Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Kostas.karras είπε

                                                                                     Χαριζονται

 

  1. μια κουτα με διαφορες καρτες.καλωδια ethernet/1394/usb/agp/tv tuner/ηχου.

με ενδιαφερει στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Kostas.karras είπε

                                                                                     Χαριζονται

απο πραγματα που ειχα και πραγματα απο  darkson_20

  1. Eπεξεργαστες pentium4/d
  2. Μια κουτα με ραμ απο 256/512 laptop και desktop ddr/ddr2 πολλα τεμαχια
  3. μια κουτα με διαφορες καρτες.καλωδια ethernet/1394/usb/agp/tv tuner/ηχου.
  4. μια κουτα με ακουστικα κινητων  διαφορα και φορτιστες κινητων (νοκια παλαιου (λεπτου) τυπου)
  5. Μια konig θερμοαγωγιμη
  6. Ενας δεκτης απο "κατι ασυρματο
  7. Eνα HP Travel Phone GM318AA
  8. Ενα καλωδιο playstation
  9. Δυο λευκα case tower, το ενα με μητρικη-cpu 478
  10. ρουτερ:
  • tg585 v7
  • zxhn h108n
  • tl-wr741nd
  • zxhn h108n

ΜΗΝ με ρωτατε παραπανω πραγματα!

Τα πραγματα θα δωθουν Απο 1 εως 10 ατομα οπως εχουν πακετο! ( πχ. δεν δινεται μονο μια ραμ και ενας φορτιστης!  οτι παρετε θα το παρετε πακετο οπως τα αναγραφω αριθμητικα)Και αυτο διοτι εχω και αλλα πραγματα να βγαλω και δεν εχω την πολυτελια και τον χρονο να ασχοληθω παραπανω.

Εχω το διακαιωμα επιλογης σε προτεραιοτητα.

Θα μπουν και σε διπλανο φορουμ.

Πρωτα ποστ εδω μετα πμ

Κωστα Καλησπερα.

Για τις καρτες agp/tv tuner/ηχου θα ηθελα αν μπορουσες.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Darkito1 είπε

αμα τα θελει κανεις αλλιως αυριο πανε ανακυκλωση μαζι με υπολοιπα που εχω για ανακυκλωση και τα λυπαμαι

καλησπερα θες να μου τα στειλεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2020 στις 8:50 ΜΜ, bigoulas είπε

1). Μαξιλαράκι μασάζ για το αυτοκίνητο. Παίρνει ρεύμα από τον αναπτήρα του αυτοκινήτου.ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ για e-tic

2). Παλιός κρακαρισμένος αποκωδικοποιητής filmnet. Λειτουργούσε όταν αποθηκευτικέ πριν πολλά χρόνια.

Παραλαβή από Καλλιθέα.

Screenshot_15.png

Screenshot_23.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Darkito1 είπε

3-4 χαλασμενα cd player, 2  χαλασμενα  σετ ηχειων ( παλιου τυπου με μαυρο κοκκινο καλωδιο για συνδεση ) κατι μπαταριες κινητων φουσκομενες και δεν θυμαμια τωρα τι αλλο ειχα βαλει στ τσαντα  γενικα δεν ειναι ουτε λειτουργικα ουτε για χαρισμα

ενδιαφερεσε για κατι ; να τ βγαλω απο σημερα

Aπλα   να  υπενθυμισω   οτι   το  νοημα   του  νηματος   ειναι   αυτο   ακριβως!

Οτι   δεν  πεταμε   τιποτα   μεχρι  τελικης   πτωσεως....:-)

Βγαλτα   ολα   στην  σεντρα   και   αν  δεν  ζητηθουν   τοτε   στειλτα....

Εκτος   και   δεν  εχεις   τον  χρονο  οποτε   παω   πασο.

ΠΧ   ειχα   κρατησει   4  δεκτες   dvbt  mpeg2   καινουργιους   που   φυσικα   ηταν   καθολα   αχρηστοι.

