Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, leolipop είπε

λαπτοπ fujitsu siemens amilo m7400.Χωρις μπαταρια και σκληρο δισκο γιατι θελει ide και οχι sata και δεν εχω για να βαλω.Με ιμιτασιον τροφοδοτικο αναβει κανονικα,.μπαινει bios κλπ . εχει και 2 μνημες ddr των 256mb 

Στέλνω pm, με ενδιαφέρει να το αναστήσω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lelisjr είπε

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 2 ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ

Λοιπόν, είπα να κάνω ένα ξεκαθάρισμα στην ντουλάπα. Και λέω να μην τα πάω ανακύκλωση πριν ρωτήσω εδώ αν τα θέλει κανείς...

Χαρίζονται λοιπόν τα παρακάτω:

Epson Sylous Photo R300. Σε πολύ καλή κατάσταση (λειτουργούσε μέχρι που τον απέσυρα πριν 7 χρόνια.
Δεν έχει τα καλώδια του (ρεύματος/USB) ούτε manuals & installation CD. Έχει το tray για εκτύπωση CD. Θέλει μελάνια.
 

41KQFXT7P8L._AC_.jpg




HP Officejet J4680 All in One. Δεν ξέρω αν λειτουργούν όλα.
Λείπουν καλώδια (ρεύματος/USB), manuals -CD και λείπει και το μπροστινό tray του χαρτιού. Τα λευκά του έχουν κιτρινίσει.
 

31986_g1_1673068964_o.jpg



Παραλαβή από Μαρούσι για όποιον ενδιαφέρεται.
Οι φωτογραφίες προφανώς είναι από το internet γιατί δεν είχα χρόνο να τραβήξω. Αν κάποιος θέλει μπορώ να του στείλω μετά από συνεννόηση.
Αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον θα πάνε ανακύκλωση στις 10 Ιανουαρίου...

Καλή συνέχεια

Καλησπέρα σας καί Χρόνια Πολλά. Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τόν ἐκτυπωτή Epson Stylus Photo R 300. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, leolipop είπε

Χρονια πολλα και απο εμενα,Ανεσυρα λειτουργικα (σε καποιο βαθμο) πραγματακια και διατιθενται για χαρισμα.

1 κινητο νοκια μαζι με φορτιστη και ακουστικα.

3 (2 απο το ιδιο μοντελο) κινητα sony ericsson με 1 φορτιστη

1 κινητο samsung μακροστερο με φορτιστη.

Τα κινητα αναβουν κανονικο , δουλευουν οι ηχοι , πληκτρα κλπ.Δεν εχω να βαλω σιμ για περισοτερα τεστ.

λαπτοπ fujitsu siemens amilo m7400.Χωρις μπαταρια και σκληρο δισκο γιατι θελει ide και οχι sata και δεν εχω για να βαλω.Με ιμιτασιον τροφοδοτικο αναβει κανονικα,.μπαινει bios κλπ . εχει και 2 μνημες ddr των 256mb 

Οπως παντα οποιος ερθει (περιστερι) πρωτος παραλαβανει ανεξαρτητα με τη σειρα επικοινωνιας.Οποτε ενα pm ειναι αρκετο για να ρωτησετε διαθεσιμοτητα η να σας ενημερωσω για την περιπτωση που σας προλαβει αλλος στο νημα ! Αποστολες δεν κανω γιατι ηδη εχω εκτεθει σε κοσμο που μετα απο πολυ περιμενε απο πλευρας τους , τους εχω ακυρωσει.

IMG_20191230_145219.jpg

IMG_20191230_145250.jpg

IMG_20191230_145337.jpg

IMG_20191230_145445.jpg

IMG_20191230_145512.jpg

καλησπερα και χρονια πολλα 

με ενδαιφερει παρα πολυ το κινητο της samsung   στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leolipop είπε

Χρονια πολλα και απο εμενα,Ανεσυρα λειτουργικα (σε καποιο βαθμο) πραγματακια και διατιθενται για χαρισμα.

1 κινητο νοκια μαζι με φορτιστη και ακουστικα.

3 (2 απο το ιδιο μοντελο) κινητα sony ericsson με 1 φορτιστη

1 κινητο samsung μακροστερο με φορτιστη.

Τα κινητα αναβουν κανονικο , δουλευουν οι ηχοι , πληκτρα κλπ.Δεν εχω να βαλω σιμ για περισοτερα τεστ.

