Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζω τηλεόραση, 20 ιντσών, είναι από τις παλιές και χρειάζεται αποκωδικοποιητή. Παραλαβή από τον χώρο μου στον Άγιο Δημήτριο.

https://ibb.co/wCs5Qj2

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα θέλω να χαρίσω 10 παλιές μητρικές κάρτες & 6 κάρτες γραφικών.. υπάρχουν και καμία 20ρια 10πινα τροφοδοτικά για ανταλλακτικά (δεν δουλεύουν - δεν τα έχω δοκιμάσει)
9G9LQ26.jpg
I0vx7xu.jpgXCHWhKd.jpg

περισσότερες φωτογραφίες από τα πράγματα εδώ: https://imgur.com/a/eS1A9D5
Όλα ήταν λειτουργικά & όλα είναι από παλιές αναβαθμίσεις σε υπολογιστές φίλων.. Το ιδανικό θα ήταν να βρεθεί κάποιος να τα πάρει όλα μαζί, δεν θέλω να τα πετάξω.

ΚΡΑΤΗΜΈΝΑ

Επεξ/σία από Extinction
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Extinction είπε

Καλησπέρα θέλω να χαρίσω 10 παλιές μητρικές κάρτες & 6 κάρτες γραφικών.. υπάρχουν και καμία 20ρια 10πινα τροφοδοτικά για ανταλλακτικά (δεν δουλεύουν - δεν τα έχω δοκιμάσει)
9G9LQ26.jpg
I0vx7xu.jpgXCHWhKd.jpg

περισσότερες φωτογραφίες από τα πράγματα εδώ: https://imgur.com/a/eS1A9D5
Όλα ήταν λειτουργικά & όλα είναι από παλιές αναβαθμίσεις σε υπολογιστές φίλων.. Το ιδανικό θα ήταν να βρεθεί κάποιος να τα πάρει όλα μαζί, δεν θέλω να τα πετάξω.

Μήπως υπάρχει δυνατότητα αποστολής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Extinction είπε

Καλησπέρα θέλω να χαρίσω 10 παλιές μητρικές κάρτες & 6 κάρτες γραφικών.. υπάρχουν και καμία 20ρια 10πινα τροφοδοτικά για ανταλλακτικά (δεν δουλεύουν - δεν τα έχω δοκιμάσει)
9G9LQ26.jpg
I0vx7xu.jpgXCHWhKd.jpg

περισσότερες φωτογραφίες από τα πράγματα εδώ: https://imgur.com/a/eS1A9D5
Όλα ήταν λειτουργικά & όλα είναι από παλιές αναβαθμίσεις σε υπολογιστές φίλων.. Το ιδανικό θα ήταν να βρεθεί κάποιος να τα πάρει όλα μαζί, δεν θέλω να τα πετάξω.

Θα μπορουσα παρακαλω να τα παρω? ευχαριστω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Jimis12 είπε

Μήπως υπάρχει δυνατότητα αποστολής;

Συγγνώμη αλλά δύσκολο, δεν υπάρχει αυτοκίνητο να τα φορτώσω και να τα πάω κάπου.. αν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο κομμάτι που θέλεις και έχεις κάποιον γνωστό εδώ Αθήνα το συζητάμε, σχολίασες πρώτος και για αυτό σε ρωτάω, διαφορετικά αν συμφωνείς να τα δώσω όλα στον toyracer που εκδήλωσε ενδιαφέρον για όλα μαζί. (΄Όπως και ανέφερα στο αρχικό post ότι θέλω να τα δώσω όλα.)

1 λεπτό πριν, toyracer είπε

Θα μπορουσα παρακαλω να τα παρω? ευχαριστω?

Μόλις θα σε έκανα mention επειδή είδα post σου σε προηγούμενη σελίδα του thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Extinction είπε

Συγγνώμη αλλά δύσκολο, δεν υπάρχει αυτοκίνητο να τα φορτώσω και να τα πάω κάπου.. αν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο κομμάτι που θέλεις και έχεις κάποιον γνωστό εδώ Αθήνα το συζητάμε, σχολίασες πρώτος και για αυτό σε ρωτάω, διαφορετικά αν συμφωνείς να τα δώσω όλα στον toyracer που εκδήλωσε ενδιαφέρον για όλα μαζί. (΄Όπως και ανέφερα στο αρχικό post ότι θέλω να τα δώσω όλα.)

Μόλις θα σε έκανα mention επειδή είδα post σου σε προηγούμενη σελίδα του thread.

Ευχαριστω πολυ γι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Extinction είπε

Συγγνώμη αλλά δύσκολο, δεν υπάρχει αυτοκίνητο να τα φορτώσω και να τα πάω κάπου.. αν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο κομμάτι που θέλεις και έχεις κάποιον γνωστό εδώ Αθήνα το συζητάμε, σχολίασες πρώτος και για αυτό σε ρωτάω, διαφορετικά αν συμφωνείς να τα δώσω όλα στον toyracer που εκδήλωσε ενδιαφέρον για όλα μαζί. (΄Όπως και ανέφερα στο αρχικό post ότι θέλω να τα δώσω όλα.)

