Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Kostas.karras είπε

Θελω να ευχαριστησω Θερμα τον Γιωργο για την εξυπηρετηση και τα πραγματα που παρελαβα!

Θα μου φανουν πολυ χρησιμα σιγουρα!

Μολις κανω την εκαθαριση, θα ξαναβγαλω πραγματα που παρελαβα για χαρισμα διοτι δεν θα τα χρειαστω ολα!

Να σαι καλα Γιωργο, χαρηκα για την γνωριμια!

Εχεις μνμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εδώ τον @tigergreg για το πάνελ οθόνης laptop που μου έδωσε. Μόλις βρω χρόνο θα δοκιμάσω εάν είναι συμβατό με το laptop μου και εάν όχι θα το ξανά χαρίσω εδώ.

Γρήγορη ευχαριστώ και χάρηκα για την γνωριμία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Xαριζονται   2   επεξεργαστες    INTEL   CELERON   SOCKET   775....

1.SLAR2  DUAL CORE  E1400    https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/35101/intel-celeron-processor-e1400-512k-cache-2-00-ghz-800-mhz-fsb.html

2.SL7TX   D341   https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/27122/intel-celeron-d-processor-341-256k-cache-2-93-ghz-533-mhz-fsb.html

Πιθανον   να   βρεθει   και   μια   ψυκτρα.

 

Επισης   χαριζονται.....  

1.ΔΕΚΑ   μνημες   SODIMM   PC2  (4200-5300-6400)  512MB  KAI   1024MB.

2.ΔΥΟ  πληκτρολογια   αγγλοελληνικα   απο   λαπτοπ   TURBO-X. Δεν  γνωριζω   συμβατοτητες.

 

Ας   τα   παρει  καποιος   πακετο   και  ας   τα   δωσει   οπου  νομιζει.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου  πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   κατοπιν  συνεννοησης.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   καπακι   στειλτε   ΠΜ   ΩΣΤΕ   ΝΑ   ΛΑΒΩ   ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ!

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται το παρακάτω GPS Garmin nuvi 40 μαζί με το ρεύμα του.
Περιοχή Παλαιό Φάληρο - στάση τραμ Αχιλλέως.

Το κουμπί on/off λείπει - ανοίγει με το που το συνδέσεις στο ρεύμα όμως (ή αν έχεις νύχια 🤣).

Του έχω κάνει κι ενημέρωση με το πρόγραμμά του. Άλλες πληροφορίες δε μπορώ να δώσω καθώς μου το δώσανε!!

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ

DSC_0061.JPG

Επεξ/σία από jethro84
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλοι!

Πρώτη φορά χαρίζω στο νήμα επομένως ήθελα να είναι κάτι αρκετά καλό για τα δικά μου δεδομένα.

Χαρίζεται λοιπόν ένας Canon Pixma MX925 σε σχεδόν άριστη κοσμητική κατάσταση στην πλήρη συσκευασία του με χτυπημένη κεφαλή. Την καθάρισα επιμελώς αλλά επιμένει να δίνει κωδικό σφάλματος B203. Συνεπώς χρειάζεται καινούρια κεφαλή. Πέραν αυτού κι εάν αποφασίσετε να τον επισκευάσετε είναι άριστος λειτουργικά και ένα μηχάνημα κτήνος. Αγοράστηκε καινούριος τον Απρίλιο του 2016 και με βοήθησε πολύ σε όσα projects είχα να φέρω εις πέρας.

Στέλνετε PM και κανονίζουμε να έρθετε από Τετάρτη να τον παραλάβετε από το σπίτι μου, περιοχή Νέο Ηράκλειο Αττικής.

Να είστε καλά και να περνάτε όμορφα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jethro84 είπε

Χαρίζεται το παρακάτω GPS Garmin nuvi 40 μαζί με το ρεύμα του.
Περιοχή Παλαιό Φάληρο - στάση τραμ Αχιλλέως.

Το κουμπί on/off λείπει - ανοίγει με το που το συνδέσεις στο ρεύμα όμως (ή αν έχεις νύχια 🤣).

Του έχω κάνει κι ενημέρωση με το πρόγραμμά του. Άλλες πληροφορίες δε μπορώ να δώσω καθώς μου το δώσανε!!