λαπτοπ fujitsu siemens amilo m7400.Χωρις μπαταρια και σκληρο δισκο γιατι θελει ide και οχι sata και δεν εχω για να βαλω.Με ιμιτασιον τροφοδοτικο αναβει κανονικα,.μπαινει bios κλπ . εχει και 2 μνημες ddr των 256mb 

Οπως παντα οποιος ερθει (περιστερι) πρωτος παραλαβανει ανεξαρτητα με τη σειρα επικοινωνιας.Οποτε ενα pm ειναι αρκετο για να ρωτησετε διαθεσιμοτητα η να σας ενημερωσω για την περιπτωση που σας προλαβει αλλος στο νημα ! Αποστολες δεν κανω γιατι ηδη εχω εκτεθει σε κοσμο που μετα απο πολυ περιμενε απο πλευρας τους , τους εχω ακυρωσει.

IMG_20191230_145219.jpg

IMG_20191230_145250.jpg

IMG_20191230_145337.jpg

IMG_20191230_145445.jpg

IMG_20191230_145512.jpg

Θα με ενδιέφεραν τα κινητά ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/12/2019 στις 11:27 ΜΜ, ignome4 είπε

15% Έκπτωση Adidas [Ισχυει εως 13/01/2020]

PW3V-V9MH-RS76-9GGXC 

Χαρίζονται πάλι τα τάμπλετ που πήρα από τον Crybal. Το ένα με το HDMI είναι πλέον 80% λειτουργικό, πέρα από συναρμολόγηση, θέλει μια μπαταρία και επισκευή το βίσμα φόρτισης. Οθόνη - αφή δουλευουν κανονικά δοκιμασμένα. Το άλλο δεν μπήκα στον κόπο να το κοιτάξω.

Επίσης προστίθεται ένα MLS iq1810B με πρόβλημα στην πλακέτα, χωρίς μπαταρία ηχείο.

Συμπληρώνω επίσης κάρτα γραφικών λαπτοπ από παλιο dell, cdrom ide touchpad και κατι άλλα ψιλολοίδια από το ίδιο λαπτοπ A.Λ.K όλα. Μην με ρωτάτε μοντέλο δεν ξέρω, αν θυμάμαι καλά είναι κάποια έκδοση nvidia GO

2 ασύρματα τηλέφωνα panasonic τα οπόια δεν δουλευουν οι οθόνες τους μετά από καθάρισμα, έχουν αφαιρεθεί τα ηχεία τους, παιρνουν και λαμβάνουν κλήσεις κανονικά απλα δεν ακούγονται και δεν βλέπεις ποιος καλέι. αν μπει κάποιο ηχειάκι μέσα θα ακούγεται

Παραλαβή από τον χώρο μου, Δραπετσώνα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, mourgolukos είπε

Το ένα με το HDMI είναι πλέον 80% λειτουργικό, πέρα από συναρμολόγηση, θέλει μια μπαταρία και επισκευή το βίσμα φόρτισης. Οθόνη - αφή δουλευουν κανονικά

Εχω   ενα   τουρμπο χ   με  σπασμενη   οθονη  που   ειναι   πιθανο   να   ταιριαζει   η  μπαταρια   η  αλλο   ανταλλακτικο.

ΤΥΠΟΣ   ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ...

LI-ION  POLYMER  BATTERY

MODEL  H-32102105P (1/CP4/103/98)

3.8V  5000MAH  19.0WH

 

spacer.png

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Εχω   ενα   τουρμπο χ   με  σπασμενη   οθονη  που   ειναι   πιθανο   να   ταιριαζει   η  μπαταρια   η  αλλο   ανταλλακτικο.

ΤΥΠΟΣ   ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ...

LI-ION  POLYMER  BATTERY

MODEL  H-32102105P (1/CP4/103/98)

3.8V  5000MAH  19.0WH

spacer.png

Αυτή που του έβαλα εγώ για την δοκιμή ήταν 4άρα και του ήταν τεράστια. Θέλει κάποια 3άρα μάλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 8 τεμάχια Twinmos 512ΜΒ DDR2 667MHz .Λογικά είναι λειτουργικές μιας και τις έβαλα επάνω σε pc και έκανε boot.

Παραλαβή Θεσσαλονίκη κέντρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, roybatty είπε

Χαρίζονται 8 τεμάχια Twinmos 512ΜΒ DDR2 667MHz .Λογικά είναι λειτουργικές μιας και τις έβαλα επάνω σε pc και έκανε boot.

Παραλαβή Θεσσαλονίκη κέντρο.

με ενδιαφερουν στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pantelikas είπε

Μ ενδιαφερουν οι 4

Μπορείς να τις πάρεις.Επειδή δεν έχω πολύ χρόνο για συναντήσεις αυτόν τον καιρό πάρτες όλες και ότι δεν χρειάζεσαι μοίρασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, roybatty είπε

Μπορείς να τις πάρεις.Επειδή δεν έχω πολύ χρόνο για συναντήσεις αυτόν τον καιρό πάρτες όλες και ότι δεν χρειάζεσαι μοίρασε το.

Ευχαριστώ μόλις παραλάβω και δοκιμάσω μια 4άδα θα ξαναδώσω τις υπόλοιπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...