Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Δεν   θελω   να   ασχοληθω   αλλο   φιλε   γιατι   σεταρισα   ενα   775   για   τα  ΧΡ   που   ηθελα.

Υπάρχουν ακόμα αυτα;

Εμένα δεν μου έχει μείνει μηχάνημα που να παίρνει XP. Στην καλύτερη να δουλέψουν με 7άρια και πάλι δεν θα έχω όλους τους drivers

Στις 20/1/2020 στις 4:55 ΜΜ, mourgolukos είπε

Ξεκαθάρισμα volume έχω χάσει το μέτρημα

ασύρματο πληκρολόγιο ποντίκι microsoft με τον δέκτη του, λειτουργικό απόσο θυμάμαι

αρύρματο ποντίκι σαν το παραπάνω με τον δέκτη του μια από τα ίδια

ασύρματο ποντίκι belkin με τον δέκτη του, κάπου βόσκει και το πληκτρολόγιο όταν βρεθεί θα δωθεί και αυτό

Ενσύρματο ποντίκι με PS2 copycat του microsoft

Καλώδια UTP πολλά μέτρα από παλιότερα που είχα περάσει μέσα από τοίχους

2 καλώδια VGA επίσης πολλά μέτρα, 5+ από τον e-tic νομίζω

Soft θήκη από γυαλιά arnette τα κλασικά άθραυστα τα οποία τα πάτησε φορτηγο και έσπασαν

θήκη από xperia Z

αναπτήρας/θήκη σε σχήμα μπύρας

γουφερ μεγάφωνο από Logitech 5.1

θηκη τάμπλες ΜΛΣ για 8άρι καινούρια

φωτογραφικό χαρτί

Το τάμπλετ της φωτοφραφίας TuvloX rubic2 λειτουργικό απόσο θυμάμαι αλλα παει πιο αργά και από τον θάνατο, δίνεται μόνο αν έχετε κάτι άλλο να δώσετε ώστε να σηκώσω την τηλεόραση ένα πόντο από την δεξιά μεριά και να μην φαίνεται άσχημα (και 4 ποδαράκια 1 ποντο ύψος να σηκώσω το CD που πατάει η τηλεόραση θα κάνουν δουλειά)

Παραλαμβάνει ένας απο τον χώρο μου αναλαμβάνει να μοιράσει σε άλλους ενδιαφερόμενους

IMG_20200120_153127.jpg

IMG_20200120_163553.jpg

IMG_20200120_164944.jpg

Το ταμπλετ διαθέσιμο και αυτό καθώς βρήκα 4 ποδαράκια που ούτε κ θυμάμαι από που τα είχα ξυλώσει και τα κρατούσα 4 χρόνια μήπως και χρειαστούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, leolipop είπε

Kαλησπερα στην παρεα. Χαριζω τα εξης :

1)Vodafone smart 4 max με προβλημα στην οθονη , δεν πιανει η αφη καθετα δεξια και στο κεντρο οριζοντια (σε γρηγορο συρσιμο λειτουργει)

2)Νokia lumia 625 , λειτουργικο εκ πρωτης αποψης με ενα σπασιμο πανω στο καπακι.

3)Vodafone smart 4 mini , αγνωστης λειτουργικοτητας λογω φουσκωμενης , μη λειτουργικης μπαταριας.

4)Κινητο ericsson T303 , blackberry 9500 , HTC diamond χωρις μπαταριες,

5) 13 τεμαχια So-dimm ram ddr2 , 512mb x 10 , 1gb x 3 .

