Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, dukepapass είπε

Καλησπέρα σε ολους again χαρίζετε κινητο Nokia άψογο δυκαρτο χωρις φορτιστή ,αλλα μονο αθηνα και παραλαβη απο το σπιτι μου. Μπορειτε να στείλετε ολα τα παιδια εντός αττικής και  χωρις σειρά αν ειναι πολοι θα γίνει κλήρωση πρωτα εδω και μετα πμ.(πρεπει να έχετε χαρίσει κατι στο παρελθον )

73546232_10217637693591345_4376925236331806720_o.jpg

Αν μπεις στην διαδικασία να το στείλεις και δεν βρεις κάποιον από Αθήνα, με χρέωση δική μου. Θα με ενδιέφερε.

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, stelakis1914 είπε

Χαρίζονται ρούχα για αγόρι 12-16 ετών (T-shirts, Polos, hoodies, sweaters κτλ.).  Αν δεν βρεθεί γρήγορα κάποιος ενδιαφερόμενος θα καταλήξουν στην ανακύκλωση. 

Παραλαβή από το σπίτι μου στην Θεσσαλονίκη (Τούμπα). 

Είναι πολλά; Μήπως αντι να πάνε στον κάδο αν σε παίρνει να τα βάλεις στο ΚΤΕΛ για Αθήνα με χρέωση δικιά μου.

Είναι 10 ο γιος μου αλλά σχεδόν 1.50  συν ότι θα χρειαστούν για αργότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dukepapass είπε

Καλησπέρα σε ολους again χαρίζετε κινητο Nokia άψογο δυκαρτο χωρις φορτιστή ,αλλα μονο αθηνα και παραλαβη απο το σπιτι μου. Μπορειτε να στείλετε ολα τα παιδια εντός αττικής και  χωρις σειρά αν ειναι πολοι θα γίνει κλήρωση πρωτα εδω και μετα πμ.(πρεπει να έχετε χαρίσει κατι στο παρελθον )

73546232_10217637693591345_4376925236331806720_o.jpg

Θα με ενδιέφερε για την μητέρα μου μιας και της έκλεψαν το δικό της πρόσφατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Είναι πολλά; Μήπως αντι να πάνε στον κάδο αν σε παίρνει να τα βάλεις στο ΚΤΕΛ για Αθήνα με χρέωση δικιά μου.

Είναι 10 ο γιος μου αλλά σχεδόν 1.50  συν ότι θα χρειαστούν για αργότερα.

Γύρω στα 15 τεμάχια πρέπει να είναι. Στο ΚΤΕΛ δεν μπορώ να πάω γιατί μένω στην άλλη μεριά της πόλης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, 360city είπε

Ενα μικρό ξεκαθάρισμα και βρήκα κάτι DVD

...

https://prnt.sc/pqnf5s    dvd ταινίες

https://prnt.sc/pqnho0  dvd ταινίες

https://prnt.sc/pqnix6   dvd ταινίες

https://prnt.sc/pqnjfa   dvd ταινίες

https://prnt.sc/pqnjwn   dvd ταινίες

https://prnt.sc/pqnkbl   dvd ταινίες

https://prnt.sc/pqnkok   dvd ταινίες

Δεν θελω να είμαι αυτος που θα τα πάρει αν ενδιαφέρουν και κάποιον άλλο.

Αν δεν ενδιαφερθεί κανένας άλλος και ειναι να τα πετάξεις θα σε ξελάφρωνα από αυτά (για τις θήκες κυρίως και αντε να δω 1-2 απο αυτές μια φορά - δεν ειμαι συλέκτης).

Επεξ/σία από DrLo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sugarpuffiepixie είπε

3 ακόμα συνδρομές

Αν δεν ενδιαφέρεται κάποιος άλλος, θα μπορούσα να πάρω και δεύτερη για έναν φίλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dukepapass είπε

Καλησπέρα σε ολους again χαρίζετε κινητο Nokia άψογο δυκαρτο χωρις φορτιστή ,αλλα μονο αθηνα και παραλαβη απο το σπιτι μου. Μπορειτε να στείλετε ολα τα παιδια εντός αττικής και  χωρις σειρά αν ειναι πολοι θα γίνει κλήρωση πρωτα εδω και μετα πμ.(πρεπει να έχετε χαρίσει κατι στο παρελθον )

73546232_10217637693591345_4376925236331806720_o.jpg

Με ενδιαφέρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω την εκκαθάριση:

1) Επιμένω με τα βιβλία ECDL, ελπίζοντας να αξιοποιηθούν αντί να πάνε για ανακύκλωση. Τα λυπάμαι, έστω κι αν δεν ξέρω αν μπορούν να είναι χρήσιμα εν έτει 2019 (προς 2020).

