Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Doubt είπε

2 τηλεκοντρόλ που είχα πάρει από εδώ δεν είναι τελικά συμβατά με τη συσκευή μου και χαρίζονται εκ νέου.

https://www.amazon.co.uk/PHILIPS-RC19335019-01-Remote-Control/dp/B009TTYVN0

https://amberone-shop.de/Original-Fernbedienung-Philips-RC16837xx-01

Τα δοκίμασα στην κάμερα του κινητού και λειτουργούν, το 2ο δίνεται με μπαταρία καινούργια.

Διαθέσιμα από 1/6, Αιγάλεω ή κέντρο (Ομόνοια).

*ή περιοχή Λαμίας αν υπάρχει ενδιαφέρον, ως τέλος του μήνα.

τηλε.jpg

Με ενδιαφερουν εμενα μπας και δουλεψουν σε μια παλια LCD 26

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Με ενδιαφερουν εμενα μπας και δουλεψουν σε μια παλια LCD 26

ΟΚ

Στείλε ένα π.μ. και από Δευτέρα δικά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα παρακάτω ρολόγια, είναι λειτουργικά κατά 99% απλά θέλουνε μπαταρία και λουράκια. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει pm.

IMG_0724.jpg.ba6a0de2743f68b89690226be44c844c.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, thodoris20s είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω ρολόγια, είναι λειτουργικά κατά 99% απλά θέλουνε μπαταρία και λουράκια. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει pm.

IMG_0724.jpg.ba6a0de2743f68b89690226be44c844c.jpg

Καλημέρα, πμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fuel7 είπε

Καλημέρα  Κώστα σε παρακαλω στειλε  μου ενα  τηλεφωνο  επικοινωνιας.Γιατι  σου στελνω μυνηματα και δεν παιρνω απαντηση.ευχαριστω πολυ.

Του   εστειλα   κι  εγω   αλλα   μαλλον  δεν  παιρνει  μηνυματα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Του   εστειλα   κι  εγω   αλλα   μαλλον  δεν  παιρνει  μηνυματα.

Γιατί δεν το αναφέρετε σε κάποιο διαχειριστή μήπως είναι κάποιο θέμα της πλατφόρμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thodoris20s είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω ρολόγια, είναι λειτουργικά κατά 99% απλά θέλουνε μπαταρία και λουράκια. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει pm.

IMG_0724.jpg.ba6a0de2743f68b89690226be44c844c.jpg

Καλησπέρα, αν υπάρχει διαθέσιμο το πρώτο αριστερά, θα με ενδιέφερε

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Doubt είπε

2 τηλεκοντρόλ που είχα πάρει από εδώ δεν είναι τελικά συμβατά με τη συσκευή μου και χαρίζονται εκ νέου.

https://www.amazon.co.uk/PHILIPS-RC19335019-01-Remote-Control/dp/B009TTYVN0

https://amberone-shop.de/Original-Fernbedienung-Philips-RC16837xx-01

Τα δοκίμασα στην κάμερα του κινητού και λειτουργούν, το 2ο δίνεται με μπαταρία καινούργια.

Διαθέσιμα από 1/6, Αιγάλεω ή κέντρο (Ομόνοια).

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

τηλε.jpg

Αν δεν τα πάρει ο προηγούμενος (ή δεν του δουλέψουν) με ενδιαφέρουν επίσης για μια LCD Philips...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται

Ηλεκτρικός θερμοσίφωνας οριζόντιος με 2 στηρίγματα για να μπει σε τοίχο

Αγνωστης λειτουργικότητας

Τελευταία φορά δούλευε όταν μπήκε το ΕΕΤΗΔΕ οότε και κόψαμε το ρευμα στο  χώρο που ήταν εγκατεστημένος. Για πολλά χρόνια μετά δούλευες απλά σαν "δεξαμενη" (είχε και πέρναγε νερό από μέσα). Εδώ και κάτα 6μηνο έχει απεγκατασταθεί και είναι άδειος οπότε δε ξέρω σε τι κατάσταση είναι μέσα.

Παραλαβή από Νίκαια, κοντά στο γήπεδο της Προοδευτικής. Επειδή δε βρίσκομαι στο χώρο αυτό καθημερινές, κανονίζουμε καλύτερα ΣΚ ή αν δε γίνεται αλλιώς αργά το απόγευμα καθημερινές.

Μπορούμε να το φορτώσουμε σε αμάξι άνετα 2 ατομα.

εκδήλωση εδιαφέροντος εδώ και pm.

Αν υπάρχουν πάνω από 1 ενδιαφερόμενοι μάλλον θα παίξει κλήρωση

IMG-20191028-161124-resized.jpg - IMG-20191028-161148-resized.jpg - IMG-20200518-191558-resized.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thodoris20s είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω ρολόγια, είναι λειτουργικά κατά 99% απλά θέλουνε μπαταρία και λουράκια. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει pm.

