Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, dchatz είπε

IMG_20191104_201831.jpg.c64d76031fabc5609c26ed6c4b7ef5fa.jpg

Χαρίζεται το παραπάνω. Δε χρησιμοποιήθηκε ποτέ.

Παρακαλώ τους συμφορουμίτες για να μη χάνουμε άδικο χρόνο, να το ζητήσουν αν πραγματικά γνωρίζουν τι είναι και ξέρουν ότι πράγματι το χρειάζονται, και όχι απλώς "πάρτο γιατί είναι τζάμπα". Το συγκεκριμένο π.χ. δε παίρνει κοινό χαρτί εκτύπωσης απ' όσο ξέρω, παίρνει ειδικά χαρτιά εκτύπωσης μόνο για αυτόν τα οποία μάλιστα είναι και αρκετά ακριβά. Παραλαβή 10 λεπτά περπάτημα από σταθμό μετρό Δάφνης σε ώρα που θα συμφωνηθεί. Θα δοθεί σε όποιον με βολέψει να το πάρει από εκεί που θέλω, την ώρα που με βολεύει (συνήθως 7-8 απόγευμα) κλπ.

Αν μπορείς να στείλεις Θεσσαλονίκη, με δικά μου έξοδα προφανώς, με ενδιαφέρει. Στέλνω και PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update

2 θήκες για CD/DVD, η μια αμεταχείριστη +τσαντάκι μέσης +τσαντάκι ώμου.+σετ τσαντάκι μέσης/πορτοφόλι. ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

IMG-20191102-142257.jpg

IMG-20191105-102744.jpg

IMG-20191105-084624.jpg

Τα υπόλοιπα όπως εδώ.

Παραλαβή από Αιγάλεω, στο μετρό ή κατόπιν συνεννόησης.

Επεξ/σία από Doubt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Doubt είπε

Update

2 θήκες για CD/DVD, η μια αμεταχείριστη +τσαντάκι μέσης +τσαντάκι ώμου.+σετ τσαντάκι μέσης/πορτοφόλι.

IMG-20191102-142257.jpg

IMG-20191105-102744.jpg

IMG-20191105-084624.jpg

Τα υπόλοιπα όπως εδώ.

Παραλαβή από Αιγάλεω, στο μετρό ή κατόπιν συνεννόησης.

Ενδιαφέρομαι για τα τσαντάκια ώμου, αν κ νόμιζα ότι δόθηκαν σε άλλο μέλος.στελνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ExTaCy1337 είπε

Ελα ρε παιδια ολοι απο Αθηνα :P ! Στειλτε καποιος Θεσσαλονικη, το γυρισα στο κωλοτσιγαρο εδω και κανα χρονο-δυο προσπαθω να γυρισω και εχω μεινει με ντριπερ, αντε ξεκινα με ντριπερ τωρα ουτε νικοτινη δεν μπορεις να βαλεις 😛.

Επισης προσοχη, του @tornado δεν ειναι ατμιστικα υγρα, συμπυκνωμενα αρωματα ειναι, δεν μπορεις να τα ατμισεις ετσι, ειναι για να βγαζεις συνταγες με αραιωση!

επειδη εχω διπλα μου την γενικη ταχυδρομικη μπορω να στειλω με εξοδα δικα σου αν τα θες τοσο με το πιο φθηνο τους πακετο

Στείλε μου πμ με τα στοιχεια σου και στην εβδομαδα θα στο στειλω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

Καλώς ήρθες αλλά κακώς μας φεύγεις από τα ορεινά της αττικής!

Δεν ήθελα, αλλα εγώ λείπω 6+ μήνες τον χρόνο και η γυναικα δουλευει εδω, οπότε δεν μου έπεφτε λόγος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/10/2019 στις 8:40 ΜΜ, Fuel7 είπε

Σε πρώτη φάση !
Ε-Tic
1.Τσαντα για  λαπτοπ Trust
13.Olympus P10 Photo Printer.
14.Ζευγαρι  γιαλια  ηλιου  Killer Loop σε καλη κατασταση  χωρις  θηκη-πουγκάκι-κουτι


Kostas.Karras
7.3 Καλώδια  μεταφορας δεδομενων  της Sony Ericsson.
17.Μετασχηματιστής in 100-240v-50hz 18v-1500mah
18.Μετασχηματιστής in 100-240vac-50hz 3vdc 1000 mah 3va
19.pcmcia Free to Air Pocket DVB NP4+ Neotion TV Pocket αγνωστη κατασταση.
23. Καλώδια δυκτίου 6 στον αριθμο

Μένουν τα εξής:

2.Τηλέφωνο Onevoip internet Phone usb
3.φανάρι απο Huyndai Accent RH 1η 2η γενια.
4.Ορειβατικα   μποτάκια Columbia νουμερο 45-46
5.Sony  Ericsson W580i δουλευει  αψογα εχει  θεμα  με  την  κορνιζα  η οποια  φευγει  φτιαχνεται ομως.
6.Alcatel OT-209 χωρις  μπαταρια και  φορτιστη
8. Sony Ericsson BT headset.Σε αριστη  κατασταση  εχει  να δουλευτει  πολυ  καιρο.
9.Σετ ακουστικων της Sony Ericsson
10. 2 φορτιστες για  κινητα Sony Ericsson
11. 3 Μοντεμ TG585 V7 2 σε κουτι 1 χωρίς
12. ΙΚΕΑ Observator βαση στηριξης CRT τηλεορασης
15.1 Κουτι με 50-60 ταινιες σε dvd
16. 1 συσκευασια με  γυαλι για Samsung Galaxy S3
20. Trancent Card Reader
21. 3  πακέτα σύνδεσης  Q
22. 1 επιγονατιδα μέγεθους Medium
24. Ποντικι MS optical mouse 2.0 χωρίς δέκτη.
25. Canon Pixma 3550 δουλεύει άψογα,εμφανιζει κάποιοες γραμμές στην 

Παρέλαβα τα παπούτσια. 