Ελα   ομως   που   ειχαν   εξωτερικα   τροφοδοτικα   12v  1a-1,5a   καλης   ποιοτητας   που  τα   συνδυασα  

με   μοντεμ  ρουτερ   χωρις   τροφοδοτικα   και   τα  εσπρωξα   μια  χαρα!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Kostas.karras είπε

                                                                                     Χαριζονται

απο πραγματα που ειχα και πραγματα απο  darkson_20

  1. Eπεξεργαστες pentium4/d
  2. Μια κουτα με ραμ απο 256/512 laptop και desktop ddr/ddr2 πολλα τεμαχια
  3. μια κουτα με διαφορες καρτες.καλωδια ethernet/1394/usb/agp/tv tuner/ηχου.
  4. μια κουτα με ακουστικα κινητων  διαφορα και φορτιστες κινητων (νοκια παλαιου (λεπτου) τυπου)
  5. Μια konig θερμοαγωγιμη
  6. Ενας δεκτης απο "κατι ασυρματο
  7. Eνα HP Travel Phone GM318AA
  8. Ενα καλωδιο playstation
  9. Δυο λευκα case tower, το ενα με μητρικη-cpu 478
  10. ρουτερ:
  • tg585 v7
  • zxhn h108n
  • tl-wr741nd
  • zxhn h108n

ΜΗΝ με ρωτατε παραπανω πραγματα!

Τα πραγματα θα δωθουν Απο 1 εως 10 ατομα οπως εχουν πακετο! ( πχ. δεν δινεται μονο μια ραμ και ενας φορτιστης!  οτι παρετε θα το παρετε πακετο οπως τα αναγραφω αριθμητικα)Και αυτο διοτι εχω και αλλα πραγματα να βγαλω και δεν εχω την πολυτελια και τον χρονο να ασχοληθω παραπανω.

Εχω το διακαιωμα επιλογης σε προτεραιοτητα.

Θα μπουν και σε διπλανο φορουμ.

Πρωτα ποστ εδω μετα πμ

Καλησπέρα. Αν μπορείς να στείλεις Θεσσαλονίκη, μ’ ενδιαφέρει το 7. HP Travel Phone GM318AA
Στελνω PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Kostas.karras είπε

                                                                                     Χαριζονται

απο πραγματα που ειχα και πραγματα απο  darkson_20

  1. Eπεξεργαστες pentium4/d
  2. Μια κουτα με ραμ απο 256/512 laptop και desktop ddr/ddr2 πολλα τεμαχια
  3. μια κουτα με διαφορες καρτες.καλωδια ethernet/1394/usb/agp/tv tuner/ηχου.
  4. μια κουτα με ακουστικα κινητων  διαφορα και φορτιστες κινητων (νοκια παλαιου (λεπτου) τυπου)
  5. Μια konig θερμοαγωγιμη
  6. Ενας δεκτης απο "κατι ασυρματο
  7. Eνα HP Travel Phone GM318AA
  8. Ενα καλωδιο playstation
  9. Δυο λευκα case tower, το ενα με μητρικη-cpu 478
  10. ρουτερ:
  • tg585 v7
  • zxhn h108n
  • tl-wr741nd
  • zxhn h108n

ΜΗΝ με ρωτατε παραπανω πραγματα!

Τα πραγματα θα δωθουν Απο 1 εως 10 ατομα οπως εχουν πακετο! ( πχ. δεν δινεται μονο μια ραμ και ενας φορτιστης!  οτι παρετε θα το παρετε πακετο οπως τα αναγραφω αριθμητικα)Και αυτο διοτι εχω και αλλα πραγματα να βγαλω και δεν εχω την πολυτελια και τον χρονο να ασχοληθω παραπανω.

Εχω το διακαιωμα επιλογης σε προτεραιοτητα.

Θα μπουν και σε διπλανο φορουμ.

Πρωτα ποστ εδω μετα πμ

Καλημέρα.

