Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.
Το πρώτο ξεσκαρτάρισμα του 2020 περιλαμβάνει:

  • Μελάνια 3rd party για εκτυπωτή epson. Δεν θυμάμαι το μοντέλο του εκτυπωτή αλλά οι κωδικοί των μελανιών είναι 1811 (Μαύρο, 12τμχ), 1812 (Μπλέ, 3τμχ), 1813 (Κόκκινο, 6τμχ) και 1814 (κίτρινο, 3τμχ). Είναι σφραγισμένα αλλά είχαν αγοραστεί πριν πολύ καιρό, ίσως και 2 χρόνια πίσω, με ότι αντίκτυπο μπορεί να έχει ο χρόνος αυτός στη χρήση τους. Μπορώ να τα μοιράσω σε περισσότερους απο έναν, ανάλογα τη ζήτηση.
  • Καλώδιο τροφοδοσίας διπολικό, πιθανώς απο τον εκτυπωτή που έπαιρνε τα παραπάνω μελάνια
  • Κοριτσίστικο παιχνίδι "Το ελικόπτερο της barbie" σε άριστη κατάσταση
  • Ηλεκτρονικό χειρός, 99999999999 παιχνίδια σε 1. Δεν φορτίζει, ενώ συνδεδεμένο στο ρεύμα μια ανάβει και δέκα δεν ανάβει. Τα παιχνίδια που έχει είναι επιπέδου atari 2600, μην περιμένετε παιχνίδια εποχής nes/snes.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στο Μοσχάτο (Αγ.Κωνσταντίνος) ή Καλλιθέα (πλ.Δαβάκη) κατόπιν συνεννόησης.

IMG-20200103-160010.jpg IMG-20200103-160037.jpg IMG-20200103-160054.jpg IMG-20200103-160213.jpg

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/1/2020 στις 2:17 ΜΜ, malakudi είπε

Χαρίζεται

ALIX.2D3 router με το κουτί του για internal χρήση και τροφοδοτικό, 4GB CF card, mini-pci wifi 300N, στημένο με OpenWRT 14.07. Έχει 3 ethernet interfaces των 100Mbps. Με άλλο κουτί μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για outdoor χρήση, αφού υποστηρίζει και PoE (δεν έχω τον PoE adapter όμως)

https://www.pcengines.ch/alix2d3.htm

Τα δίνω χέρι με χέρι σε άτομα από Θεσσαλονίκη που μπορούν να έρθουν Ανατολική Θεσσαλονίκη να παραλάβουν. Αν υπάρχουν πολλοί ενδιαφερόμενοι, θα προτιμηθούν άτομα που δεν έχουν πάρει κάτι πρόσφατα είτε από μένα είτε από άλλους.

edit: Κρατήθηκε για τον @roybatty

Ευχαριστώ πολύ τον @malakudi για το alix.

Επεξ/σία από roybatty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, KaRLoSSaLoNiKa είπε

καλημερα και μενα με ενδιαφερει για το retro build μου αν δεν την παρει ο φιλος απο πανω

στελνω 

Επεξ/σία από retroman3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/12/2019 στις 12:35 ΜΜ, jonkyr είπε

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Χαρίζεται μια σακούλα (όχι πολύ μεγάλη) με καλώδια πάσης φύσεως.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.png.34ee24a89357eee45f23e10c4a41a8b5.png

Συνοπτικά, περιλαμβάνει: αντάπτορες από/σε scart, καλώδια vga, usb extention, καλώδια ethernet, ένα passive dvi σε hdmi (ακριβώς αυτό), 2-3 ide καλώδια και κάμποσα ακόμα τέλος πάντων.

Όποιος τα θέλει

1) στέλνει πμ (για να ενημερωθώ άμεσα) και γράφει εδώ

2) συναντιόμαστε προς τα νότια (Νέα Σμύρνη, Καλλιθέα, Συγγρού ψηλά/χαμηλά, Νέο Κόσμο)

3) τα παραλαμβάνει όλα και εν συνεχεία κρατάει ό,τι θέλει/πετάει/μοιράζει με τη σειρά του

Παράδοση ΕΩΣ την Παρασκευή, άντε και ΣΚ. Σε αντίθετη περίπτωση, πάνε για ανακυκλωσούλα.

Καλή χρονιά σε όλους.

Παρελαβα την σακουλα με τα δωρα, σ'ευχαριστω παρα πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone 555 ανάβει κανονικά, δεν δοκίμασα κάρτα sim, χωρίς φορτιστή (φορτίζει με micro usb)

https://www.gsmarena.com/vodafone_555_blue-4052.php

WebCam Creative το μοντέλο φαίνεται στη φώτο, άγνωστη λειτουργική κατάσταση

Παραλαβή ΜΟΝΟ από Νίκαια, δεν στέλνω.

 

Vodafone_555_-_Facebook_Phone.jpg

 

Creative_WebCam.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ θερμά τον φίλο @Aurumnusγια το πορτοφόλι.
Εξαιρετικό "δώρο", από τα καλύτερα που έχω λάβει από το thread!
Καλή χρονιά σε όλους κι όλες, εντός του μηνός θα υπάρξει post μου με διάφορα πραγματάκια που θα φανούν χρήσιμα σε αρκετούς από εσάς!
Καλή συνέχεια κι ένα όμορφο ΣΚ. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Thomson TG585v8 με το τροφοδοτικό του.Είναι λειτουργικό.Νομίζω κάποια στιγμή του είχα βάλει generic firmware από το Forthnet που είχε πριν.

Παραλαβή Θεσσαλονίκη κέντρο ή δυτικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/1/2020 στις 1:01 ΠΜ, roybatty είπε

Χαρίζεται ασύρματη κάρτα δικτύου Crypto Airdata 54 pci.Λειτουργεί κανονικά αλλά χρειάζεται κεραία.

Παραλαβή Θεσσαλονίκη κεντρικά.

παρελαβα σευχαριστω πολυ!

1 ώρα πριν, roybatty είπε

Χαρίζεται Thomson TG585v8 με το τροφοδοτικό του.Είναι λειτουργικό.Νομίζω κάποια στιγμή του είχα βάλει generic firmware από το Forthnet που είχε πριν.

Παραλαβή Θεσσαλονίκη κέντρο ή δυτικά.

και αυτο με ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2019 στις 10:32 ΠΜ, Amaretos είπε

Χαρίζεται φουρνος πληρως λειτουργικος, το μονο του προβλημα ειναι οτι το ταβανι απο τον θαλαμο εχει αρχισει και χαλαζει απο την πολυ χρηση, και πεφτουν κομματακια που και που, αρα ενδεικνεται για χρηση ψησιματος με γαστρα, καπακι κλπ.  Περιοχη πειραιας/δραπετσωνα,

v706.JPG

v655.JPG

v644.JPG

Μαλλον εχει βρεθει ενδιαφερόμενος, αν κατι στραβωσει και γινει παλι διαθεσιμος θα ενημερωσω

ΞΑΝΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...