Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/3/2020 στις 8:06 ΠΜ, GiorgosT είπε

Χαρίζεται παιδικό καθισματάκι αυτοκινήτου. Είναι ISOFIX και αν θυμάμαι καλά είναι για μέχρι 18 κιλά παιδί. Δεν είναι καινούριο, αλλά τη δουλειά του την κάνει. Όπως φαίνεται και στη φωτογραφία από τη μεριά του παραθύρου κυρίως το μαύρο χρώμα έχει ξεθωριάσει από τον ήλιο. Κατά τα άλλα δεν έχει κάποιο ελάττωμα. 

Το βάζω εδώ γιατί είναι κρίμα να πεταχτεί.

Λόγω βάρους και όγκου δεν μπαίνω στη διαδικασία αποστολής.

Όποιος είναι στην περιοχή της Καβάλας ή κάπου κοντά και τον βολεύει να έρθει να το πάρει, μπορεί να μου στείλει πμ και να κανονίσουμε να βρεθούμε, για να του το δώσω. Φυσικά, προς αποφυγή παρεξηγήσεων, με την προϋπόθεση ότι θα εμφανιστεί και θα το πάρει.

1104122392_IMG-4c5946921763f912dee52e080abba3a3-V-.jpg.9eece1a9c3c6cb7c5d6827be08f2d1a5.jpg

Για να διευκολύνω και να φεύγει και από εμένα, καθώς δεν έχω χώρο για να το κρατήσω άλλο (και η γυναίκα έχει αρχίσει να δυσανασχετεί), μπορώ να το στείλω με ΕΛΤΑ και έξοδα παραλήπτη. Βάσει του βάρους του πρέπει να βγαίνει κάπου στα 12€. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ, γιατί η ανάρτηση σε νήμα με τόση κίνηση σίγουρα θα χαθεί και δε θα το δω. 

Επεξ/σία από GiorgosT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα στέλνω πμ

5 λεπτά πριν, GiorgosT είπε

Για να διευκολύνω και να φεύγει και από εμένα, καθώς δεν έχω χώρο για να το κρατήσω άλλο (και η γυναίκα έχει αρχίσει να δυσανασχετεί), μπορώ να το στείλω με ΕΛΤΑ και έξοδα παραλήπτη. Βάσει του βάρους του πρέπει να βγαίνει κάπου στα 12€. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ, γιατί η ανάρτηση σε νήμα με τόση κίνηση σίγουρα θα χαθεί και δε θα το δω. 

Καλημέρα στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο @apdoukas4 για το άψογης κατάστασης πολυμηχάνημα HP που μου διέθεσε καθώς και τον @life is music για το εξαιρετικό mousepad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους ....Χαριζεται στικακι 4gb το οποιο δεν λειτουργει και ουτε μου το εμφανιζει στην διαχειρηση δίσκων ...Οποιος ενδιαφερεται και μενει αθηνα μπορει να ερθει να το παρει .....παραθετω και μια φωτο

WIN_20200311_15_10_49_Pro.jpg

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, GiorgosT είπε

Για να διευκολύνω και να φεύγει και από εμένα, καθώς δεν έχω χώρο για να το κρατήσω άλλο (και η γυναίκα έχει αρχίσει να δυσανασχετεί), μπορώ να το στείλω με ΕΛΤΑ και έξοδα παραλήπτη. Βάσει του βάρους του πρέπει να βγαίνει κάπου στα 12€. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ, γιατί η ανάρτηση σε νήμα με τόση κίνηση σίγουρα θα χαθεί και δε θα το δω. 

Καλησπέρα. Με ενδιαφέρει και εμένα σε περίπτωση που ακυρωθεί με τον προηγούμενο συμφορουμίτη.
Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα εμφανίστηκε ένας HP Deskjet F370 άγνωστης κατάστασης μαζί με το τροφοδοτικό του.  Αν υπάρχει ενδιαφέρον, παραλαβή από Αγία Παρασκευή.  PM παρακαλώ.

Η αλήθεια είναι ότι μαζί με αυτόν ήταν και 2 άλλοι που απλά τους έριξα στον κάδο χωρίς να δω τι ήταν γιατί δεν είχαν τροφοδοτικό - και αναρωτήθηκα πόσο e-waste αυτή η HP.... 

