Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, great είπε

Καλησπέρα και πάλι!

Μετά την πρώτη μου επιτυχία στο thread, έχει σειρά ξεφόρτωμα για το χειμώνα το Samsung Home Theater (HT-X200). Σκονίζεται χρόνια στο σύνθετο, πλήρως λειτουργικό με όλα τα καλώδια και remote control. Έχει γράψει ζήτημα 1 ώρα χρήσης. Απλά θέλει ένα γερό καθάρισμα 😁

20190826_155405.jpg.25a3f7465c2a9a88830e3985e37ffb0d.jpg

Παραλαβή μόνο στην περιοχή μου δυστυχώς, Ν. Μάκρη (Ν. Βουτζάς συγκεκριμένα στον κεντρικό δρόμο).

Εαν ενδιαφέρεται κανείς στέλνει.

Ευχαριστώ

έχει γίνει hold στον turbat0s, θα ενημερώσω αύριο εαν αλλάξει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, great είπε

Καλησπέρα και πάλι!

Μετά την πρώτη μου επιτυχία στο thread, έχει σειρά ξεφόρτωμα για το χειμώνα το Samsung Home Theater (HT-X200). Σκονίζεται χρόνια στο σύνθετο, πλήρως λειτουργικό με όλα τα καλώδια και remote control. Έχει γράψει ζήτημα 1 ώρα χρήσης. Απλά θέλει ένα γερό καθάρισμα 😁

20190826_155405.jpg.25a3f7465c2a9a88830e3985e37ffb0d.jpg

Παραλαβή μόνο στην περιοχή μου δυστυχώς, Ν. Μάκρη (Ν. Βουτζάς συγκεκριμένα στον κεντρικό δρόμο).

Εαν ενδιαφέρεται κανείς στέλνει.

Ευχαριστώ

Εάν δε κάτσει με τον από πάνω με ενδιαφέρει και έμενα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, χαρίζεται HP Deskjet F380. Τελευταία φορά δούλευε κανονικά, αλλά δεν εγγυώμαι τίποτα για τώρα. Παραλαβή από νότια προάστια. Κατά προτίμηση στην περιοχή από άγιο δημηήτριο μέχρι άλιμο

 

deskjet_F380.jpg

Επεξ/σία από orenakos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, orenakos είπε

Καλησπέρα, χαρίζεται HP Deskjet F380. Τελευταία φορά δούλευε κανονικά, αλλά δεν εγγυώμαι τίποτα για τώρα. Παραλαβή από νότια προάστια.

deskjet_F380.jpg

είναι εύκολο να πεις σε ποια περιοχή στα νότια ? επίσης μήπως ξέρεις για να δουλέψει το scanner αν χρειάζεται και μελάνια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στελνω   πμ

1.TOSHIBA TB25-LMP

TB25-LMP Toshiba OEM Original Lamp With Housing.

 
 
proxy.php?image=https%3A%2F%2Fimages-na.





2.SANYO POA-LMP35 Generic projector replacement lamp with housing.

 
 
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fimages10.ne






ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΑΓΟΡΑ.


ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΦΕΤΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ Η ΚΟΥΡΙΕΡ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΤΑΤΕΘΟΥΝ

ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΣΤΗΝ ΑΛΦΑ ΤΡΑΠΕΖΑ. (10 ΕΥΡΩ).

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΜ.
 
ΔΟΘΗΚΑΝ!
Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Silenzio είπε

είναι εύκολο να πεις σε ποια περιοχή στα νότια ? επίσης μήπως ξέρεις για να δουλέψει το scanner αν χρειάζεται και μελάνια ?

Ενημέρωσα το ποστ. Δυστυχώς δεν το ξέρω. Θα το θεωρούσα δεδομένο οτι δουλεύει, αλλά για να το ρωτάς δεν είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2019 στις 9:00 ΜΜ, tsiv είπε

Πάμε τώρα για χαρίσματα;)

1) Freecom External Case for HDD 2.5 με το καλώδιό του, παίρνει δίσκους SATA.

