Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εν συνεχεία έχουμε ένα μπαούλο Philips νομίζω 21 in λειτουργικοτατο Κ με ωραία εικόνα. Αναβαθμίστηκε στην πεθερά από μια φλούδα lg που κλάνεις δίπλα της και λυγίζει 

Για δυνατούς μόνο, παραλαβή από Δραπετσώνα 

Φωτός και μοντέλο εδώ 

https://ibb.co/dDTn1Pm

https://ibb.co/7zT6dzn

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ExTaCy1337 είπε

Ελα ρε παιδια ολοι απο Αθηνα :P ! Στειλτε καποιος Θεσσαλονικη, το γυρισα στο κωλοτσιγαρο εδω και κανα χρονο-δυο προσπαθω να γυρισω και εχω μεινει με ντριπερ, αντε ξεκινα με ντριπερ τωρα ουτε νικοτινη δεν μπορεις να βαλεις 😛.

Επισης προσοχη, του @tornado δεν ειναι ατμιστικα υγρα, συμπυκνωμενα αρωματα ειναι, δεν μπορεις να τα ατμισεις ετσι, ειναι για να βγαζεις συνταγες με αραιωση!

τι να σου κανω? εμεις οι αθηναιοι δινουμε πραγμα αβερτα :lol:

Οντως ειναι συμπυκνωμενα αρωματα, τα ειχα επειδη εφταχνα μια συνταγη (εχω φτιαξει πολλα λιτρα) και μολις τελειωσε

και αποφασισα να την κοψω....

Ο AMMIT αν και καλος ατμοποιητης δεν τα καταφερα ποτε μαζι του και στη τελικη το παρατησα στην ακρη.

Ο φιλος ο μπλε, ας τα παρει ολα και οτι τον βολεψει σε καλη μερια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tornado είπε

τι να σου κανω? εμεις οι αθηναιοι δινουμε πραγμα αβερτα :lol:

Οντως ειναι συμπυκνωμενα αρωματα, τα ειχα επειδη εφταχνα μια συνταγη (εχω φτιαξει πολλα λιτρα) και μολις τελειωσε

και αποφασισα να την κοψω....

Ο AMMIT αν και καλος ατμοποιητης δεν τα καταφερα ποτε μαζι του και στη τελικη το παρατησα στην ακρη.

Ο φιλος ο μπλε, ας τα παρει ολα και οτι τον βολεψει σε καλη μερια!

Να στελνετε και στους φιλους τους Σαλονικιους με ΕΛΤΑ 🤣!
Ξερω ξερω Goofy's Juice εκανες!Ειχα φτιαξει και εγω αρκετα λιτρα!Και ειναι η μονη συνταγη που μου αρεσε, πρεπει να εχω λιγα ML ακομη απο τα λιτρα που ειχα φτιαξει!
Το θεμα ειναι οτι πλεον με ντριπερ δεν μπορω να κοψω το κωλο καπνισμα γιατι εκει δεν μπορω να χωσω νικοτινη!

 Τα ηθελα πολυ αλλα δεν πειραζει, παιζει να με φτιαξει ο αλλος φιλος απο Αθηνα 💔 :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mourgolukos είπε

Εν συνεχεία έχουμε ένα μπαούλο Philips νομίζω 21 in λειτουργικοτατο Κ με ωραία εικόνα. Αναβαθμίστηκε στην πεθερά από μια φλούδα lg που κλάνεις δίπλα της και λυγίζει 

Για δυνατούς μόνο, παραλαβή από Δραπετσώνα 

Φωτός και μοντέλο εδώ 

https://ibb.co/dDTn1Pm

https://ibb.co/7zT6dzn

Με ενδιαφέρει, στέλνω PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζετε ξύλινη τραπεζαρία σε καλή κατάσταση. Είναι στιβαρή κατασκευή και βρίσκεται σε αποσυναρμολογημένη κατάσταση στη Νίκαια. 

Επεξ/σία από Zemi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, barbariangr είπε

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον @Crybal για την κάμερα Nokia.

Παρέλαβα χθες απόγευμα.

Σε ευχαριστώ και πάλι για όλα.

