Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Haldol είπε

Καλησπέρα παιδιά. Δίνω ένα scanner της Canon, το LiDE 200, παλιό και γρατσουνισμένο, αλλά λειτουργικό (τελευταία φορά που το δούλεψα πριν ~2 χρόνια λειτουργούσε έστω 😜). Έχω ένα πολυμηχάνημα κι ένα εξτρά "καλό" scanner, ε δε θα κρατάω κι αυτό.

Όποιος μένει Ηράκλειο (Κρήτη, όχι Νέο Ηράκλειο) το παίρνει από Jumbo - ΑΒ. Αλλά αν δε το θέλει κανείς από 'δω το στέλνω και με δέμα των ΕΛΤΑ - δεν είναι κι ακριβή η αποστολή. Απλά θα περιμένω 1- 2 μέρες μήπως το πάρει κανείς από 'δω.

IMG_3208.jpg

IMG_3210.jpg

αν είναι λειτουργικό με ενδιαφέρει για αποστολή στην Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, Silenzio είπε

αν είναι λειτουργικό με ενδιαφέρει για αποστολή στην Αθήνα.

Έγινε! Εάν δεν ενδιαφερθεί κανείς από Ηράκλειο μέχρι κι αύριο σου στέλνω μήνυμα για να στο στείλω. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, e-tic είπε

Ανακάλυψα 3 δίσκους βινυλίου.
Οι δύο είναι συλλογές με ξένα τραγούδια και ο άλλος ελληνικός, της Μαντούς αν κατάλαβα σωστά απο το sticker.

Αν υπάρχει περίπτωση να έχουμε εδώ κανέναν συλλέκτη, ας στείλει πμ.

Επίσης ένα στρώμα γυμναστικής σαν αυτό:
spacer.png


Παραλαβή απο Καλλιθέα.

πμ καλημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/8/2019 στις 11:37 ΠΜ, Neuro22 είπε

Στην φωτογραφία Νο3

Η μητρική είναι κομπλέ με μνήμες και επεξεργαστή και αν θυμάμαι καλά δουλεύει, όπως και οι δύο κάρτες γραφικών.

Το ίδιο και το cd-player της Sony (θυμάμαι ότι δούλευε  - χρόνια στην αποθήκη)

στέλνω κι εγώ π.μ. μήπως κάτι δεν έχει κανονιστεί - δοθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/8/2019 στις 7:50 ΜΜ, Crybal είπε

😉

Ανανέωση

1. Ο κωδικός δόθηκε σε soulprophet

2.Η καρέκλα είναι σε αναμονή για Dark_Beast_John_Gr

Στις 17/8/2019 στις 6:02 ΜΜ, bigoulas είπε

1. Δίνεται κωδικός για δωρεάν επιστροφή από Κυκλάδες με τη SEAJETS. Παρακαλώ μόνο για άτομα που θέλουν να χρησιμοποιήσουν οι ίδιοι τον κωδικό και όχι για μεταπώληση.                                        Πληροφορίες εδώ               https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/wind-one/pronomia-seajets/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        2. Δίνεται η καρέκλα της φωτογραφίας. Έχει σπάσει η μεταλλική βάση κάτω από το κάθισμα.Έχω άλλη μία μεταλλική βάση αλλά δεν ταιριάζει στις βίδες. Όποιον ενδιαφέρει να την επισκευάσει ή να την πάρει για ανταλλακτικά, παραλαβή από Νέο Κόσμο.

Screenshot_14.png

68265709_2370090323110691_5967610530964176896_n.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε με θέλουν οι εκτυπωτές φέτος. Μόλις ψόφησε και ο MG7750. 😫

 Θέλει κανείς τα μελάνια; Είναι τα 571XL και έχω τα M, C, GY & BK (τα Y & PGBK τα πέταξα, ήταν άδεια). Δεν είναι γεμάτα, αλλά έχουν ακόμα μέσα. Δείτε φωτό.

Προσοχή είναι για εκτυπωτές που έχουν και γκρι.

Ισχύει ότι και στην προηγούμενο post μου, περιμένω δηλαδή μέχρι αύριο μήπως βρεθεί κανείς από Ηράκλειο (για να μην τρέχω στα ΕΛΤΑ) και μετά τα ταχυδρομώ όπου θέλετε.

Δόθηκαν εκτός Insomnia. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από Haldol
Δόθηκαν.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται το χειριστήριο thrustmaster dual analog 3 για pc. Έχει πρόβλημα στον αριστερό αναλογικό μοχλό. Όταν το κουνάς λίγο σαν να μπλοκάρει.

Παραλαβή ΜΟΝΟ από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό.

Δεν στέλνω, δεν κάνω κρατήσεις, διατηρώ το δικαίωμα να το δώσω χωρίς να κρατάω σειρά προτεραιότητας.

Επικοινωνία ΜΟΝΟ μέσω Π.Μ.

Επεξ/σία από LPFATHER
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ τον @Neuro22 πηρα οτι χαριζε. 

Εντος προσεχων ημερων θα ανεβασω οτι δε χρειαζομαι στο φορουμ, λιγο να τα δοκιμασω κτλ, λογω μη ελευθερου χρονου θα μου παρει καποιες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 16/08/2019 at 11:37, Neuro22 said:

Καλημέρα σε όλους.

Επειδή η γυναίκα μου έχει αρχίσει και πετάει πράγματα χωρίς να με ρωτάει χαρίζονται τα παρακάτω.

Στην φωτογραφία Νο1

HP Deskjet F4280 All-in-One

Σε σχεδόν άριστη εξωτερική εμφάνιση. ΔΕΝ εκτυπώνει μάλλον στέγνωσαν τα μελάνια στα "μπεκ". Το Scaner δουλεύει. Με το τροφοδοτικό του.

