Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζεται   GPS   IGO8   ME   WINDOWS  CE  φιλου   που   μαλλον  ειναι   σε   καλη  κατασταση.

Νομιζω   πως   εχει   και  ομιλια.

spacer.png

Παραλαβη   εντος   48ωρου   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου  πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   κατοπιν  συνεννοησης.

Ποσταρετε  πρωτα   εδω  και  στειλτε   πμ.

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 21/8/2019 στις 2:59 ΜΜ, Jimis12 είπε

Χαρίζονται :

1. THOMSON TG782 x2 

2. THOMSON TG585 v7

3. THOMSON TG585 v8

4. ZTE ZXV100 W300 v5.2

5. SAGEM F@ST 1201 V2 OTE

6. TP-LINK TD-8817

7. AltecTelecoms i-Call H3217147

Κατά πάσα πιθανότητα είναι όλα λειτουργικά. Δυστυχώς δεν έχω τροφοδοτικά για να τα ελέγξω :(

Βρίσκομαι Καστοριά αλλά μπορώ να στείλω με ότι επιθυμείτε :) 

Να ευχαριστήσω τον φίλο Jimmis 12 για όλα τα παραπάνω (για τα router - modem). Είμαι υπόχρεος, πραγματικά για το κόπο που έκανε να μου τα στείλει , έκανε ένα απίστευτο δέμα, τα router σε πολύ καλή κατάσταση και τακτοποιημένα  και τα έστειλε άμεσα ! Ευγενέστατος και συνενοήσιμος σε όλα, ότι και να πω είναι λίγο !Τέτοια μέλη σπάνια θα βρεις !!!!

Να είσαι καλά  Jimmis 12 και σε ευχαριστώ και πάλι για όλα .

Ο καφές ισχύει όποτε έρθεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/8/2019 στις 11:09 ΠΜ, Τέρης Α. είπε

Το "SUSE LINUX PROFESSIONAL 9.3 ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ" θα πάει στον @sotos 1.

Θα ήθελα επίσης να χαρίσω τα παρακάτω:

2 κλειδιά Windows 8.1 Pro και 1 κλειδί Windows 10 Pro.

Διαθέσιμα από 16/08 και μετά.

Πρώτα post εδώ και μετά pm!

Δε θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

ευχαριστώ πολύ για τον κωδικό  !! :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/8/2019 στις 12:17 ΜΜ, e-tic είπε

Ανακάλυψα 3 δίσκους βινυλίου.
Οι δύο είναι συλλογές με ξένα τραγούδια και ο άλλος ελληνικός, της Μαντούς αν κατάλαβα σωστά απο το sticker.

Αν υπάρχει περίπτωση να έχουμε εδώ κανέναν συλλέκτη, ας στείλει πμ.

Επίσης ένα στρώμα γυμναστικής σαν αυτό:
spacer.png


Παραλαβή απο Καλλιθέα.

Καλησπέρα, το στρώμα γυμναστικής είναι διαθέσιμο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/7/2019 στις 11:52 ΠΜ, orfibous είπε

 

 Καλημέρα, χαρίζονται ανταλλακτικά για drone: 

Hubsan X4 H107C

       1× remote control = λειτουργεί             1× κάμερα = άγνωστης     λειτουργικής κατάστασης.

Hubsan Q4

remote control  =   λειτουργεί            πλακέτα            =     λειτουργεί               μπαταρία         =     λειτουργεί              φορτιστής       =      λειτουργεί

Όποιος ενδιαφέρεται να στείλει π.μ.  Μπορώ να τα στείλω παντού με δικά σας έξοδα αποστολής.

Δόθηκαν 😊

Επεξ/σία από Giorgos9004
Δόθηκαν
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Giorgos9004 είπε

 Καλημέρα, χαρίζονται ανταλλακτικά για drone: 

Hubsan X4 H107C

       1× remote control = λειτουργεί             1× κάμερα = άγνωστης     λειτουργικής κατάστασης.