Λεωνιδας , Περιστερι

IMG_20200121_164001.jpg

IMG_20200121_164015.jpg

IMG_20200121_165823.jpg

IMG_20200121_170240.jpg

 

εχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, mourgolukos είπε

Υπάρχουν ακόμα αυτα;

Εμένα δεν μου έχει μείνει μηχάνημα που να παίρνει XP. Στην καλύτερη να δουλέψουν με 7άρια και πάλι δεν θα έχω όλους τους drivers

Το ταμπλετ διαθέσιμο και αυτό καθώς βρήκα 4 ποδαράκια που ούτε κ θυμάμαι από που τα είχα ξυλώσει και τα κρατούσα 4 χρόνια μήπως και χρειαστούν

Εχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, mourgolukos είπε

Υπάρχουν ακόμα αυτα;

Ακομα   υπαρχουν  πολλοι   επαγγελματιες   που   τα   δουλευουν   καθοτι   πολλα   προγραμματα   χιλιαδων   ευρω   δεν   δουλευουν

με   νεοτερα   windows   οπως   πχ   οι  διορθωσεις   βιβλιων, σελιδοποιητες   κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Χαρίζεται αν την θέλει κάποιος γιατί σύντομα δεν θα υπάρχει πια χώρος για την φιλοξενία της.

Το τηλεκοντρόλ υπάρχει αλλά νομίζω ότι δεν δουλεύει. Εγώ την λειτουργούσα χωρίς πρόβλημα από τα πλήκτρα στο επάνω μέρος.

Πρέπει να είναι 14-άρα, με έναν απλό SD αποκωδικοποιητή με καλώδιο scart κάνεις μια χαρά την δουλειά σου.

Αν την θέλει κάποιος απαραίτητη προυπόθεση να έρθει να την πάρει από Ζωγράφου.

Για επικοινωνία παρακαλώ με π.μ.

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Σάρωση - 2020-01-21 07_45_31.jpeg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου με ενδιαφέρει, απλά αν μπορείς να κάνεις μια παλικαριά και να βγάλεις μια φωτό το αυτοκόλλητο που βρίσκεται στην πίσω μεριά ή να μου πεις το μοντέλο για την τηλεόραση θα σου ήμουν υπόχρεος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, f2bnp είπε

Φίλε μου με ενδιαφέρει, απλά αν μπορείς να κάνεις μια παλικαριά και να βγάλεις μια φωτό το αυτοκόλλητο που βρίσκεται στην πίσω μεριά ή να μου πεις το μοντέλο για την τηλεόραση θα σου ήμουν υπόχρεος!

KV-14CT1E

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Phoenix7 είπε

Χαρίζεται κωδικός Cosmote Deals 4 You, χρησιμοποιημένος μόνο στην Shell. Επικοινωνία με μήνυμα!

Να ευχαριστήσω πολύ τον Phoenix7 για τον κωδικό  Cosmote Deals 4 You!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2020 στις 11:55 ΠΜ, paylidis είπε

Καλημερα

χαρίζεται σε όποιον έρθει πρώτος να παραλάβει ένα εξαιρετικό έπιπλο τηλεόρασης μεταλλικό, σχετικά Βαρύ και (κάποτε) ακριβό.... περιστρέφομενο με ρύθμιση Ύψους!

προσοχη θέλει δυο άτομα για να κουβαλήθει  
 

το έχω αποσυναρμολογήσει είναι σε 3 κομμάτια 

επιθυμώ να φύγει το συντομότερο δυνατό - εάν γίνεται και σήμερα ή αύριο καθώς βρίσκεται στο διάδρομο της οικοδομής 


Προφανως δεν περιλαμβάνεται η τηλεόραση

βρίσκεται στο Κολωνάκι  

Εκδήλωση πρωτα εδώ έπειτα πμ Για περαιτέρω 

E58900AB-7A64-4BB5-B090-7CF01D2714D3.jpeg

AD5C69EA-903C-45A7-A884-361C71D817C5.jpeg
 

Μια Τρίτη κ τελευταία ευκαιρία για αυτό το υπέροχο έπιπλο τηλεόρασης - έπειτα θα φύγει στον πρώτο περαστικό τσιγκανειρος να το κάνει πόρτα ή ότι νομίζει...

 

3 ενδιαφέρθηκαν, και εξαφανίστηκαν (Ένας δεν έστειλε καν πμ...)