..ενημερώθηκα χθες!!! Να'σαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, ExTaCy1337 είπε

Να στελνετε και στους φιλους τους Σαλονικιους με ΕΛΤΑ 🤣!
Ξερω ξερω Goofy's Juice εκανες!Ειχα φτιαξει και εγω αρκετα λιτρα!Και ειναι η μονη συνταγη που μου αρεσε, πρεπει να εχω λιγα ML ακομη απο τα λιτρα που ειχα φτιαξει!
Το θεμα ειναι οτι πλεον με ντριπερ δεν μπορω να κοψω το κωλο καπνισμα γιατι εκει δεν μπορω να χωσω νικοτινη!

 Τα ηθελα πολυ αλλα δεν πειραζει, παιζει να με φτιαξει ο αλλος φιλος απο Αθηνα 💔 :P 

Off-topic  αλλά χρήσιμο:

Όποιος θέλει να το κόψει το ρημάδι (για να μην τον κόψει αυτό) ας μου πεί να του στειλω πμ με τη μέθοδο που χρησιμοποίησα εγώ πριν χρόνια... Αν θέλετε τα γράφω και σε νήμα εδώ στο μπλά-μπλά. Αν θέλετε όμως! Γιατί αν δεν θέλετε (οπως έλεγε ο μικρός μου αδελφός (που μας έφυγε φέτος) τότε δεν υπάρχει λόγος...

Άνοιξα και σχετικό θέμα εδώ 

 

Επεξ/σία από MessengerOfGood
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενδιαφερει στελνω πμ

7 ώρες πριν, Zemi είπε

Χαρίζετε ξύλινη τραπεζαρία σε καλή κατάσταση. Είναι στιβαρή κατασκευή και βρίσκεται σε αποσυναρμολογημένη κατάσταση στη Νίκαια. 

ενδιαφερομαι στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eπειδη τα παιδια μεγαλωνουν γρηγοροτερα απο οσο νομιζουμε , χαριζω μερικα πραγματακια που αμφιβαλω αν σχοληθηκε ποτε.

Στους μικρους γιατρους λειπουν μερικα κομματακια αλλα εχει μερικα και λειτουργει κανονικα.

 

Οπως παντα οποιος ερθει πρωτος παραλαμβανει οτι θελει , ειτε 1 ειτε μερικα ειτε ολα (αφηνω στην κριση σας αν θελετε να αφησετε κατι για να το παρει καποιος αλλος).

Βρισκομαι Περιστερι , εναντι γηπεδου Ατρομητου Αθηνων και εργαζομαι στον Κωτσοβολο στο Αιγαλεω εντος του Riverwest-IKEA.Μπορω να εχω οτι θελετε μαζι και στο χωρο εργασιας μου αναλογως την ωρα που θα κανονισουμε.

Περιμενω τα μηνυματα σας.

20191106_112448.jpg

20191106_112656.jpg

20191106_112836.jpg

 

 

20191106_112409.jpg

 

Επεξ/σία από leolipop
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, leolipop είπε

Καλησπερα στην παρεα , επανερχομαι με νεα ειδη απο εκκαθαριση ντουλαπας...

1) Πολυμηχανημα epson sx105 , λειτουργικο με καλωδιο ρευματος και Usb .Χωρις μελανια , παιρνει τα 0891-2-3-4  αλλα αν θυμαμαι καλα δεχεται και τα 0711-2-3-4. Συμβατα ( παιρνω για τον δικο μου epson) βρισκετε απο 2€ το χρωμα απο το αιγαλεω που προμηθευομαι.GeoA1

3)Kσλωδια τροφοδοσιας : 2 διπολικα , 2 τριπολικα , 3 σαν αυτα που παιρνουν τα τροφοδοτικα 😛

4)Μετασχηματιστης απο 220ν σε 12 με φις αναπτηρα  (12ν 1Α) GeoA1

Οπως παντα οποιος ερθει πρωτος παραλαμβανει οτι θελει , ειτε 1 ειτε μερικα ειτε ολα (αφηνω στην κριση σας αν θελετε να αφησετε κατι για να το παρει καποιος αλλος).

Βρισκομαι Περιστερι , εναντι γηπεδου Ατρομητου Αθηνων και εργαζομαι στον Κωτσοβολο στο Αιγαλεω εντος του Riverwest-IKEA.Μπορω να εχω οτι θελετε μαζι και στο χωρο εργασιας μου αναλογως την ωρα που θα κανονισουμε.

Περιμενω τα μηνυματα σας.

9.jpg

5.jpg

2.jpg

8.jpg

Ευχαριστω πολυ για τα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...