Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Kostas.karras είπε

                                                                                                                          Xαριζονται

  • tablet bitmore coltab78bl με σπασμενη οθονη           ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ Dune21
  • remington κουρευτικη μαζι με τα συνοδευτικα του. λειτουργικη, ο φορτιστης δεν κανει καλη επαφη, και η μπαταρια του δεν κραταει.
  • Μητρικη z77a-g45 δεν ποσταρει, εχει σπασμενο (οχι στραβωμενο) ενα πινακι.            ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑ Dune21    

Πρωτα ποστ εδω και μετα πμ

 

 

Μόλις τώρα, Kostas.karras είπε

 

Εμεινε η κουρευτικη

Επισης να προσθεσω μια καμερα logitech c270 η οποια ποτε δειχνει, ποτε οχι, με φαπες συνερχεται για λιγο 😋

Επεξ/σία από Kostas.karras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kostas.karras είπε

Εμεινε η κουρευτικη

Επισης να προσθεσω μια καμερα logitech c270 η οποια ποτε δειχνει, ποτε οχι, με φαπες συνερχεται για λιγο 😋

Με ενδιαφερει η καμερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 14/3/2020 στις 10:27 ΠΜ, georgeDC είπε

Καλημέρα. Χαρίζονται 10 προπολεμικά laptop (γενιά xp ίσως και παλαιότερα) χωρίς τις ram και τους δίσκους τους. Η χάρτινη κούτα δεν περιλαμβάνεται.

Άγνωστη λειτουργικότητα, κάποια νομίζω λειτουργούν απλά είναι παλιά.

Παραλαβή από τον χώρο μου, Αθήνα κέντρο.

IMG_20200313_154217.jpg

 

Στις 14/3/2020 στις 10:27 ΠΜ, georgeDC είπε

Καλημέρα. Χαρίζονται 10 προπολεμικά laptop (γενιά xp ίσως και παλαιότερα) χωρίς τις ram και τους δίσκους τους. Η χάρτινη κούτα δεν περιλαμβάνεται.

Άγνωστη λειτουργικότητα, κάποια νομίζω λειτουργούν απλά είναι παλιά.

Παραλαβή από τον χώρο μου, Αθήνα κέντρο.

IMG_20200313_154217.jpg

καλημερα ενδιαφερομαι κ εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται.....

1.

2.

3.Smartphone   SAMSUNG   GT-S3650   κλειδωμενο   δυστυχως  που   ειχα   παρει   πακετο   με   αλλα  κινητα.

ΜΕ  ΦΟΡΤΙΣΤΗ   ΚΑΙ   HANDSFREE!

Ειναι  σε  σχετικα   καλη  κατασταση   με   καλη  μπαταρια.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   καπακι   ΠΜ!

ΔΟΘΗΚΑΝ  1  ΚΑΙ  2!

ΜΕΝΕΙ  ΤΟ   SAMSUNG.

Διαθεσιμο   το  SAMSUNG   κομπλε  με   φορτιστη   και  handsfree  και   καλη  μπαταρια.

Επεξ/σία από tigergreg
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, tigergreg είπε

1.Χαριζεται   λαπτοπ   σε   αθλια   κατασταση   μη   λειτουργικο   χωρις   φορτιστη, μνημη  και   σκληρο.

https://www.e-shop.gr/acer-aspire-4810tg-733g25mn-p-PER.906746

2.Κι  ενας   2,5  δισκος  SATA   FUJITSU   250GB   με   67%  υγεια.

spacer.png

3.Smartphone   SAMSUNG   GT-S3650   κλειδωμενο   δυστυχως  που   ειχα   παρει   πακετο   με   αλλα  κινητα.

ΜΕ  ΦΟΡΤΙΣΤΗ   ΚΑΙ   HANDSFREE!

Ειναι  σε  σχετικα   καλη  κατασταση   με   καλη  μπαταρια.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   καπακι   ΠΜ!

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ  1  ΚΑΙ  2......

Ευχαριστω πολυ για τα πραγματα, τα παρελαβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tigergreg είπε

Διαθεσιμο   το  SAMSUNG   κομπλε  με   φορτιστη   και  handsfree  και   καλη  μπαταρια.

ενδιαφερομαι για το samsung αν υπαρχει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας έφαγα μία φλασιά και μία φρίκη με το σενάριο να τα...κακαρώσω και να μου κατεβάζει καντήλια η σύζυγος όταν ανακαλύψει πόση δουλειά θα πρέπει να κάνει σε γκαράζ και αποθήκη για να τα καθαρίσει από αυτά που όλες οι γυναίκες θεωρούν άχρηστα ;)

Στα πλαίσια λοιπόν της προσπάθειάς μου να της αφήσω όσο λιγότερα γίνεται μπας και μου κάνει κάνα...κόλυβο, δίνω τρεις οθόνες που έχω να κάθονται.