Freecom-External-Case-for-HDD-2-5.jpg


 

Ενδιαφέρομαι για το πρώτο ( External Case). Είμαι Περιστέρι. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται NINTENDO Wii με 2 χειριστήρια, 2 βάσεις τιμονιέρα (όπως φαίνεται στην φωτό), καλώδια, λοιπά συμπράγκαλα και καμμιά 7-8-9 παιχνίδια.

Ήταν πλήρως λειτουργικό, απλά έχει περιπέσει σε αχρηστία εδώ και πολύ καιρό διότι τα πιτσιρίκια μεγάλωσαν πλέον και το Wii δεν μπορεί να «παίξει» fortnite ή pubg και καταλαβαίνεται τί θέλω να πώ. :D

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη και με την ΑΠΑΡΑΒΑΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ότι θα ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ή ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ, δεν θέλω να το δώ σε καμμιά αγγελία μετά από χ καιρό.

 

 

 

 

 

342984-1-e1561387528241.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dpolal είπε

Χαρίζεται NINTENDO Wii με 2 χειριστήρια, 2 βάσεις τιμονιέρα (όπως φαίνεται στην φωτό), καλώδια, λοιπά συμπράγκαλα και καμμιά 7-8-9 παιχνίδια.

Ήταν πλήρως λειτουργικό, απλά έχει περιπέσει σε αχρηστία εδώ και πολύ καιρό διότι τα πιτσιρίκια μεγάλωσαν πλέον και το Wii δεν μπορεί να «παίξει» fortnite ή pubg και καταλαβαίνεται τί θέλω να πώ. :D

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη και με την ΑΠΑΡΑΒΑΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ότι θα ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ή ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ, δεν θέλω να το δώ σε καμμιά αγγελία μετά από χ καιρό.

342984-1-e1561387528241.jpg

Καλησπέρα με ενδιαφέρει για την ανηψια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζεται NINTENDO Wii με 2 χειριστήρια, 2 βάσεις τιμονιέρα (όπως φαίνεται στην φωτό), καλώδια, λοιπά συμπράγκαλα και καμμιά 7-8-9 παιχνίδια.

Ήταν πλήρως λειτουργικό, απλά έχει περιπέσει σε αχρηστία εδώ και πολύ καιρό διότι τα πιτσιρίκια μεγάλωσαν πλέον και το Wii δεν μπορεί να «παίξει» fortnite ή pubg και καταλαβαίνεται τί θέλω να πώ. :D

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη και με την ΑΠΑΡΑΒΑΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ότι θα ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ή ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ, δεν θέλω να το δώ σε καμμιά αγγελία μετά από χ καιρό.

342984-1-e1561387528241.jpg

Στάλθηκε προσωπικό μύνημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/7/2019 στις 2:22 ΠΜ, t_user είπε

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι κυρίως για το WAG αλλά και για το δράπανο αν δεν προχωρήσει με τον φίλο - στέλνω PM!

Kalhspera, stelnw munhma! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζεται NINTENDO Wii με 2 χειριστήρια, 2 βάσεις τιμονιέρα (όπως φαίνεται στην φωτό), καλώδια, λοιπά συμπράγκαλα και καμμιά 7-8-9 παιχνίδια.

Ήταν πλήρως λειτουργικό, απλά έχει περιπέσει σε αχρηστία εδώ και πολύ καιρό διότι τα πιτσιρίκια μεγάλωσαν πλέον και το Wii δεν μπορεί να «παίξει» fortnite ή pubg και καταλαβαίνεται τί θέλω να πώ. :D

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη και με την ΑΠΑΡΑΒΑΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ότι θα ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ή ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ, δεν θέλω να το δώ σε καμμιά αγγελία μετά από χ καιρό.

342984-1-e1561387528241.jpg

αν τυχόν μείνει διαθέσιμο ενδιαφέρομαι για τη κόρη της αδερφής μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...