Τα καλαμάκια μας μάραναν.  Πρέπει να τους υποχρεώσουν να τους φτιάχνουν από μπαμπού ή να δίνουν ανταλλακτικά / επισκευάζουν με χαμηλό κόστος για μια δεκαετία τουλάχιστον ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 

υπάρχει  ένα κλιματιστικό  μάρκας Kozy 12000 btu που αντικατασταθηκε   μετά από πρόβλημα  στην εξωτερική του μονάδα , 

αν υπάρχει κάποιος που το θέλει να το επισκευάσει η για οποιαδήποτε άλλη χρίση  πριν πάει για ανακύκλωση 

περιοχή γλυφάδα !

kozy2.jpg

kozy1.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, mustbenick είπε

καλησπέρα 

υπάρχει  ένα κλιματιστικό  μάρκας Kozy 12000 btu που αντικατασταθηκε   μετά από πρόβλημα  στην εξωτερική του μονάδα , 

αν υπάρχει κάποιος που το θέλει να το επισκευάσει η για οποιαδήποτε άλλη χρίση  πριν πάει για ανακύκλωση 

περιοχή γλυφάδα !

 

 

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην περίπτωση αγοράς νέου για επιπλέον έκπτωση στον Κωτσόβολο. Συνήθως 50€ ως 100€ ανάλογα την αξία του νέου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, papars είπε

Σήμερα εμφανίστηκε ένας HP Deskjet F370 άγνωστης κατάστασης μαζί με το τροφοδοτικό του.  Αν υπάρχει ενδιαφέρον, παραλαβή από Αγία Παρασκευή.  PM παρακαλώ.

Η αλήθεια είναι ότι μαζί με αυτόν ήταν και 2 άλλοι που απλά τους έριξα στον κάδο χωρίς να δω τι ήταν γιατί δεν είχαν τροφοδοτικό - και αναρωτήθηκα πόσο e-waste αυτή η HP.... 

Τα καλαμάκια μας μάραναν.  Πρέπει να τους υποχρεώσουν να τους φτιάχνουν από μπαμπού ή να δίνουν ανταλλακτικά / επισκευάζουν με χαμηλό κόστος για μια δεκαετία τουλάχιστον ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΊΛΕ 

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ "ΕΡΓΑΛΕΙΟ".ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ PM ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς χάρισμα 3 x Set υπολογιστών επιτραπέζιων.

Όροι:

  • Να έχει ξανά χαρίσει στο παρελθόν και να έχει παρουσία στο forum
  • Όχι αποστολές, ούτε κατόπιν συννενοήσης, ούτε τίποτα
  • Παραλαβή μόνο κοντά στο χώρο μου
  • Όχι grinding λογαριασμοί που έχουν μόνο παρουσία στο χάρισε το για να παίρνουν πράγματα.
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μόνο.

Λόγω περιορισμένου χρόνου όλα τα set θα τα πάρει 1 άτομο ,και από εκεί μπορεί να τα δώσει στους υπόλοιπους που ίσως ενδιαφερθούν.

  1. Intel Celeron 2.66  / 7060SMS V.2 SIS964 , 2x 512 MB RAM , AGP MSI NX6200AX Passive Cooling - BIOS BOOT
  2. Intel Celeron 2.66 / Albatron PX915-SLI / 2x 256MB RAM Hynix - BIOS BOOT
  3. Asrock 775VM800 / Άγνωστο CPU / 2 x 256MB Ram Hynix - Δεν έδειξε ποτέ σε BIOS

Όλα έρχονται με I/O Shield

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

Προς χάρισμα 3 x Set υπολογιστών επιτραπέζιων.

Όροι:

  • Να έχει ξανά χαρίσει στο παρελθόν και να έχει παρουσία στο forum
  • Όχι αποστολές, ούτε κατόπιν συννενοήσης, ούτε τίποτα
  • Παραλαβή μόνο κοντά στο χώρο μου
  • Όχι grinding λογαριασμοί που έχουν μόνο παρουσία στο χάρισε το για να παίρνουν πράγματα.
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μόνο.

Λόγω περιορισμένου χρόνου όλα τα set θα τα πάρει 1 άτομο ,και από εκεί μπορεί να τα δώσει στους υπόλοιπους που ίσως ενδιαφερθούν.

  1. Intel Celeron 2.66  / 7060SMS V.2 SIS964 , 2x 512 MB RAM , AGP MSI NX6200AX Passive Cooling - BIOS BOOT
  2. Intel Celeron 2.66 / Albatron PX915-SLI / 2x 256MB RAM Hynix - BIOS BOOT
  3. Asrock 775VM800 / Άγνωστο CPU / 2 x 256MB Ram Hynix - Δεν έδειξε ποτέ σε BIOS

Όλα έρχονται με I/O Shield

Ενδιαφέρομαι, σου στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...