DSC_0061.JPG

Καλησπέρα,ενδιαφερομαι  για  το  muvi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

θα μπορούσα να τον αποκτήσω?

11 λεπτά πριν, rafa1919 είπε

Καλησπέρα φίλοι!

Πρώτη φορά χαρίζω στο νήμα επομένως ήθελα να είναι κάτι αρκετά καλό για τα δικά μου δεδομένα.

Χαρίζεται λοιπόν ένας Canon Pixma MX925 σε σχεδόν άριστη κοσμητική κατάσταση στην πλήρη συσκευασία του με χτυπημένη κεφαλή. Την καθάρισα επιμελώς αλλά επιμένει να δίνει κωδικό σφάλματος B203. Συνεπώς χρειάζεται καινούρια κεφαλή. Πέραν αυτού κι εάν αποφασίσετε να τον επισκευάσετε είναι άριστος λειτουργικά και ένα μηχάνημα κτήνος. Αγοράστηκε καινούριος τον Απρίλιο του 2016 και με βοήθησε πολύ σε όσα projects είχα να φέρω εις πέρας.

Στέλνετε PM και κανονίζουμε να έρθετε από Τετάρτη να τον παραλάβετε από το σπίτι μου, περιοχή Νέο Ηράκλειο Αττικής.

Να είστε καλά και να περνάτε όμορφα.

καλησπέρα,

θα μπορούσα να τον αποκτήσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Fuel7 είπε

Καλησπέρα,ενδιαφερομαι  για  το  muvi

Κρατημένο για σένα, αν δεν ήταν το derby βρισκόμασταν και σήμερα 😂😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Webcam Creative το μοντέλο φαίνετε στη φώτο. Άγνωστη λειτουργική κτάσταση.

Μπαταρία από iPhone 6s, όταν την άλλαξα είχε 92% υγεία, άδειαζε γρήγορα.

Παραλαβή από Νίκαια, δεν στέλνω.

 

Creative_WebCam.jpg

 

battery_Iphone_6s.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, tigergreg είπε

Xαριζονται   2   επεξεργαστες    INTEL   CELERON   SOCKET   775....

1.SLAR2  DUAL CORE  E1400    https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/35101/intel-celeron-processor-e1400-512k-cache-2-00-ghz-800-mhz-fsb.html

2.SL7TX   D341   https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/27122/intel-celeron-d-processor-341-256k-cache-2-93-ghz-533-mhz-fsb.html

Πιθανον   να   βρεθει   και   μια   ψυκτρα.

Επισης   χαριζονται.....  

1.ΔΕΚΑ   μνημες   SODIMM   PC2  (4200-5300-6400)  512MB  KAI   1024MB.

2.ΔΥΟ  πληκτρολογια   αγγλοελληνικα   απο   λαπτοπ   TURBO-X. Δεν  γνωριζω   συμβατοτητες.

Ας   τα   παρει  καποιος   πακετο   και  ας   τα   δωσει   οπου  νομιζει.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου  πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   κατοπιν  συνεννοησης.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   καπακι   στειλτε   ΠΜ   ΩΣΤΕ   ΝΑ   ΛΑΒΩ   ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ!

Καλημέρα Γρηγόρη στέλνω ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Sony Vaio PCG-21313M.Εχει πρόβλημα η οθόνη του και δεν εχει τροφοδοτικό. Το πήγα σε κατάστημα επισκευής Η/Υ και εκεί διαπιστώθηκε  το πρόβλημα με την οθόνη του.

Κατάλληλο για ανταλλακτικά ή αν κάποιος μπορεί να το φτιάξει

2) Chili Green netbook neo. Με επεξεργαστή Intel Atom N270 στα 1.6 Μhz, μνήμη 1GB και σκληρό δίσκο στα 160 GB Του έχω εγκαταστήσει Linuxmint xfce τελευταία έκδοση. Δεν αναγνωρίζονται οι drivers του wi-fi και χρειάζεται usb wi-fi stick. Μπορούν να εγκατασταθούν Windows XP,VISTA και κάπου διάβασα και 7,στα οποία πιστεύω θα λειτουργεί το wi-fi. Χρειάζεται τροφοδοτικό 12V 2.5-3 A

3)Ραδιόφωνο made in CHINA. Νομίζω χρειάζεται αλλαγή πυκνωτή και κόλληση με κολλητήρι κάποια καλώδιά του για να λειτουργήσει. Εχει και 2 κοντρόλ.