Hubsan Q4

remote control  =   λειτουργεί            πλακέτα            =     λειτουργεί               μπαταρία         =     λειτουργεί              φορτιστής       =      λειτουργεί

Όποιος ενδιαφέρεται να στείλει π.μ.  Μπορώ να τα στείλω παντού με δικά σας έξοδα αποστολής.

Στελνω για τα 2 remote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/8/2019 στις 11:37 ΠΜ, Neuro22 είπε

Καλημέρα σε όλους.

Επειδή η γυναίκα μου έχει αρχίσει και πετάει πράγματα χωρίς να με ρωτάει χαρίζονται τα παρακάτω.

Στην φωτογραφία Νο1

HP Deskjet F4280 All-in-One

Σε σχεδόν άριστη εξωτερική εμφάνιση. ΔΕΝ εκτυπώνει μάλλον στέγνωσαν τα μελάνια στα "μπεκ". Το Scaner δουλεύει. Με το τροφοδοτικό του.

 

HPOfficejet 4355 All-in-OnePrinterFaxScannerCopier

Σε σχεδόν άριστη εξωτερική εμφάνιση. ΔΕΝ εκτυπώνει μάλλον στέγνωσαν τα μελάνια στα "μπεκ". Το Fax και το Scaner δουλεύει. Με το τροφοδοτικό του.

Στην φωτογραφία Νο2

Λογικά όλοι οι δίσκοι (ΑΤΑ όλοι) και όλες οι μνήμες δουλεύουν

Για τα κινητά δεν ξέρω γιατί δεν έχω φορτιστές να τα τσεκάρω εκτός από το ZTE (αυτό με το κουτί) το οποίο θυμάμαι ότι έχει θέμα το touch.

Οι φωτογραφικές κάποιο θέμα έχουν (δεν θυμάμαι)

Οι μπαταρίες από τα ηλεκτρονικά τσιγάρα βλέπω ότι ανάβουν.

Usb δέκτης τηλεόρασης και ραδιοφώνου AVerMedia AVerTV Hybrid+FM Volar

https://www.avermedia.com/tv_more/product/tv/avertv_hybrid_volar_hd

Αχρησιμοποίητη. Νομίζω ότι την είχα πάρει τότε που ήρθε η Digea στην ζωή μας, αλλά μάλλον έκανα λάθος επιλογή (αν θυμάμαι καλά) διότι δεν υποστηρίζει Mpeg4, μόνο Mpeg2.

Στην φωτογραφία Νο3

Οι οθόνες είναι μη λειτουργικές μετά από κεραυνό που έπεσε (η Philips δουλεύει αλλά σε κάποια σημεία έχει μαυρίλες).

Τα κουτιά από προϊόντα της Apple είναι άδεια (δεν ξέρω πως βρέθηκαν στην κατοχή μου).

Η μητρική είναι κομπλέ με μνήμες και επεξεργαστή και αν θυμάμαι καλά δουλεύει, όπως και οι δύο κάρτες γραφικών.

Το ίδιο και το cd-player της Sony (θυμάμαι ότι δούλευε  - χρόνια στην αποθήκη)

Στην φωτογραφία Νο4

Όλα (εκτός από το beelink το compustick) μετά τον κεραυνό έπαψαν να δουλεύουν.

Το beelink το compustick κάποια στιγμή ενώ δούλευε, έπαψε να δίνει σήμα στην τηλεόραση!!! Ανάβει πάντως κανονικά.

Λόγω έλλειψης χρόνου το ιδανικό θα ήταν να συναντηθώ με κάποιον και να τα πάρει όλα. Αντιλαμβάνομαι ότι είναι πολλά οπότε στείλτε και βλέπουμε.