Ευχαριστώ πολυ 😁😁

Να ευχαριστήσω και τον @Kostas.karras για τον κόπο να παραλάβει και να μου στείλει τα παπούτσια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tornado είπε

χαριζονται τα ατμιστικα υγρα + ατμοποιητης AMMIT 25.

Αποκλειστικα και μονο χερι - χερι στο κεντρο Αθηνας.

ec.jpg

καλημερα φιλε με ενδιαφερει  στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται δέκτης COSMOTE TV Kaonmedia KTSF-B3202NSO (combo), χωρίς τηλεχειριστήριο & τροφοδοτικό..

Είναι παντρεμένος με την κάρτα του Cosmote με ανενεργή συνδρομή.  Δεν ξέρω αν και πως ξεκλειδώνει. Απ΄ότι είδα μπορεί να πιάσει μόνο τα ελεύθερα κανάλια Hotbird & Astra.

Παραλαβή από την περιοχή μου (Παπάγου). Θα κρατηθεί λίγες μέρες μόνο ως συνήθως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Χαρίζεται δέκτης COSMOTE TV Kaonmedia KTSF-B3202NSO (combo), χωρίς τηλεχειριστήριο & τροφοδοτικό..

Είναι παντρεμένος με την κάρτα του Cosmote με ανενεργή συνδρομή.  Δεν ξέρω αν και πως ξεκλειδώνει. Απ΄ότι είδα μπορεί να πιάσει μόνο τα ελεύθερα κανάλια Hotbird & Astra.

Παραλαβή από την περιοχή μου (Παπάγου). Θα κρατηθεί λίγες μέρες μόνο ως συνήθως...

Εχω στειλει πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

Ρε   παιδια   πηρα   απο   καποιον   εδω   ενα   ΝΟΚΙΑ   5300   και   δεν  θυμαμαι   απο   ποιον....

Αν  γινεται   ας   με   ειδοποιησει   με   ΠΜ

Ευχαριστω.

 

Δεν   μπορω   να  ανεβασω  παλι  φωτο....γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MessengerOfGood είπε

Χαρίζεται δέκτης COSMOTE TV Kaonmedia KTSF-B3202NSO (combo), χωρίς τηλεχειριστήριο & τροφοδοτικό..

Είναι παντρεμένος με την κάρτα του Cosmote με ανενεργή συνδρομή.  Δεν ξέρω αν και πως ξεκλειδώνει. Απ΄ότι είδα μπορεί να πιάσει μόνο τα ελεύθερα κανάλια Hotbird & Astra.

Παραλαβή από την περιοχή μου (Παπάγου). Θα κρατηθεί λίγες μέρες μόνο ως συνήθως...

Δόθηκε στον @teledomenet

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/11/2019 στις 1:36 ΜΜ, papars είπε

Τα ζήτησε ο @teledomenet

Ρίξτε και μια ματιά σε αυτά.

Μήπως κάτι σας φανεί χρήσιμο.

Το κουτί είναι μεταλλικό με πλακέτες μέσα - Ίσως για κάποια κατασκευή σας κάνει.  Το πάνω είναι καπάκι που κρύβει κάτι φις RF και μετά έχει άλλο καπάκι που κρύβει τα ηλεκτρονικά.

Στην πρώτη εικόνα κάτω δεξιά είναι ο αντιγραφέας PIC smart card. (πρέπει να είναι unlocked chip).

PM και παραλαβή από το χώρο μου στην Αγία Παρασκευή.

Items1.jpg

Items2.jpg

Items3.jpg

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στην παρεα , επανερχομαι με νεα ειδη απο εκκαθαριση ντουλαπας...

1) Πολυμηχανημα epson sx105 , λειτουργικο με καλωδιο ρευματος και Usb .Χωρις μελανια , παιρνει τα 0891-2-3-4  αλλα αν θυμαμαι καλα δεχεται και τα 0711-2-3-4. Συμβατα ( παιρνω για τον δικο μου epson) βρισκετε απο 2€ το χρωμα απο το αιγαλεω που προμηθευομαι.GeoA1

3)Kσλωδια τροφοδοσιας : 2 διπολικα , 2 τριπολικα , 3 σαν αυτα που παιρνουν τα τροφοδοτικα 😛

4)Μετασχηματιστης απο 220ν σε 12 με φις αναπτηρα  (12ν 1Α) GeoA1

Οπως παντα οποιος ερθει πρωτος παραλαμβανει οτι θελει , ειτε 1 ειτε μερικα ειτε ολα (αφηνω στην κριση σας αν θελετε να αφησετε κατι για να το παρει καποιος αλλος).

Βρισκομαι Περιστερι , εναντι γηπεδου Ατρομητου Αθηνων και εργαζομαι στον Κωτσοβολο στο Αιγαλεω εντος του Riverwest-IKEA.Μπορω να εχω οτι θελετε μαζι και στο χωρο εργασιας μου αναλογως την ωρα που θα κανονισουμε.

Περιμενω τα μηνυματα σας.

 

9.jpg

5.jpg

2.jpg

8.jpg

Επεξ/σία από leolipop
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...