4) 1 toner cartridge κατάλληλο για τα μοντέλα των εκτυπωτών Lexmark που  αναγράφονται στη φωτογραφία

5) 2 κομπιουτεράκια. Το ένα SHARP SOLAR το οποίο όμως δεν λειτουργεί και το άλλο μάλλον χρειάζεται  αλλαγή η μπαταρία του

Αποστολή με δέμα ΕΛΤΑ  ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ  με έξοδα αποστολής 3€ για τα 2 πρώτα κιλά και +1€ για κάθε έξτρα 2 κιλά. Η διαδικασία είναι η εξής: Mου  λέτε τι θέλετε να σας στείλω, προετοιμάζω το δέμα (εδώ θέλει λίγο υπομονή γιατί θα χρειαστεί κάποιο χρονικό διάστημα) ,σας λέω το κόστος, μου κάνετε κατάθεση των χρημάτων σε τραπεζικό μου λογαριασμό και σας στέλνω το δέμα και τον αριθμό αποστολής για track & trace.

Περισσότερα με p.m. Η αγγελία θα αναρτηθεί και σε άλλα forum

Ευχαριστώ

IMG_20190714_132823.jpg

IMG_20190715_193457.jpg

 

IMG_20191110_142959.jpg

IMG_20200127_133426.jpg

Επεξ/σία από grmarine96
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, grmarine96 είπε

Καλησπέρα. Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Sony Vaio PCG-21313M.Εχει πρόβλημα η οθόνη του και δεν εχει τροφοδοτικό. Το πήγα σε κατάστημα επισκευής Η/Υ και εκεί διαπιστώθηκε  το πρόβλημα με την οθόνη του.

Κατάλληλο για ανταλλακτικά ή αν κάποιος μπορεί να το φτιάξει

2) Chili Green netbook neo. Με επεξεργαστή Intel Atom N270 στα 1.6 Μhz, μνήμη 1GB και σκληρό δίσκο στα 160 GB Του έχω εγκαταστήσει Linuxmint xfce τελευταία έκδοση. Δεν αναγνωρίζονται οι drivers του wi-fi και χρειάζεται usb wi-fi stick. Μπορούν να εγκατασταθούν Windows XP,VISTA και κάπου διάβασα και 7,στα οποία πιστεύω θα λειτουργεί το wi-fi. Χρειάζεται τροφοδοτικό 12V 2.5-3 A

3)Ραδιόφωνο made in CHINA. Νομίζω χρειάζεται αλλαγή πυκνωτή και κόλληση με κολλητήρι κάποια καλώδιά του για να λειτουργήσει. Εχει και 2 κοντρόλ.

4) 1 toner cartridge κατάλληλο για τα μοντέλα των εκτυπωτών Lexmark που  αναγράφονται στη φωτογραφία

5) 2 κομπιουτεράκια. Το ένα SHARP SOLAR και το άλλο μάλλον χρειάζεται  αλλαγή η μπαταρία του

Αποστολή με δέμα ΕΛΤΑ  ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ  με έξοδα αποστολής 3€ για τα 2 πρώτα κιλά και +1€ για κάθε έξτρα 2 κιλά. Η διαδικασία είναι η εξής: Mου  λέτε τι θέλετε να σας στείλω, προετοιμάζω το δέμα (εδώ θέλει λίγο υπομονή γιατί θα χρειαστεί κάποιο χρονικό διάστημα) ,σας λέω το κόστος, μου κάνετε κατάθεση των χρημάτων σε τραπεζικό μου λογαριασμό και σας στέλνω το δέμα και τον αριθμό αποστολής για track & trace.

Περισσότερα με p.m. Η αγγελία θα αναρτηθεί και σε άλλα forum

Ευχαριστώ

IMG_20190714_132823.jpg

IMG_20190715_193457.jpg

IMG_20191110_142959.jpg

IMG_20200127_133426.jpg

Ενδιαφερομαι για το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...