xcMb5YLJCrtN8RBC4N8w0BTz4wojXb23CzsdIYjD

MhhiQS93ok4U2KYlcpEKSxyFseD16fX8rKGQnbpl

2) Χαρίζεται το φωτιστικό γραφείου της φωτό. Βαριέμαι να το βγάλω από το κουτί για φωτογράφιση, πάρτε μία τζούρα από εδώ. Όταν μπήκε στην ντουλάπα ήταν απολύτως λειτουργικό. Βαρύ πράγμα, γερό, στιβαρό, αλλά δεν με βόλεψε στο γραφείο μου (που μπροστά του το Τσερνόμπιλ μοιάζει περιποιημένο σαν σαλόνι βίλας στην Εκάλη πριν από σουαρέ) και παροπλίστηκε σύντομα.

p5RTi7inFnlBDEqS-n48hm-hRoWjfPpTRH3umT9_

3) Ένα κουτί με χαζοπράγματα ηλεκτρονικά. Δείτε φωτό:

0MTKXcX5ll-GrchelMzyWRP7aCbljzMtK1h24heN

QAYHki-qT3XQNWK5wtQVrTyMLO-Qw8Jbw9ybnxXs

W07PGL0kpyVELwWVKAIYYh6THy1g6QTyZueifZjE

 

Ισχύουν ό,τι και στις προηγούμενες καταχωρήσεις μου. Ιδανικά, παραλαμβάνει ένας και μοιράζει σε όποιον άλλον ενδιαφέρεται. Η έλλειψη ελεύθερου χρόνου με αναγκάζει (παρότι δεν μου αρέσει) να επιλέξω τον συμφορουμίτη που θα παραλάβει αν με οποιονδήποτε τρόπο με βολεύει. Συγγνώμη εκ των προτέρων για τα παραπάνω:

- Μνμ εδώ και πμ για ρεζερβέ.

- Νότια προάστια (Νέα Σμύρνη, Καλλιθέα, Π. Φάληρο, Νέος Κόσμος) για ραντεβού έως την Κυριακή (και εφόσον προλάβουμε να συναντηθούμε ως τότε φυσικά).

- Νότια προάστια μετά τις 19.00-19.30 από την επόμενη εβδομάδα Ή βόρεια προάστια (βάση μου το Κεφαλάρι-Κηφισιά) λόγω έδρας εργασίας, σε ώρα που θα κανονίσουμε ώστε να το σκάσω λίγο από το γραφείο.

Καλό βράδυ.

Υ.Σ.: Μόλις θυμήθηκα ότι κατά 95% θα είμαι Μελίσσια το Σάββατο (νωρίς το πρωί) επειδή παίζω μπαλίτσα. Οπότε ίσως βολέψει και εκεί, αλλά ΜΟΝΟ τότε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/10/2019 στις 6:00 ΜΜ, minosnikas είπε

Καλησπέρα,

Χαρίζεται ακροφύσιο για ηλεκτρικές σκούπες, Dirt Devil από τη Lidl, αγορασμένο τα Χριστούγεννα του 2017.

Κάνει καλή δουλειά, ανοίγει ολόκληρη η πρόσοψη για εύκολο και πλήρη καθαρισμό της βούρτσας, αλλά ταυτόχρονα κάνει και τρομερό θόρυβο.

Έχει δουλέψει μόνο μια φορά σε ένα χαλί.

Χαρίζεται πακέτο με κάποιες συλλεκτικές τρίχες πάνω.

Παραλαβή από Μαρούσι (Yava οδού Πεντέλης) κατόπιν συνεννόησης.

IMG_2715 (Large).JPG

IMG_2717 (Large).JPG

2019-10-27 17_53_48-Window.png

Παρέλαβα!Μίνωα ευχαριστώ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Συνεχίζω την εκκαθάριση:

1) Επιμένω με τα βιβλία ECDL, ελπίζοντας να αξιοποιηθούν αντί να πάνε για ανακύκλωση. Τα λυπάμαι, έστω κι αν δεν ξέρω αν μπορούν να είναι χρήσιμα εν έτει 2019 (προς 2020).

xcMb5YLJCrtN8RBC4N8w0BTz4wojXb23CzsdIYjD

MhhiQS93ok4U2KYlcpEKSxyFseD16fX8rKGQnbpl

2) Χαρίζεται το φωτιστικό γραφείου της φωτό. Βαριέμαι να το βγάλω από το κουτί για φωτογράφιση, πάρτε μία τζούρα από εδώ. Όταν μπήκε στην ντουλάπα ήταν απολύτως λειτουργικό. Βαρύ πράγμα, γερό, στιβαρό, αλλά δεν με βόλεψε στο γραφείο μου (που μπροστά του το Τσερνόμπιλ μοιάζει περιποιημένο σαν σαλόνι βίλας στην Εκάλη πριν από σουαρέ) και παροπλίστηκε σύντομα.