 

HPOfficejet 4355 All-in-OnePrinterFaxScannerCopier

Σε σχεδόν άριστη εξωτερική εμφάνιση. ΔΕΝ εκτυπώνει μάλλον στέγνωσαν τα μελάνια στα "μπεκ". Το Fax και το Scaner δουλεύει. Με το τροφοδοτικό του.

Στην φωτογραφία Νο2

Λογικά όλοι οι δίσκοι (ΑΤΑ όλοι) και όλες οι μνήμες δουλεύουν

Για τα κινητά δεν ξέρω γιατί δεν έχω φορτιστές να τα τσεκάρω εκτός από το ZTE (αυτό με το κουτί) το οποίο θυμάμαι ότι έχει θέμα το touch.

Οι φωτογραφικές κάποιο θέμα έχουν (δεν θυμάμαι)

Οι μπαταρίες από τα ηλεκτρονικά τσιγάρα βλέπω ότι ανάβουν.

Usb δέκτης τηλεόρασης και ραδιοφώνου AVerMedia AVerTV Hybrid+FM Volar

https://www.avermedia.com/tv_more/product/tv/avertv_hybrid_volar_hd

Αχρησιμοποίητη. Νομίζω ότι την είχα πάρει τότε που ήρθε η Digea στην ζωή μας, αλλά μάλλον έκανα λάθος επιλογή (αν θυμάμαι καλά) διότι δεν υποστηρίζει Mpeg4, μόνο Mpeg2.

Στην φωτογραφία Νο3

Οι οθόνες είναι μη λειτουργικές μετά από κεραυνό που έπεσε (η Philips δουλεύει αλλά σε κάποια σημεία έχει μαυρίλες).

Τα κουτιά από προϊόντα της Apple είναι άδεια (δεν ξέρω πως βρέθηκαν στην κατοχή μου).

Η μητρική είναι κομπλέ με μνήμες και επεξεργαστή και αν θυμάμαι καλά δουλεύει, όπως και οι δύο κάρτες γραφικών.

Το ίδιο και το cd-player της Sony (θυμάμαι ότι δούλευε  - χρόνια στην αποθήκη)

Στην φωτογραφία Νο4

Όλα (εκτός από το beelink το compustick) μετά τον κεραυνό έπαψαν να δουλεύουν.

Το beelink το compustick κάποια στιγμή ενώ δούλευε, έπαψε να δίνει σήμα στην τηλεόραση!!! Ανάβει πάντως κανονικά.

Λόγω έλλειψης χρόνου το ιδανικό θα ήταν να συναντηθώ με κάποιον και να τα πάρει όλα. Αντιλαμβάνομαι ότι είναι πολλά οπότε στείλτε και βλέπουμε.

No1.jpg

No2.jpg

No3.jpg

No4.jpg

Καλημέρα.

Τα πράγματα δόθηκαν στον ExTaCy1337 που είχε την καλοσύνη να έρθει να τα παραλάβει από την δουλειά μου.

Θα του προωθήσω και τα p.m. όσων ενδιαφέρθηκαν. Λυπάμαι που δεν κατάφερα να εξυπηρετήσω περισσότερους.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/8/2019 στις 2:00 ΜΜ, devil1983 είπε

Χαρίζεται ο καλόγερος της φωτογραφίας!

(Δεν έχει κ πολύ Καλή ισορροπία λόγο παιδιών χεχεχε)

Παραλαβή από τον χώρο μου στον Πειραιά!

1566039593986..jpg

καλημερα θελω να ευχαριστησω για τον υπεροχο καλογερο και το μπαρακι ! 

Επεξ/σία από Maricute
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/8/2019 στις 12:21 ΜΜ, devil1983 είπε

Χαρίζεται το μπαράκι είναι κάτω από τα πράγματα..έχει σπάσει η βάση για το ποτά..1566120010938..thumb.jpg.b644d9616d665d92daac6570709d3bf3.jpg

Επίσης χαρίζεται κ ένα έπιπλο το οποίο είχα πάνω την τηλεόρασ σύνθετο τηλεόρασης!

Δυστυχώς δεν με αφήνει να ανεβάσω φωτογραφία

1566121727810..jpg

Υπάρχει ακόμα αν ενδιαφέρεται κάποιος!

Όχι το μπαράκι το σύνθετο τηλεόρασης! Λάθος παράθεση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, LPFATHER είπε

Χαρίζεται το χειριστήριο thrustmaster dual analog 3 για pc. Έχει πρόβλημα στον αριστερό αναλογικό μοχλό. Όταν το κουνάς λίγο σαν να μπλοκάρει.

Παραλαβή ΜΟΝΟ από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό.

Δεν στέλνω, δεν κάνω κρατήσεις, διατηρώ το δικαίωμα να το δώσω χωρίς να κρατάω σειρά προτεραιότητας.

Επικοινωνία ΜΟΝΟ μέσω Π.Μ.

Έχεις προσωπικό μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται :

1. THOMSON TG782 x2 

2. THOMSON TG585 v7

3. THOMSON TG585 v8

4. ZTE ZXV100 W300 v5.2

5. SAGEM F@ST 1201 V2 OTE

6. TP-LINK TD-8817

7. AltecTelecoms i-Call H3217147

Κατά πάσα πιθανότητα είναι όλα λειτουργικά. Δυστυχώς δεν έχω τροφοδοτικά για να τα ελέγξω :(

Βρίσκομαι Καστοριά αλλά μπορώ να στείλω με ότι επιθυμείτε :) 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...