η μόνη προϋπόθεση είναι να έχετε ένα φίλο γνωστό γείτονα περαστικό οτιδήποτε για να το κουβαλήσετε Γιατί είναι μεταλλικο. Από κάτω υπάρχει σχεδόν πάντα παρκινγκ για 5-10’. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, paylidis είπε

Μια Τρίτη κ τελευταία ευκαιρία για αυτό το υπέροχο έπιπλο τηλεόρασης - έπειτα θα φύγει στον πρώτο περαστικό τσιγκανειρος να το κάνει πόρτα ή ότι νομίζει...

3 ενδιαφέρθηκαν, και εξαφανίστηκαν (Ένας δεν έστειλε καν πμ...)

η μόνη προϋπόθεση είναι να έχετε ένα φίλο γνωστό γείτονα περαστικό οτιδήποτε για να το κουβαλήσετε Γιατί είναι μεταλλικο. Από κάτω υπάρχει σχεδόν πάντα παρκινγκ για 5-10’. 

Στέλνω μήνυμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/1/2020 στις 5:58 ΜΜ, johnnys4u είπε

Χαρίζεται το πληκτρολόγιο. Χάλασαν πρόσφατα μερικά από τα αριστερά κουμπιά όπως το Α,Q,1,TAB . 

Αν ενδιαφέρεται κανείς, παραλαβή χέρι με χέρι κοντά στο Δημαρχείο Αμαρουσίου. Θα τηρηθεί προτεραιότητα.

IMG_20200120_175919.jpg

Αλλη μια προσπάθεια αλλιώς πάει για ανακύκλωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα σε όλους. Λόγω μετακόμισης χαρίζονται τσιμεντόλιθοι (~30cmx18cm), 15 στον αριθμό, οι οποίοι μέχρι πρότινος αποτελούσαν κομμάτια ενός αυτοσχέδιου τραπεζιού. Είναι ιδανικοί και για εξωτερικούς αλλά και εσωτερικούς χώρους και σε κάθε έναν από αυτούς υπάρχουν μικρές τσόχες έτσι ώστε να αποφεύγονται τυχόν γρατσουνιές με το πάτωμα ή οποιαδήποτε άλλη επιφάνεια. Για οποιαδήποτε πληροφορία στείλτε μου σε πμ. Περιοχή: Αμπελόκηποι, Αθήνα

IMG_20200122_131748.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2020 στις 11:55 ΠΜ, paylidis είπε

Καλημερα

χαρίζεται σε όποιον έρθει πρώτος να παραλάβει ένα εξαιρετικό έπιπλο τηλεόρασης μεταλλικό, σχετικά Βαρύ και (κάποτε) ακριβό.... περιστρέφομενο με ρύθμιση Ύψους!

προσοχη θέλει δυο άτομα για να κουβαλήθει  
 

το έχω αποσυναρμολογήσει είναι σε 3 κομμάτια 

επιθυμώ να φύγει το συντομότερο δυνατό - εάν γίνεται και σήμερα ή αύριο καθώς βρίσκεται στο διάδρομο της οικοδομής 


Προφανως δεν περιλαμβάνεται η τηλεόραση

βρίσκεται στο Κολωνάκι  

Εκδήλωση πρωτα εδώ έπειτα πμ Για περαιτέρω 

E58900AB-7A64-4BB5-B090-7CF01D2714D3.jpeg

AD5C69EA-903C-45A7-A884-361C71D817C5.jpeg
 

με ποοοολυυυ ταλαιπωρία έφυγε στον αγαπητό mourgolukos...

για την ιστορια μιας και το εμαθα σήμερα αυτη η βλακεια είχε 650€ στα χρόνια του ορθόδοξου που λεφτα υπήρχαν (ειναι ιταλου σχεδιαστη).....

χαιρομαι τουλάχιστον που θα πιασει τόπο και δε θα παει για σκραπ (που και σκραπ να πηγαινε τοσο βαρυ που ειναι ενα δεκαρικο θα το επιανε 😂 )

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...