p5RTi7inFnlBDEqS-n48hm-hRoWjfPpTRH3umT9_

3) Ένα κουτί με χαζοπράγματα ηλεκτρονικά. Δείτε φωτό:

0MTKXcX5ll-GrchelMzyWRP7aCbljzMtK1h24heN

QAYHki-qT3XQNWK5wtQVrTyMLO-Qw8Jbw9ybnxXs

W07PGL0kpyVELwWVKAIYYh6THy1g6QTyZueifZjE

Ισχύουν ό,τι και στις προηγούμενες καταχωρήσεις μου. Ιδανικά, παραλαμβάνει ένας και μοιράζει σε όποιον άλλον ενδιαφέρεται. Η έλλειψη ελεύθερου χρόνου με αναγκάζει (παρότι δεν μου αρέσει) να επιλέξω τον συμφορουμίτη που θα παραλάβει αν με οποιονδήποτε τρόπο με βολεύει. Συγγνώμη εκ των προτέρων για τα παραπάνω:

- Μνμ εδώ και πμ για ρεζερβέ.

- Νότια προάστια (Νέα Σμύρνη, Καλλιθέα, Π. Φάληρο, Νέος Κόσμος) για ραντεβού έως την Κυριακή (και εφόσον προλάβουμε να συναντηθούμε ως τότε φυσικά).

- Νότια προάστια μετά τις 19.00-19.30 από την επόμενη εβδομάδα Ή βόρεια προάστια (βάση μου το Κεφαλάρι-Κηφισιά) λόγω έδρας εργασίας, σε ώρα που θα κανονίσουμε ώστε να το σκάσω λίγο από το γραφείο.

Καλό βράδυ.

Υ.Σ.: Μόλις θυμήθηκα ότι κατά 95% θα είμαι Μελίσσια το Σάββατο (νωρίς το πρωί) επειδή παίζω μπαλίτσα. Οπότε ίσως βολέψει και εκεί, αλλά ΜΟΝΟ τότε.

Αν δεν ζητησει κανεις το φωτιστικο με ενδιαφερει για το γραφειο του γιου μου οταν βρεθουμε για την μπαταρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jonkyr είπε

2) Χαρίζεται το φωτιστικό γραφείου της φωτό. Βαριέμαι να το βγάλω από το κουτί για φωτογράφιση, πάρτε μία τζούρα από εδώ. Όταν μπήκε στην ντουλάπα ήταν απολύτως λειτουργικό. Βαρύ πράγμα, γερό, στιβαρό, αλλά δεν με βόλεψε στο γραφείο μου (που μπροστά του το Τσερνόμπιλ μοιάζει περιποιημένο σαν σαλόνι βίλας στην Εκάλη πριν από σουαρέ) και παροπλίστηκε σύντομα.

p5RTi7inFnlBDEqS-n48hm-hRoWjfPpTRH3umT9_

 

Ενδιαφέρομαι για το φωτιστικό
Στέλνω πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stelakis1914 είπε

Χαρίζονται ρούχα για αγόρι 12-16 ετών (T-shirts, Polos, hoodies, sweaters κτλ.).  Αν δεν βρεθεί γρήγορα κάποιος ενδιαφερόμενος θα καταλήξουν στην ανακύκλωση. 

Παραλαβή από το σπίτι μου στην Θεσσαλονίκη (Τούμπα). 

Φιλε  μου  σε ενα  ορφανοτροφειο  γιατι  ανακυκλωση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Αν δεν ζητησει κανεις το φωτιστικο με ενδιαφερει για το γραφειο του γιου μου οταν βρεθουμε για την μπαταρια.

Λευτέρη, επειδή παλιότερα είχα πάρει κάποιο αντικείμενο από τον e-tic, σε πειράζει να το δώσω σε εκείνον ως ανταπόδοση για τότε (παρότι απάντησες πρώτος);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Λευτέρη, επειδή παλιότερα είχα πάρει κάποιο αντικείμενο από τον e-tic, σε πειράζει να το δώσω σε εκείνον ως ανταπόδοση για τότε (παρότι απάντησες πρώτος);

Οχι φυσικα κανενα προβλημα.

Το εγραψα αν δεν το ζητησει αλλος απο το να παει στα αζητητα να το εβαζα στον μικρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...