Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, papars είπε

Κρατημένα @Panagiotis79

Για σήμερα έχω 2 εξαιρετικά κομμάτια !!!

Το αφεντικό τρελάθηκε ...

Blaupunkt GPS TravelPilot Lucca 3.3.  Στο κουτί του - δείχνει καινούργιο, με ζελατίνες, αντάπτορα αναπτήρα και βάση.  Ιδέα δεν έχω αν λειτουργεί και τα σχετικά.

Σκουτεράκι υποβρύχιο.  Το καβαλάς και σε πάει για μπαρμπούνια !! Οπτικά είναι σαν καινούργιο. ΑΛΛΑ έχει πάρει νερό.  Μάλλον ο ιδιοκτήτης του δεν το σφράγισε καλά ή δεν έβαλε βαζελίνη στα o-rings. Μαζί με την παλαιά πλακέτα ρύθμισης στροφών (που είναι χάλια) υπάρχει και μία νέα η οποία όμως δεν ταιριάζει ή δεν ξέρανε να την βάλουνε. Για λόγους εξοικονόμησης βάρους το έρμα (άμμος) και η μπαταρία έχουν αφαιρεθεί.  Το μοτέρ δείχνει ΟΚ, δεν το δοκίμασα όμως (είναι ξεχωριστό από τα ηλεκτρονικά / μπαταρία).  Ας το πάρει κάποιος που έχει όρεξη να ασχοληθεί και δεν φοβάται να βραχεί.

Παραλαβή μόνο από τον χώρου μου στην Αγία Παρασκευή.  Στείλτε PM.

Lucca 3_3.jpg

Dolphin1.jpg

Dolphin2.jpg

Ευχαριστώ πολύ τον papars για το gps και το υποβρύχιο scooter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, LPFATHER είπε

Χαρίζονται τα παρακατω :

1) 4 usb στικακια 1gb το καθενα αχρησιμοποιητα

2) φορτιστης για παλια κινητα που λειτουργει με μπαταριες ΑΑ (οχι αλκαλικες). την τελευταια φορα λειτουργουσε αλλα ειναι πριν αρκετα χρονια. επισης δεν ξερω το βυσμα για ποια κινητα κανει

3) γνησια θηκη μαυρη σε καλη κατασταση για samsung galaxy j5 15

Όροι 

1ον παραλαβή ΜΟΝΟ από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό

2ον ΔΕΝ κάνω αποστολες και κρατήσεις 

3ον διατηρώ το δικαίωμα να το δώσω όπου θέλω χωρίς να κρατάω σειρά προτεραιότητας.

4ον επικοινωνία ΜΟΝΟ μέσω μήνυμα, τα ποστ εδώ δεν θα τα βλέπω.

IMG_20191108_120840.jpg

Ενδιαφέρον για τα στικάκια ( και τα 4 ) αφού θα με εξυπηρετούσαν για τα μικρά σε μέγεθος utilities που τρέχω πχ memtest / file recovery κτλπ. Χωρίς να φορμαρω κάθε φορά τα "μεγάλα" που έχω.

Στέλνω πμ

Επεξ/σία από Mr^Robot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/11/2019 στις 12:50 ΜΜ, MessengerOfGood είπε

Χαρίζεται ένα πολυμηχάνημα Epson Stylus Office BX300F που μου είχε χαρίσει κάποιο μέλος από το διπλανό φόρουμ.

Είναι scanner (με τροφοδότη φύλλων), ink printer και fax με σύνδεση USB και τηλεφωνικής γραμμής (in & out).

Είναι βουλωμένα κάποια ακροφύσια και, όπως ξέρω, τα Epson δεν είναι σαν τα άλλα που αλλάζεις μελανάκια και τυπώνει κανονικά: ο μηχανισμός εκτόξευσης του μελανιού είναι στο μηχάνημα και τα μελάνια είναι απλώς δοχεία με μελάνι. Υπάρχουν τρόποι ξεβουλώματος αλλά επειδή δεν πρόκειται να ασχοληθώ, είπα μήπως ασχοληθεί κάποιος άλλος πιο υπομονετικός. Έτσι κι αλλιώς δεν με βολεύουν γενικά οι εκτυπωτές ink που ξεραίνονται τα μελάνια αν δεν τυπώνεις συχνά... (μόνο laser μονόχρωμους).

Σαν scanner και fax δουλεύει κανονικά.

Μαζί θα δοθούν και μια έξτρα κεφαλή με τα μελανάκια της και κάτι έξτρα μελανάκια Epson.

Παραλαβή μόνο από την περιοχή μου. (Παπάγου). Μπορώ να το φέρω και μέχρι το μετρό Εθνική Άμυνα.

Ευχαριστώ για τον εκτυπωτή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, papars είπε

Κρατημένα για @billys7

Καλημέρα σας,

Σήμερα έχω πόμολα !!!