IMG_0724.jpg.ba6a0de2743f68b89690226be44c844c.jpg

Παιδιά μου στείλατε πάρα πολλοί οπότε με σειρά προτεραιότητας θα το δώσω. Μη μου στέλνετε άλλοι εκτός αν είναι καποιος από Κοζάνη έτσι ώστε να του τα δωσω χέρι με χέρι για ευκολία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανανεωση...

>>>Γονδολα Panasonic.Καποιες ελέχιστες φορες 2-3 τοσα χρόνια χαμηλωνε ο ηχος του ακουστικου.υστερα επανερχοταν.Μπορει να είναι το καλώδιο,καποια κόλληση ή το ηχειο.Το αλλάξα και ξαναμπήκε στο κουτι του. Εφυγε

>>> Βάση απο ασύρματο τηλεφωνο Panasonic  KX-TG7200GR μαζι με τον φορτιστη  Κρατημένο

>>>Μητρική Asrock 775Dual-VSTA.Εχει 2 στραβωμενες ακιδες cpu.Εβαλα 2-3 επεξεργαστές αλλά δεν μου ποσταρε.Ισως καποιος να ειναι τυχερος.

>>>Μητρική EVGA nvidia 680i sli .Εχει ενα σπασμένο και ενα στραβωμενο ποδαρακι cpu.Παρ΄ολ'αυτα επαιζε οταν την παρόπλισα  και απλά η καρτα γραφικών πετούσε tdr failure.Οπότε τα πήρα κρανίο και την άλλαξα μαζι με την καρτα γραφικων. Ειδικά αυτήν θα προτιμούσα να την πάρει κάποιος που την θελει για τον ίδιο ή που του "χρωστάω".Γι αυτό και δεν θα κρατησω προτεραιότητα.Θα δω ποιοι θα ενδιαφερθούν και στο τελος θα επιλέξω.

Cel D336,P4 805, DC 2160, Cel DC E1200,DC E2160x4,P4 541,P4 @2.8,DC E2140 x2 ,P4 630, DC E2200, C2D E6300x4,P4@3,2 , P4 531, CEL E3200, C2D 6400.Δεν ξερω λειτουργικη κατάσταση.  Εφυγαν

Επίση προστίθεται  ενας φορτιστης μπαταριων ΑΑ http://www.camelion-batteries.com/chargers/plug-in/bc0610.html Κρατημένος

Επίσης από παλιοτερα αντικειμενα υπάρχουν τα παρακάτω:

Εκτυπωτής laser Lexmark CS310. Είναι παροπλισμένος αρκετο καιρό.Απ ότι θυμάμαι είχε θέμα με καποιο (α) drum...ή οπως στο καλό λένε αυτά τα μαραφέτια.Εβγαζε κάποιες λεπτες γραμμες στην εκτύπωση οποτε για επαγγελματικη χρηση που το ηθελα δεν εκανε.Δεν εχει τονερ.Παραλαβή αποκλειστικά απο Δαφνη λόγω βαρους.  Κρατημένο

cs310.jpg.c85ca45cb476427a04d5cb664f82e4e0.jpg

TRIUM MONDO MT-750 Windows PDA, Pocket PC & Phone.Αδυναμη εως dead μπαταρια,λειτουργικο αλλα με χτυπηματακι στην οθονη (σαν μουτζουρα στο μέγεθος μονολεπτου)

TRIUM.jpg.23970e0184dc069aa1e6c93491ed7a63.jpg

USB Wireless Infrared Transmitter-XPC RC01

receiver.jpg.d8ca0fef79e5dd8ad34eea3f4d222cbb.jpg

Ρολοι για...μηχανοβιους εφυγε

Ρακετες πλαστικές (μεγαλύτερες απο του πινγκ-πονγκ)

racj.jpg.55d4b4159ea66c8896a8f2c71cceb60d.jpg

Θηκη κινητου  XPERIA Z

case.jpg.a96be33b3c7197eba4ef28d431ef2462.jpg

 

Παραλαβη Κυψελη/Γαλάτσι/Δαφνη/Ν.Κόσμο.Προτεραιότητα σε άτομα που μου εχουν δώσει κάτι στο παρελθόν.Δεν κανω αποστολές και δεν κρατω προτεραιοτητες.Πμ

Επεξ/σία από Crybal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Crybal είπε

>>>Μητρική EVGA nvidia 680i sli .Εχει ενα σπασμένο και ενα στραβωμενο ποδαρακι cpu.Παρ΄ολ'αυτα επαιζε οταν την παρόπλισα  και απλά η καρτα γραφικών πετούσε tdr failure.Οπότε τα πήρα κρανίο και την άλλαξα μαζι με την καρτα γραφικων. Ειδικά αυτήν θα προτιμούσα να την πάρει κάποιος που την θελει για τον ίδιο ή που του "χρωστάω".Γι αυτό και δεν θα κρατησω προτεραιότητα.Θα δω ποιοι θα ενδιαφερθούν και στο τελος θα επιλέξω.

είχες  καμια τύχη με τα ποδαράκια τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...