Μόλις θα σε έκανα mention επειδή είδα post σου σε προηγούμενη σελίδα του thread.

Τα αφήνω στον @toyracer λοιπόν. 

Καλές γιορτές 😁😁

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Jimis12 είπε

Τα αφήνω στον @toyracer λοιπόν. 

Καλές γιορτές 😁😁

Εαν το παλικαρι αποφασισει να μου τα δωσει και ειναι κατι που χρειαζεσαι απο αυτα, θα μπορεσω να στο στειλω αν θελεις, *απο τις 3 Ιανουαριου και μετα ομως*, οποτε επικοινωνουμε και μου λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Extinction είπε

Καλησπέρα θέλω να χαρίσω 10 παλιές μητρικές κάρτες & 6 κάρτες γραφικών.. υπάρχουν και καμία 20ρια 10πινα τροφοδοτικά για ανταλλακτικά (δεν δουλεύουν - δεν τα έχω δοκιμάσει)
9G9LQ26.jpg
I0vx7xu.jpgXCHWhKd.jpg

περισσότερες φωτογραφίες από τα πράγματα εδώ: https://imgur.com/a/eS1A9D5
Όλα ήταν λειτουργικά & όλα είναι από παλιές αναβαθμίσεις σε υπολογιστές φίλων.. Το ιδανικό θα ήταν να βρεθεί κάποιος να τα πάρει όλα μαζί, δεν θέλω να τα πετάξω.

Θα με ενδιεφερε κι εμενα κατι αν μεινει.

Μπορω κι εγω να στειλω στο jimi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατόπιν συνεννόησης και με τους 2, ο @Jimis12 παίρνει την κόκκινη Asus GPU & μπλε Gigabyte μητρική. Ο @toyracer όλα τα υπόλοιπα.
@Kostas.karras στείλε στον @toyracer αν χρειάζεσαι κάτι που δεν θέλει. 

Sold out κύριοι! 😂😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Extinction είπε

Κατόπιν συνεννόησης και με τους 2, ο @Jimis12 παίρνει την κόκκινη Asus GPU & μπλε Gigabyte μητρική. Ο @toyracer όλα τα υπόλοιπα.
@Kostas.karras στείλε στον @toyracer αν χρειάζεσαι κάτι που δεν θέλει. 

Sold out κύριοι! 😂😁

Δεν πειραζει τοτε, ας τα παρει ολα ο toy  και τα βρισκει με τον jimi.

Kαλες γιορτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2019 στις 4:53 ΜΜ, txcellas είπε

Τηλεοραση 20 ιντσών με το τηλεχειριστήριο. Κεντρο Αθήνας 

IMG-eb2ba9135f613ecc9e8a04bcc3954179-V.jpg

IMG-320ff2caa4693295a14e98cc40771254-V.jpg

IMG-a6fad19928b4ee035e44b91dd48b348d-V.jpg

IMG-19a08ed2119081ea7319168d9b09add6-V.jpg

Επανέρχομαι αν κάποιος ενδιαφέρεται παίδες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Extinction είπε

Καλησπέρα θέλω να χαρίσω 10 παλιές μητρικές κάρτες & 6 κάρτες γραφικών.. υπάρχουν και καμία 20ρια 10πινα τροφοδοτικά για ανταλλακτικά (δεν δουλεύουν - δεν τα έχω δοκιμάσει)
9G9LQ26.jpg
I0vx7xu.jpgXCHWhKd.jpg

περισσότερες φωτογραφίες από τα πράγματα εδώ: https://imgur.com/a/eS1A9D5
Όλα ήταν λειτουργικά & όλα είναι από παλιές αναβαθμίσεις σε υπολογιστές φίλων.. Το ιδανικό θα ήταν να βρεθεί κάποιος να τα πάρει όλα μαζί, δεν θέλω να τα πετάξω.

ΚΡΑΤΗΜΈΝΑ

@Extinction, @toyracer

Αν και είδα ότι έχουν κρατηθεί για άλλα παιδιά, αν περισσέψει κάποια Socket 775 (ακόμα και χωρίς τον επεξεργαστή) θα με ενδιέφερε για να αναστήσω ένα παλιό πισάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/12/2019 στις 3:37 ΜΜ, tigergreg είπε

Χαριζεται   η    μεγαλυτερη,   ογκωδεστερη   και   αποτελεσματικοτερη   ψυκτρα   επεξεργαστη  (150WATT)  για   πληθωρα   διαφορετικων   σοκετ   αλλα

δυστυχως   εχω   μονο   το   μπρακετο/βαση    για   775  SOCKET.

Spire Thermax II (SP679S1-PCI) Heatsink

spacer.png

Υπαρχει   και   ο  ροοστατης   που   κανονιζει   τις   στροφες   του    12αρη   ανεμιστηρα   (1200-2200)  και   μπαινει   στην  πισω   μερια   του   η/υ.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ  πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας  κατοπιν   συνεννοησης   εντος   48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω    και   ΣΤΕΙΛΤΕ   ΠΜ.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ....

Την παρελαβα, ευχαριστω πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...