Πάρε κόσμε ! Κλασικό σχέδιο "Fumato"  Ιταλικά παρακαλώ.  8 ζευγάρια για εσωτερικές πόρτες.  Κάνουν και για extreme mod κουτιών PC.  Ίσως να προσαρμόζονται και σε κινητά για καλύτερο κράτημα. :-)

Brand new λέμε!!!

Παραλαβή μόνο από τον χώρο μου στην Αγία Παρασκευή - αλλιώς στον κάδο.

PM please. 

CameraZOOM-20191108102930215 - Copy.jpg

CameraZOOM-20191108103015246 - Copy.jpg

Αν δε δωθούν τελικά θα με ενδιέφεραν (2-3 κομμάτια βασικά, όχι όλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, LPFATHER είπε

Χαρίζονται τα παρακατω :

1) 4 usb στικακια 1gb το καθενα αχρησιμοποιητα

2) φορτιστης για παλια κινητα που λειτουργει με μπαταριες ΑΑ (οχι αλκαλικες). την τελευταια φορα λειτουργουσε αλλα ειναι πριν αρκετα χρονια. επισης δεν ξερω το βυσμα για ποια κινητα κανει

3) γνησια θηκη μαυρη σε καλη κατασταση για samsung galaxy j5 15

Όροι 

1ον παραλαβή ΜΟΝΟ από τον χώρο μου Αθήνα - Καματερό

2ον ΔΕΝ κάνω αποστολες και κρατήσεις 

3ον διατηρώ το δικαίωμα να το δώσω όπου θέλω χωρίς να κρατάω σειρά προτεραιότητας.

4ον επικοινωνία ΜΟΝΟ μέσω μήνυμα, τα ποστ εδώ δεν θα τα βλέπω.

IMG_20191108_120840.jpg

Τα στικάκια δόθηκαν στον @Crybal

Τα υπόλοιπα υπάρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται μπλουζακι καλοκαιρινο insomnia.παραλαβη απο βριλησσια χαλανδρι μελισσια.μαρουσι γερακα.δεν στελνω. μεγεθος.medium.ειμαι 1.80 80.κιλα για να καταλαβετε το.μεγεθος

IMG_20191108_210845.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, poulinos είπε

χαριζεται μπλουζακι καλοκαιρινο insomnia.παραλαβη απο βριλησσια χαλανδρι μελισσια.μαρουσι γερακα.δεν στελνω. μεγεθος.medium.ειμαι 1.80 80.κιλα για να καταλαβετε το.μεγεθος

IMG_20191108_210845.jpg

Πειτε μου ότι το πρόλαβα ;) Στέλνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, papars είπε

Κρατημένα για @billys7

Καλημέρα σας,

Σήμερα έχω πόμολα !!!

Πάρε κόσμε ! Κλασικό σχέδιο "Fumato"  Ιταλικά παρακαλώ.  8 ζευγάρια για εσωτερικές πόρτες.  Κάνουν και για extreme mod κουτιών PC.  Ίσως να προσαρμόζονται και σε κινητά για καλύτερο κράτημα. :-)

Brand new λέμε!!!

Παραλαβή μόνο από τον χώρο μου στην Αγία Παρασκευή - αλλιώς στον κάδο.

PM please. 

CameraZOOM-20191108102930215 - Copy.jpg

CameraZOOM-20191108103015246 - Copy.jpg

Ευχαριστώ πολύ τον papars για τα πόμολα. Θα τα προσαρμόσω σε ένα κινητό όπως προτείνει για καλύτερο κράτημα και σήμα...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ο εικονιζόμενος printer άμεσα λόγω χώρου μέχρι πριν 2,5 περίπου χρόνια δούλευε κανονικά στο γραφείο μέχρι που κλείσαμε.

είναι σ εξαιρετική κατάσταση αλλά σίγουρα τα μελάνια θα έχουν ξεραθεί, περιλαμβάνονται τα πάντα μέσα στο κουτί κ υπάρχουν drivers στο ιντερνετ σίγουρα για windows 7.

παραλαβή από Νέα Σμύρνη (Αγία Φωτεινή) ή στο μετρό Νέου Κόσμου (αποστολή λόγω όγκου κ χρόνου δεν...)

μόνο με pm γιατί εδώ δεν έχω χρόνο να τα διαβάσω

P1010001 (1320 x 990).jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατσαβιδάκι ακριβείας με καστάνια από Lidl. 

ΔΟΘΗΚΕ

Σε μια βίαιη προσπάθεια να ξεβιδώσω κάτι, στράβωσε η μια μύτη (ίσια) κι έφυγε και το μαγνητάκι που κρατάει τις μύτες στη θέση τους και δεν μπορώ να το ξαναβάλω και να μείνει εκεί.

Από το σέρβις μου έστειλαν άλλο καινούργιο οπότε όποιος το θέλει παραλαμβάνει από Αιγάλεω ή από Δευτέρα και κέντρο (πρωινές ώρες)

Επεξ/σία από Doubt
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...