No1.jpg

No2.jpg

No3.jpg

No4.jpg

Καλησπέρα, τα κινητά είναι διαθέσιμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται πινακίδα, βαλιτσάκι και πλαστικό ντοσιέ για γραμμικό σχέδιο αγορασμένα από το Πλαίσιο το 2006. Μου έχουν μείνει από την εποχή που ήθελα να περάσω γραφιστική.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται καλωδιο ρευματος και εικονας γνησιο για playstation σε αψογη κατασταση

ΜΟΝΟ σαν πακετο

Παραλαβη ΜΟΝΟ απο τον χωρο μου Αθηνα - Καματερο

Δεν κανω κρατησεις, αποστολες, διατηρω το δικαιωμα να το δωσω χψρις να κραταω σειρα προτεραιοτητας

Επικοινωνια ΜΟΝΟ μεσω Π.Μ.

DSC05541.JPG

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι!

Μετά την πρώτη μου επιτυχία στο thread, έχει σειρά ξεφόρτωμα για το χειμώνα το Samsung Home Theater (HT-X200). Σκονίζεται χρόνια στο σύνθετο, πλήρως λειτουργικό με όλα τα καλώδια και remote control. Έχει γράψει ζήτημα 1 ώρα χρήσης. Απλά θέλει ένα γερό καθάρισμα 😁

20190826_155405.jpg.25a3f7465c2a9a88830e3985e37ffb0d.jpg

Παραλαβή μόνο στην περιοχή μου δυστυχώς, Ν. Μάκρη (Ν. Βουτζάς συγκεκριμένα στον κεντρικό δρόμο).

Εαν ενδιαφέρεται κανείς στέλνει.

Ευχαριστώ

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, great είπε

Καλησπέρα και πάλι!

Μετά την πρώτη μου επιτυχία στο thread, έχει σειρά ξεφόρτωμα για το χειμώνα το Samsung Home Theater (HT-X200). Σκονίζεται χρόνια στο σύνθετο, πλήρως λειτουργικό με όλα τα καλώδια και remote control. Έχει γράψει ζήτημα 1 ώρα χρήσης. Απλά θέλει ένα γερό καθάρισμα 😁

20190826_155405.jpg.25a3f7465c2a9a88830e3985e37ffb0d.jpg

Παραλαβή μόνο στην περιοχή μου δυστυχώς, Ν. Μάκρη (Ν. Βουτζάς συγκεκριμένα στον κεντρικό δρόμο).

Εαν ενδιαφέρεται κανείς στέλνει.

Ευχαριστώ

Ενδιαφέρομαι στέλνω και pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, great είπε

Καλησπέρα και πάλι!

Μετά την πρώτη μου επιτυχία στο thread, έχει σειρά ξεφόρτωμα για το χειμώνα το Samsung Home Theater (HT-X200). Σκονίζεται χρόνια στο σύνθετο, πλήρως λειτουργικό με όλα τα καλώδια και remote control. Έχει γράψει ζήτημα 1 ώρα χρήσης. Απλά θέλει ένα γερό καθάρισμα 😁

20190826_155405.jpg.25a3f7465c2a9a88830e3985e37ffb0d.jpg

Παραλαβή μόνο στην περιοχή μου δυστυχώς, Ν. Μάκρη (Ν. Βουτζάς συγκεκριμένα στον κεντρικό δρόμο).

Εαν ενδιαφέρεται κανείς στέλνει.

Ευχαριστώ

Θα με ενδιέφερε αν υπάρχει.

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LPFATHER είπε

Χαριζεται καλωδιο ρευματος και εικονας γνησιο για playstation σε αψογη κατασταση

ΜΟΝΟ σαν πακετο

Παραλαβη ΜΟΝΟ απο τον χωρο μου Αθηνα - Καματερο

Δεν κανω κρατησεις, αποστολες, διατηρω το δικαιωμα να το δωσω χψρις να κραταω σειρα προτεραιοτητας

Επικοινωνια ΜΟΝΟ μεσω Π.Μ.

DSC05541.JPG

Με ενδιαφέρει.

Έχεις PM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...