Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ @nikosf1

Χαρίζεται  παλιό GPS BLAUPUNKT με όλα τα παρελκόμενά του.Εξωτερικά, φαίνεται σαν καινούριο, όμως δεν κατάφερα να πιάσει σήμα (ή δεν είχα αρκετή υπομονή για να περιμένω να το βρει...)

IMG_20200218_182057.jpg

Επεξ/σία από Panagiotis79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Panagiotis79 είπε

Χαρίζεται  παλιό GPS BLAUPUNKT με όλα τα παρελκόμενά του.Εξωτερικά, φαίνεται σαν καινούριο, όμως δεν κατάφερα να πιάσει σήμα (ή δεν είχα αρκετή υπομονή για να περιμένω να το βρει...)

IMG_20200218_182057.jpg

Ενδιαφέρομαι στέλνω p.m.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/2/2020 στις 3:10 ΜΜ, AccountSaver είπε

Όροι :

  • Να έχει ξανά χαρίσει στο παρελθόν. (ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ ΑΠΌ ΌΛΑ!) 
  • Όχι , αποστολές.
  • Παραλαβή μόνο κοντά στο χώρο μου ,μόνο απογευματινές ώρες μετά της 17:00
  • Χρειάζεται αυτοκίνητο μεταφοράς για να παραλάβει κάποιος

Το τονίζω, για να μη υπάρχουν παρεξηγήσεις. Ότι εντός της εβδομάδας όποιος προλάβει να τα πάρει ,και μιλάμε ΌΛΑ μαζί , όχι κομμάτια "θέλω μόνο αυτό θέλω μόνο εκείνο" ,κάποιος που να τα θέλει όλα μαζί και αν τύχει να θελήσει κάποιο άλλο μέλος να πάρει και αυτό κάτι , να συνεννοηθούν μεταξύ τους. Καθότι δεν υπάρχει χρόνος ούτε για αστείο!

  • Κουτί γεμάτο με PS/2 πληκτρολόγια (4-5) , CD/DVD ROM, IDE Floppy , Μια μητρική (775) άγνωστη κατάσταση , PS/2 ποντίκια παλιά με μπίλια(4-5)
  • Μερικά τάμπλετ,σπασμένα , και λειτουργικά με σπασμένη οθόνη , λάπτοπ  πλαστικά, μητρικές κάρτες από λάπτοπ , AGP κάρτες γραφικών με άγνωστη λειτουργία, πληκτρόλογια ολόκληρα και μη ολοκληρωμένα από λάπτοπ
  • ΧΒΟΧ ONE πλαστικά ,σκέτο casing, καλώδια ήχου AUX-IN - OUT ΚΤΛ. ένα ρούτερ TG585 αν θυμάμαι καλά ,και κάποια ακουστικά με 3.5"jack 

Όλα μαζί είναι 3 κούτες 

Να αναλύσω λίγο περαιτέρω, είναι διάφορα ανταλλακτικά που έχω μαζέψει ή έχουν μείνει από διάφορες επισκευές στην άκρη κτλ. επειδή είναι πολλά, δεν γνωρίζω και δεν μπορώ να θυμάμαι για όλα τι και πως, είναι ανά τα χρόνια διάφορα.

Καλησπέρα με ενδιαφέρουν μπορώ να έρθω με αμαξι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα έφυγαν στον Drkar! Σε συνεννοήση μαζί του για ότι δεν θέλει και θα ξανά χαρίσει (όσο να'ναι 3 κούτες κάτι θα βρεθεί) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης.....

1.Καρτα   γραφικων   GAINWARD   GEFORCE   7300LE   PCI-E  256MB DDR2  σε  αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση  με   εναν   πυκνωτη   λιγο   φουσκωμενο.

spacer.png

2.Καρτα   γραφικων   AGP   HIS   ATI RADEON  X1650 PRO  256MB DDR2  σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση

spacer.png

3.Φακος   επαγγελματικος   OSRAM   με   επαναφορτιζομενη   μπαταρια   6V 4,5AH που   θελει   λαμπα  και   φορτιστη.

Σαν   κι  αυτον   αλλα   κιτρινομαυρος.

spacer.png

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΚΑΤΟΠΙΝ  ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  καπακι   στελτε   ΠΜ.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ   1  ΚΑΙ   2......

Καλησπερα φιλε μου. Ενδιαφερομαι για τον φακο εαν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/2/2020 στις 8:42 ΜΜ, Darkito1 είπε

χαριζετε μια ραμ 1gb ddr2 και ο επεξεργαστης  E7500 ισως εχω και τη μαμα ψυχτρα 

λειτουργικα 

Ενδιαφέρομαι, στέλνω π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

(ΤΟ ΠΗΡΕ  ΜΕΛΟΣ ) Καλημερα χαριζεται del precision 490 workstation λειτουργικο χωρις RAM και cpu  παραλαβη απο τον χωρο μου Γλυκα Νερα αττικης.

20200219_103124.jpg

20200219_103131.jpg

Επεξ/σία από vasilissss456
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανατολική Θεσσαλονίκη

Φθαρμένα (αρκετά) παπούτσια τένις μάκρας Dunlop, νούμερο 42,5. 

Ακατάλληλα για τένις αλλά πιθανώς για βάψιμο ή για δουλειές μπορεί να είναι οκ.

Συνήθως τα κατεβάζω πεζοδρόμιο αλλά είπα να δοκιμάσω εδώ μήπως τα θέλει κάποιος.

 

ΥΓ. Δοκιμάζω 1η φορά να δώσω κάτι από εδώ. Ειδικά για παπούτσια  που δεν ξέρω αν παίρνει κάποιος φθαρμένα.

(ΔΟΘΗΚΑΝ)

2020-02-19 10.06.21.jpg

2020-02-19 10.06.48.jpg

Επεξ/σία από gregdel
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, vasilissss456 είπε

Καλημερα χαριζεται del precision 490 workstation λειτουργικο χωρις RAM και cpu  παραλαβη απο τον χωρο μου Γλυκα Νερα αττικης.

20200219_103124.jpg

20200219_103131.jpg

σστελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, gregdel είπε

Ανατολική Θεσσαλονίκη

Φθαρμένα (αρκετά) παπούτσια τένις μάκρας Dunlop, νούμερο 42,5. 

Ακατάλληλα για τένις αλλά πιθανώς για βάψιμο ή για δουλειές μπορεί να είναι οκ.

Συνήθως τα κατεβάζω πεζοδρόμιο αλλά είπα να δοκιμάσω εδώ μήπως τα θέλει κάποιος.

ΥΓ. Δοκιμάζω 1η φορά να δώσω κάτι από εδώ. Ειδικά για παπούτσια  που δεν ξέρω αν παίρνει κάποιος φθαρμένα.

2020-02-19 10.06.21.jpg

2020-02-19 10.06.48.jpg

Ενδιαφερομαι

Παρεληφθησαν, ευχαριστω πολυ!  :)

Επεξ/σία από krami
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...