Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]

Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαναπροωθώ τα λαπτοπς.Κρατησα το πρωτο που μου επαιξε και δεν δοκιμασα ιδιαιτερα τα υπολοιπα.Απλα εβαλα φορτιστη (για οποιο ειχα) και αφου δεν αναψαν ,δεν ασχοληθηκα παραπάνω.Σε πεντε εαν θυμαμαι καλα λειπουν οι οθονες.

Παραλαβή ολα μαζι για οποιον ενδιαφερεται απο Κυψελη.

IMG_20200313_154217.jpg

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 13,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

απλα θα πω τυπικα οτι αυτοι που χαριζουν ας προσεχουν που δινουν διοτι καποιοι δεν εχουν παρει τιποτα ενω αλλοι καθε δεκα ποστ παιρνουν και κατι.σε ελευθερη μεταφραση καποιοι  παιζει να εχουν γεμισει

Δημοσιευμένες Εικόνες

24 λεπτά πριν, Crybal είπε

Επαναπροωθώ τα λαπτοπς.Κρατησα το πρωτο που μου επαιξε και δεν δοκιμασα ιδιαιτερα τα υπολοιπα.Απλα εβαλα φορτιστη (για οποιο ειχα) και αφου δεν αναψαν ,δεν ασχοληθηκα παραπάνω.Σε πεντε εαν θυμαμαι καλα λειπουν οι οθονες.

IMG_20200313_154217.jpg

Καλημέρα εκδηλώνω ενδιαφέρον!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
17 ώρες πριν, haris_216 είπε

Με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας έφαγα μία φλασιά και μία φρίκη με το σενάριο να τα...κακαρώσω και να μου κατεβάζει καντήλια η σύζυγος όταν ανακαλύψει πόση δουλειά θα πρέπει να κάνει σε γκαράζ και αποθήκη για να τα καθαρίσει από αυτά που όλες οι γυναίκες θεωρούν άχρηστα ;)

Στα πλαίσια λοιπόν της προσπάθειάς μου να της αφήσω όσο λιγότερα γίνεται μπας και μου κάνει κάνα...κόλυβο, δίνω τρεις οθόνες που έχω να κάθονται.

Είναι οι:

TEAC S1902D (Δεν ανάβει καν το λεντάκι της. Ίσως να είναι easy fix, ίσως και όχι. Δεν το έψαξα ποτέ). Επίσης έχει και μία γρατζουνιά στη μέση περίπου της οθόνης (φωτό)

ACER AL1717 (Λειτουργική. Μάλιστα τεσταρίστηκε σήμερα και όλα ήταν οκ. Βέβαια το τεστ δεν διήρκησε ώρες και άρα δεν ξέρω αν μετά από πχ 3-4 ώρες κάνει τίποτα κουλά). ΔΟΘΗΚΕ georgios65

DELL E178FPv (Έχει θέμα. Αναμμένη δεν δείχνει τίποτε. Αν τη σβήσεις από το κουμπί και την ανάψεις, για 1-2 δευτερόλεπτα δείχνει το desktop, αν και με μειωμένη φωτεινότητα, και μετά ξανασβήνει. Αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί, καλώς να ορίσει). ΔΟΘΗΚΕ @sotos 1

Για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω (διατήρηση της συζυγικής ισορροπίας σε ένα χ επίπεδο) θέλω να φύγουν άμεσα, αφού τώρα είναι μες τη μέση. Αν λοιπόν κάποιος τις θέλει (μία δύο ή όλες) θα πρέπει να περάσει σχετικά γρήγορα (μέχρι Τετάρτη ή Πέμπτη το αργότερο) καθώς μετά θα πάνε να συναντήσουν αυτούς που δεν καταλαβαίνουν από ιούς και καραντίνες (aka παλιατζήδες).

Για την τάξη, πρώτα εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm για τα ρέστα.

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Οι δύο οθόνες έφυγαν σε georgios65 και sotos 1. Ευγενέστατοι στην επικοινωνία και ταχύτατοι αλλά και συνεπείς στο ραντεβού μας. Τους ευχαριστώ και τους δύο κι ελπίζω να τους φανούν χρήσιμες οι οθόνες.

Πλέον μένει μόνο η TEAC, αν ενδιαφέρεται κάποιος για τον όποιο πειραματισμό ή επισκευή.

