τους γονείς μου ...)

Δεν έχω το τηλεκοντρόλ της (την παρέλαβα πριν λίγο καιρό από άλλο μέλος εδώ) κ επίσης χρειάζεται αποκωδικοποιητή για λειτουργία 

 

Επεξ/σία από Locke_John
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2019 στις 8:38 ΜΜ, DrLo είπε

Αφού ευχαριστήσω τον @tigergreg για τις μνήμες που μου έδωσε, να βάλω τα παρακάτω:

χαρίζονται:

[ 3 ] 1x PCI Modem Λειτουργικό τελευταία φορά
[ 5 ] 1x Περπατητήρας (Πι ηλικωμένων) Παρόμοιος με αυτόν
[ 6 ] 1x feeder 2.4GHz "by Stelios 1540" (από εποχές AWMΝ), με το καλώδιο του (χωρίς pigtail) "as is" (είναι ξεχασμένο σε πιάτο στη ταράτσα επί χρόνια)
[ 7 ] 2x 512ΜΒ RAM DDR2 DIMM (νομίζω στα 533)  
[ 8 ] 1x Modem Router WIND ZTE ZXV10 H108L από τα [8] και [9] υπάρχει ένα τροοδοτικό 12V 1A που δε ξέρω ποιου από τα 2 είναι
[ 9 ] 1x Modem Router COSMOTE ZTE H108N (νομίζω) από τα [8] και [9] υπάρχει ένα τροοδοτικό 12V 1A που δε ξέρω ποιου από τα 2 είναι

με ενδιαφέρει, στέλνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Alxnks είπε

Χαρίζεται Fujitsu Plasmavision PDS4203E-H (42" Wide Plasma Display), χωρίς τηλεκοντρόλ.

Βρίσκεται στα Ίσθμια Κορινθίας και ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να την παραλάβει από εδώ, δύο άτομα είμαστε οκ για να την βάλουμε στο αμάξι, είναι βαριά.

καλημέρα έχω στείλει πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω:

Κλαρινέτο Buffet Crampon E10, στη θήκη του, με καλαμάκια. Κάποιοι φελοί έχουν φύγει αλλά δεν είναι κάτι που δεν φτιάχνεται.

Τα εξής παιχνίδια σε φυσική μορφή για PC τα οποία είναι ενεργοποιημένα μέσω Steam/Blizzard οπότε δεν μπορείτε να τα παίξετε αλλά μπορεί να τα θέλετε για τη συλλογή σας:

Starcraft II: Wings of Liberty

World of Warcraft & The Burning Crusade

Napoleon Total War

Empire Total War

Shogun 2 Total War

The Orange Box

Call of Duty: Modern Warfare 2

Battle Forge

Order of War

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, cubilone είπε

Χαρίζω:

Κλαρινέτο Buffet Crampon E10, στη θήκη του, με καλαμάκια. Κάποιοι φελοί έχουν φύγει αλλά δεν είναι κάτι που δεν φτιάχνεται.

Θα με ενδιέφερε αν είσαι Αθήνα (και δεν έχει προηγηθεί άλλος φυσικά)

Στέλνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cubilone είπε

Χαρίζω:

Κλαρινέτο Buffet Crampon E10, στη θήκη του, με καλαμάκια. Κάποιοι φελοί έχουν φύγει αλλά δεν είναι κάτι που δεν φτιάχνεται.

Τα εξής παιχνίδια σε φυσική μορφή για PC τα οποία είναι ενεργοποιημένα μέσω Steam/Blizzard οπότε δεν μπορείτε να τα παίξετε αλλά μπορεί να τα θέλετε για τη συλλογή σας:

Starcraft II: Wings of Liberty

World of Warcraft & The Burning Crusade

Napoleon Total War

Empire Total War

Shogun 2 Total War

The Orange Box

Call of Duty: Modern Warfare 2

Battle Forge

Order of War

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφεραν τα παιχνίδια. Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arwindan είπε

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφεραν τα παιχνίδια. Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι; 

Έχει υπάρξει ενδιαφέρον και από άλλο μέλος, θα σε ενημερώσω αν έχω άκυρο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2019 στις 3:13 ΜΜ, Alxnks είπε

Χαρίζεται Fujitsu Plasmavision PDS4203E-H (42" Wide Plasma Display), χωρίς τηλεκοντρόλ.

Βρίσκεται στα Ίσθμια Κορινθίας και ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να την παραλάβει από εδώ, δύο άτομα είμαστε οκ για να την βάλουμε στο αμάξι, είναι βαριά.

Δόθηκε στον @41ex

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2019 στις 8:38 ΠΜ, e-tic είπε
  • Πολυμηχάνημα epson DX4450 σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Βρίσκεται πολύ καιρό σε αχρηστία  οπότε τα μελάνια σίγουρα έχουν ξεραθεί.
  • Παιχνιδομηχανή lexbook tv game console (120 παιχνίδια) που είχα πάρει πριν μερικά χρόνια απο συμφορουμίτη. Κάποιο πρόβλημα έχει στην επικοινωνία με το πρώτο χειριστήριο, λόγω του ότι είχε εξυδωθεί η μπαταρία. Το έχω καθαρίσει μεν, αλλά δεν το έχω ελέγξει για να ξέρω πόσο critical είναι αυτό το πρόβλημα.
  • Περίπου 50 βιντεοκασέτες VHS με παιδικά, γνήσια με τα κουτιά τους.

Παραλαβή απο Καλλιθέα κέντρο, πρωινές ώρες.

Φίλε μου ενδιαφέρομαι για το πολυμηχάνημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παλιοί φορτιστές. Αν ενδιαφέρουν κάποιον πριν ανακυκλωθούν.

2x NOKIA με λεπτό βύσμα

1x  SONY ERICSSON

1x  ALCATEL

2x φορτιστές από παιχνίδια

Παραλαβή από Καλλιθέα

 

 

67890259_720841001661326_2361560417353859072_n.jpg

68248431_506243970195497_4296824014657028096_n.jpg

68412278_593334644524545_164196681330458624_n.jpg

68500342_2632748816744234_3406180176948625408_n.jpg

68831835_926743437690524_7956531124631502848_n.jpg

Επεξ/σία από bigoulas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...