Είναι οι:

TEAC S1902D (Δεν ανάβει καν το λεντάκι της. Ίσως να είναι easy fix, ίσως και όχι. Δεν το έψαξα ποτέ). Επίσης έχει και μία γρατζουνιά στη μέση περίπου της οθόνης (φωτό)

ACER AL1717 (Λειτουργική. Μάλιστα τεσταρίστηκε σήμερα και όλα ήταν οκ. Βέβαια το τεστ δεν διήρκησε ώρες και άρα δεν ξέρω αν μετά από πχ 3-4 ώρες κάνει τίποτα κουλά). ΔΟΘΗΚΕ georgios65

DELL E178FPv (Έχει θέμα. Αναμμένη δεν δείχνει τίποτε. Αν τη σβήσεις από το κουμπί και την ανάψεις, για 1-2 δευτερόλεπτα δείχνει το desktop, αν και με μειωμένη φωτεινότητα, και μετά ξανασβήνει. Αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί, καλώς να ορίσει). ΔΟΘΗΚΕ @sotos 1

Για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω (διατήρηση της συζυγικής ισορροπίας σε ένα χ επίπεδο) θέλω να φύγουν άμεσα, αφού τώρα είναι μες τη μέση. Αν λοιπόν κάποιος τις θέλει (μία δύο ή όλες) θα πρέπει να περάσει σχετικά γρήγορα (μέχρι Τετάρτη ή Πέμπτη το αργότερο) καθώς μετά θα πάνε να συναντήσουν αυτούς που δεν καταλαβαίνουν από ιούς και καραντίνες (aka παλιατζήδες).

Για την τάξη, πρώτα εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm για τα ρέστα.

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας έφαγα μία φλασιά και μία φρίκη με το σενάριο να τα...κακαρώσω και να μου κατεβάζει καντήλια η σύζυγος όταν ανακαλύψει πόση δουλειά θα πρέπει να κάνει σε γκαράζ και αποθήκη για να τα καθαρίσει από αυτά που όλες οι γυναίκες θεωρούν άχρηστα ;)

Στα πλαίσια λοιπόν της προσπάθειάς μου να της αφήσω όσο λιγότερα γίνεται μπας και μου κάνει κάνα...κόλυβο, δίνω τρεις οθόνες που έχω να κάθονται.

Είναι οι:

TEAC S1902D (Δεν ανάβει καν το λεντάκι της. Ίσως να είναι easy fix, ίσως και όχι. Δεν το έψαξα ποτέ)

ACER AL1717 (Λειτουργική. Μάλιστα τεσταρίστηκε σήμερα και όλα ήταν οκ. Βέβαια το τεστ δεν διήρκησε ώρες και άρα δεν ξέρω αν μετά από πχ 3-4 ώρες κάνει τίποτα κουλά).

DELL E178FPv (Έχει θέμα. Αναμμένη δεν δείχνει τίποτε. Αν τη σβήσεις από το κουμπί και την ανάψεις, για 1-2 δευτερόλεπτα δείχνει το desktop, αν και με μειωμένη φωτεινότητα, και μετά ξανασβήνει. Αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί, καλώς να ορίσει).

Για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω (διατήρηση της συζυγικής ισορροπίας σε ένα χ επίπεδο) θέλω να φύγουν άμεσα, αφού τώρα είναι μες τη μέση. Αν λοιπόν κάποιος τις θέλει (μία δύο ή όλες) θα πρέπει να περάσει σχετικά γρήγορα (μέχρι Τετάρτη ή Πέμπτη το αργότερο) καθώς μετά θα πάνε να συναντήσουν αυτούς που δεν καταλαβαίνουν από ιούς και καραντίνες (aka παλιατζήδες).

Για την τάξη, πρώτα εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm για τα ρέστα.

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Μπορώ να περάσω άμεσα για το Dell στέλνω και pm 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας έφαγα μία φλασιά και μία φρίκη με το σενάριο να τα...κακαρώσω και να μου κατεβάζει καντήλια η σύζυγος όταν ανακαλύψει πόση δουλειά θα πρέπει να κάνει σε γκαράζ και αποθήκη για να τα καθαρίσει από αυτά που όλες οι γυναίκες θεωρούν άχρηστα ;)

Στα πλαίσια λοιπόν της προσπάθειάς μου να της αφήσω όσο λιγότερα γίνεται μπας και μου κάνει κάνα...κόλυβο, δίνω τρεις οθόνες που έχω να κάθονται.

Είναι οι:

TEAC S1902D (Δεν ανάβει καν το λεντάκι της. Ίσως να είναι easy fix, ίσως και όχι. Δεν το έψαξα ποτέ)

ACER AL1717 (Λειτουργική. Μάλιστα τεσταρίστηκε σήμερα και όλα ήταν οκ. Βέβαια το τεστ δεν διήρκησε ώρες και άρα δεν ξέρω αν μετά από πχ 3-4 ώρες κάνει τίποτα κουλά).

DELL E178FPv (Έχει θέμα. Αναμμένη δεν δείχνει τίποτε. Αν τη σβήσεις από το κουμπί και την ανάψεις, για 1-2 δευτερόλεπτα δείχνει το desktop, αν και με μειωμένη φωτεινότητα, και μετά ξανασβήνει. Αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί, καλώς να ορίσει).

Για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω (διατήρηση της συζυγικής ισορροπίας σε ένα χ επίπεδο) θέλω να φύγουν άμεσα, αφού τώρα είναι μες τη μέση. Αν λοιπόν κάποιος τις θέλει (μία δύο ή όλες) θα πρέπει να περάσει σχετικά γρήγορα (μέχρι Τετάρτη ή Πέμπτη το αργότερο) καθώς μετά θα πάνε να συναντήσουν αυτούς που δεν καταλαβαίνουν από ιούς και καραντίνες (aka παλιατζήδες).

Για την τάξη, πρώτα εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm για τα ρέστα.

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τήν ACER AL1717. Εὐχαριστῶ.

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...