Την κρατάω μέχρι Πέμπτη πρωί και μετά......;)

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται   απο  φιλο   το  ειδικο   πολυμηχανημα   hp scanjet 7000nx  το   οποιο   ηταν  λειτουργικο  μεχρι   πριν   δυο   χρονια

που   αποθηκευτηκε.

Ηταν   πανακριβο   οταν αγοραστηκε. (4,000  ευρω  συν...)

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   πισω   απο  το   εφετειο   εφοσον   ερθετε   με   αυτοκινητο  γιατι   ειναι   μεγαλο   και  βαρυ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   κατοπιν   στειλτε   ΠΜ.

ΔΟΘΗΚΕ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
21 ώρες πριν, giannis_al είπε

Χαρίζονται 4 lanyard, ένα βραχιολάκιλαστιχένιο με μεταλλικό σήμα nike, ένα power balance, κεφάλι κούκλας που χρησμιποιούνταν ως διακοσμητικό μολυβιού και ένα ρολόι (του λείπει το τζάμι).

(το χαϊμαλί στη φωτό δόθηκε ήδη)

Παραλαβή Γαλάτσι άμεσα, ή Μαρούσι/Κεντρο από ΣΚ. 

rsz_dscf7843.jpg

Παρέλαβα κι ευχαριστώ θερμά.

Καλή δύναμη σε όλους.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
36 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζεται   απο  φιλο   το  ειδικο   πολυμηχανημα   hp scanjet 7000nx  το   οποιο   ηταν  λειτουργικο  μεχρι   πριν   δυο   χρονια

που   αποθηκευτηκε.

Ηταν   πανακριβο   οταν αγοραστηκε. (4,000  ευρω  συν...)

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   πισω   απο  το   εφετειο   εφοσον   ερθετε   με   αυτοκινητο  γιατι   ειναι   μεγαλο   και  βαρυ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   κατοπιν   στειλτε   ΠΜ.

Καλησπέρα,

με ενδιαφέρει αν είναι ακόμα διαθέσιμο ...

Ευχαριστώ,

Φ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
15 ώρες πριν, Crybal είπε

IMG_20200313_154217.jpg

Με ενδιαφέρουν και εμένα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 17/3/2020 στις 9:20 ΠΜ, Crybal είπε

IMG_20200313_154217.jpg

Δηλώνω ενδιαφέρον είχα ζητήσει και από το αρχικό πόστ 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους ,Χαρίζω δύο μετρητές ζαχάρου freestyle precision neo στο κουτί τους ....θα μπορούσα να εξυπηρετήσω μόνο άτομα που  μένουν Αθήνα ...Τέλος  όμως λόγο του κορονοιου και επειδή   ανήκω στης ευπαθείς ομάδες θα μπορούσα να σας τους δώσω  μετα το τέλος αυτής της καραντίνας .....Θα περιμένω τα μηνύματά σας !!!

abbott-freestyle-precision-neo-glucose-meter-1piece-metritis-sakxarou.jpg

Επεξ/σία από life is music
  • Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίνονται τα παρακάτω κομμάτια από "κλασσικό" Xbox (το πρώτο που είχε βγει).

Μην με ρωτήσετε για λειτουργική κατάσταση γιατί πραγματικά δεν θυμάμαι.

Όποιος ενδιαφέρεται περνάει από Νέα Σμύρνη και τα τσιμπάει. Μετά από post εδώ για την εκδήλωση ενδιαφέροντος και συνεννόηση με πμ φυσικά

1.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται κουτιά από κινητά (μήπως τα θέλει κάποιος συλλέκτης).

Motorola Atrix, Samsung Galaxy Note 3, Siemens CX75, 2X Samsung Omnia, Motorola Milestone, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson W960i

Επίσης χαρίζεται πολυμηχάνημα Epson PX710W δεν εκτύπωνε καθαρά όταν σταμάτησα να τον χρησιμοποιώ, ΕΦΥΓΕ

Canon IP4300 μη λειτουργικός (γεμάτο ink tank αν θυμάμαι καλά)

HP Scanjet 2300c (τελευταία φορά που το είχα χρησιμοποιήσει, δούλευε) χωρίς τροφοδοτικό ΕΦΥΓΕ

Παραλαβή από το σπίτι μου (Κερατσίνι) μέχρι Παρασκευή, μετά πάνε στο κάδο...

Επεξ/σία από H+K=LFE
Κάποια αντικείμενα δεν είναι πλέον διαθέσιμα
  • Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
  • κλειδώθηκε και ακύρωση υπομνήματος αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.