Ενδιαφέρομαι για τις ram και τη θερμοαγώγιμη.Πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, tigergreg είπε

Hands-free bluetooth ακουστικά Samsung HM3200  Μεταχειρισμένo σε λειτουργική κατάσταση. Από το Samsung λείπει το "άγκστρο" για το αυτί (έσπασε) αλλά όσο το χρησιμοποιούσα χωρίς το "άγκιστρο" δεν είχα πρόβλημα με την σταθερότητά του στο αυτί μου. Εννοείται ότι πριν  τo συσκευάσω, τo απολύμανα με οινόπνευμα. Ρίξτε μια ματιά στη φωτογραφία που ακολουθεί:

Εχει   μεινει   αυτο.

spacer.png

Και   μια   καρτα   AGP   HIS   RADEON   9200SE   128M  που   αν  την   κουναγες   λιγο   στην  θεση   της   αλλαζε   χρωματα   πιθανοτατα

λογω   κακης   επαφης   απο   τσιγαριλα. Σε   αλλον  η/υ   δουλευε   κανονικα.

spacer.png

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ   ΑΜΕΣΑ   ΣΤΕΙΛΤΕ   ΠΜ  διαφορετικα   δεν   βλεπω   τις   συμμετοχες.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης  εντος   48ωρου   αν  ειναι   δυνατον.

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα , μετά απο μια ταλαιπωρία με μια (_!_)ίωση που με γονάτισε με 5μερες πυρετό (να ναι καλά η ηλίθι@ στην δουλειά που ήρθε άρρωστη για να μην χάσει απο την άδεια της και μας ξεπέταξε όλους σε χρόνο dt!!!) να ευχαριστήσω τον @tigergreg για το τροφοδοτικό (μόλις πάρω τα πάνω μου θα ασχοληθώ μαζί του...) καθώς και τον @Kostas.karras   που είχε την ευγενή καλοσύνη να το παραλάβει αντί εμου και μου θύμισε και το ταμπλετάκι!! Ενα μυαλό πρωί - βράδυ , στο τέλος ξεχνάς κ το πως σε λένε...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tigergreg είπε

Εχει   μεινει   αυτο.

spacer.png

Και   μια   καρτα   AGP   HIS   RADEON   9200SE   128M  που   αν  την   κουναγες   λιγο   στην  θεση   της   αλλαζε   χρωματα   πιθανοτατα

λογω   κακης   επαφης   απο   τσιγαριλα. Σε   αλλον  η/υ   δουλευε   κανονικα.

spacer.png

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ   ΑΜΕΣΑ   ΣΤΕΙΛΤΕ   ΠΜ  διαφορετικα   δεν   βλεπω   τις   συμμετοχες.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης  εντος   48ωρου   αν  ειναι   δυνατον.

Παίρνεις γόμα μπλε που σβήνει στιλό και περνας τις επαφες. Κλασικό πρόβλημα, ειδικά σε μνήμες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2020 στις 1:27 ΜΜ, WebDevGr είπε

Χαρίζεται κινητό Lumia 720 100% λειτουργικό και αναβαθμιζμένο σε windows 10.

Νομίζω ότι μετά την αναβάθμιση ψιλοσέρνεται και τρώει μερικά κολλήματα.

Πάντως σε κάθε περίπτωση είναι μια χαρά για λειτουργία τηλεφώνου και φωτογραφικής μηχανής

Επίσης χαρίζονται και 3 x so-dimm 256 Ram και 1 USB  TV Dongle (Gigabyte U7000) σχεδόν αχρησιμοποίητο.

Περιοχή Ηράκλειο Κρήτης

Υ.Γ. Μην ρωτάτε αν στέλνω. Δεν αξίζει τον κόπο και τα έξοδα. Μόνο  για όποιους θέλουν να τα παραλάβουν οι ίδιοι

Μια τελευταία ευκαιρία για κανένα φίλο από Κρήτη μήπως τα θέλει πριν πάνε ανακύκλωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...