Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται από Θεσσαλονίκη:

Γραφείο ξύλινο με συρταριερα, ιδανικό για φοιτητή ή δωμάτιο γίνεται τρία κομμάτια για την μεταφορά.

Κρεβάτι διπλό με στρώμα ξύλινο με ξύλινη πλάκα από κάτω (δύσκολο στην μεταφορά)

Κρεβάτι ημίδιπλο χωρίς στρώμα με συρτάρια 2, έχει σπάσει η πλάτη και έχει αφαιρεθεί χωρίς να έχει αισθητικό θέμα κανένα. 

Θα ανεβάσω και φωτογραφίες.

Περιοχή Μπότσαρη Όλγας. Πρώτος όροφος θα βοηθήσω εγώ κάποιον αν φιλοτιμηθει να τα πάρει. 

Ειδικά το γραφείο είναι κρίμα να πεταχτεί.

received_265398084099092.jpeg

received_307248463160733.jpeg

Επεξ/σία από fylatos
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, fylatos είπε

Χαρίζεται από Θεσσαλονίκη:

Γραφείο ξύλινο με συρταριερα, ιδανικό για φοιτητή ή δωμάτιο γίνεται τρία κομμάτια για την μεταφορά.

received_265398084099092.jpeg

 

Καλησπέρα fylatos. Ενδιαφέρομαι για το γραφείο...
Επειδή όμως το θέλω για εφτάχρονο αγοράκι και θα είμαι από την ερχόμενη
εβδομάδα στη Θεσσαλονίκη αν νομίζεις ότι πρέπει το γραφείο να χρησιμοποιηθεί
από μεγαλύτερης ηλικίας άτομο ή θέλεις να φύγει σύντομα από το διαμέρισμα κτλ...
αυτό το μύνημα θα αυτοκαταστραφεί...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, agrio.imeros είπε

Καλησπέρα fylatos. Ενδιαφέρομαι για το γραφείο...
Επειδή όμως το θέλω για εφτάχρονο αγοράκι και θα είμαι από την ερχόμενη
εβδομάδα στη Θεσσαλονίκη αν νομίζεις ότι πρέπει το γραφείο να χρησιμοποιηθεί
από μεγαλύτερης ηλικίας άτομο ή θέλεις να φύγει σύντομα από το διαμέρισμα κτλ...
αυτό το μύνημα θα αυτοκαταστραφεί...:P

Καλησπέρα, μου το έχει ζητήσει άλλο ένα μέλος δυστυχώς. Θα ενημερώσω εδώ ή θα βάλω ότι έφυγε αν ολοκληρωθεί η μεταφορά. Επίσης νομίζω είναι για δημοτικό και πάνω γιατί είναι ψηλό. Αλλά δε ξέρω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, tornado είπε

διδεται το παρακατω λαπτοπ το οποιο κληρονομησα, αλλα δεν εχω χρονο να ασχοληθω.

Παραλαβη απο κεντρο Αθηνας.

dell_lat2.jpg

dell_lat1.jpg

Στελνω   πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται 2 εξωτερικές θήκες δίσκων usb που είχαν έρθει στην κατοχή μου πριν από καμμιά 5ετία με χαλασμένους τους δίσκους τους και έκτοτε ξεχάστηκαν σε ένα συρτάρι.

- Η turbox είναι usb 3 αλλά δεν υπάρχουν ούτε καλώδια ούτε τροφοδοτικό.
- Η Seagate (Usb 2) είναι λίγο περίεργο μοντέλο καθώς η βάση με το ρεύμα και το usb παραμένει μόνιμα συνδεμένη στο πισί ενώ το κουτί με τον δίσκο κουμπώνει επάνω.
Λογικά πρέπει να λειτουργούν αλλά δεν έχω ασχοληθεί.

Όποιος τις θέλει παραλαβή από Νέα Σμύρνη, δεν μπαίνω στον κόπο να συσκευάζω στέλνω, σόρρυ.

:)

 

IMG_20180905_105719.jpg

Επεξ/σία από dpolal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζονται 2 εξωτερικές θήκες δίσκων usb που είχαν έρθει στην κατοχή μου πριν από καμμιά 5ετία με χαλασμένους τους δίσκους τους και έκτοτε ξεχάστηκαν σε ένα συρτάρι.

- Η turbox είναι usb 3 αλλά δεν υπάρχουν ούτε καλώδια ούτε τροφοδοτικό.
- Η Seagate (Usb 2) είναι λίγο περίεργο μοντέλο καθώς η βάση με το ρεύμα και το usb παραμένει μόνιμα συνδεμένη στο πισί ενώ το κουτί με τον δίσκο κουμπώνει επάνω.
Λογικά πρέπει να λειτουργούν αλλά δεν έχω ασχοληθεί.

Όποιος τις θέλει παραλαβή από Νέα Σμύρνη, δεν μπαίνω στον κόπο να συσκευάζω στέλνω, σόρρυ.

:)

IMG_20180905_105719.jpg

Με ενδιαφερει η seagete

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζονται 2 εξωτερικές θήκες δίσκων usb που είχαν έρθει στην κατοχή μου πριν από καμμιά 5ετία με χαλασμένους τους δίσκους τους και έκτοτε ξεχάστηκαν σε ένα συρτάρι.

- Η turbox είναι usb 3 αλλά δεν υπάρχουν ούτε καλώδια ούτε τροφοδοτικό.
- Η Seagate (Usb 2) είναι λίγο περίεργο μοντέλο καθώς η βάση με το ρεύμα και το usb παραμένει μόνιμα συνδεμένη στο πισί ενώ το κουτί με τον δίσκο κουμπώνει επάνω.
Λογικά πρέπει να λειτουργούν αλλά δεν έχω ασχοληθεί.

Όποιος τις θέλει παραλαβή από Νέα Σμύρνη, δεν μπαίνω στον κόπο να συσκευάζω στέλνω, σόρρυ.

:)

IMG_20180905_105719.jpg

Ενδιαδέρομαι για μία από τις 2, όποια είναι διαθέσιμή, έαν ο serdakis μένει πιο Κοντα μου "αιγαλεω" θα μπορούσε να την πάρει και να το βρω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mpitzi91 είπε

Ενδιαδέρομαι για μία από τις 2, όποια είναι διαθέσιμή, έαν ο serdakis μένει πιο Κοντα μου "αιγαλεω" θα μπορούσε να την πάρει και να το βρω;

Ειμαι Κεντρο-Βορεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mpitzi91 είπε

Ενδιαδέρομαι για μία από τις 2, όποια είναι διαθέσιμή, έαν ο serdakis μένει πιο Κοντα μου "αιγαλεω" θα μπορούσε να την πάρει και να το βρω;

οκ, θα την παραλάβω εγώ ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/9/2018 στις 10:10 ΠΜ, nik0laus είπε

Χαριζεται λαπτοπ HP NC6000 χωρις δισκο  και τροφοδοτικό , ίσως έχει πρόβλημα με το maxim chip https://www.youtube.com/watch?v=ILLvioWtXYc

Δεν έχω τροφοδοτικό να το δοκιμάσω αλλά από ότι θυμάμαι γι αυτό το λόγο παροπλίστηκε,  είναι ευκολη η επισκευή του.

Δοθηκε στον Crybal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...