Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζεται   LAPTOP/TABLET   HP  TOUCHSMART   TM2   που   εβγαλε   προβλημα   μαλλον   καρτας   γραφικων.

Υπαρχουν   οι  εξης   ελλειψεις...

1.Μπαταρια  που   εχει   χαθει   πολυ  καιρο  τωρα.

2.WIFI  καρτα   που  ετσι  κι  αλλοιως   δεν  δουλευε   γιατι   ειχαν  κοπει  τα  καλωδια   της   κεραιας.

3.Ο  δισκος   ειναι   αδειος   250αρης  με   85%  υγεια.

4.Ο  φορτιστης   ειναι   ιμιτασιον.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω  απο  το   εφετειο   αθηνας  εντος   48ωρου   κατοπιν  συνεννοησης.

Ποσταρετε   πρωτα  εδω   και  στειλτε   αμεσα  ΠΜ.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ......

Γρήγορη αν αλλάξει κάτι με ενδιαφέρει, εχεις πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Ουτε  κιχ  δεν  προλαβα.....

Καλα δεν με ενδιεφερε αλλα σωστο ειναι πρωτα να ποσταρει εδω ο ενδιαφερομενος και μετα να στελνει μηνυμα και θα εξηγησω γιατι.

Θα μπορουσα να βαλω οτι ταχα χαριζω διαφορα καλα πραγματα να γραψω μετα απο λιγο κρατημενο-να και ουτε εμενα με υποχρεωνει κανεις να πω που τα χαριζω ουτε τον αορατο τυχερο να γραψει οτι τα πηρε.

Και στο τελος να πιστεψουν οτι εγω ειμαι το καλο παιδι (στα 50 μου) που χαριζω απλοχερα.

Φυσικα αυτο δεν το λεω για σενα Γρηγορη ολοι ξερουμε οτι εχεις χαρισει της Παναγιας τα ματια, εγω εχω παρει αρκετα πραγματα απο σενα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλα δεν με ενδιεφερε αλλα σωστο ειναι πρωτα να ποσταρει εδω ο ενδιαφερομενος και μετα να στελνει μηνυμα και θα εξηγησω γιατι.

Θα μπορουσα να βαλω οτι ταχα χαριζω διαφορα καλα πραγματα να γραψω μετα απο λιγο κρατημενο-να και ουτε εμενα με υποχρεωνει κανεις να πω που τα χαριζω ουτε τον αορατο τυχερο να γραψει οτι τα πηρε.

Και στο τελος να πιστεψουν οτι εγω ειμαι το καλο παιδι (στα 50 μου) που χαριζω απλοχερα.

Φυσικα αυτο δεν το λεω για σενα Γρηγορη ολοι ξερουμε οτι εχεις χαρισει της Παναγιας τα ματια, εγω εχω παρει αρκετα πραγματα απο σενα.

Επειδή εγώ παρακολουθώ με ανοιχτές ειδοποιήσεις -ψάχνω τροφοδοτικό για την κορούλα ενός φίλου- είδα τι έγινε. Μέσα σε δύο ακριβώς λεπτά έγινε ανάρτηση και στο καπάκι edit. Ανάρπαστο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, snbblp είπε

Επειδή εγώ παρακολουθώ με ανοιχτές ειδοποιήσεις -ψάχνω τροφοδοτικό για την κορούλα ενός φίλου- είδα τι έγινε. Μέσα σε δύο ακριβώς λεπτά έγινε ανάρτηση και στο καπάκι edit. Ανάρπαστο!

Το μοναδικο ποστ κατω απο του Γρηγορη ειναι το δικο μου τωρα αν για να προλαβουμε κατι δεν ποσταρουμε καθολου στο νημα και στελνουμε μηνυμα ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.

Εγω ισως και αρκετοι αλλοι εχουμε και το κινητο του Γρηγορη μηπως αν βλεπουμε καποια αναρτηση να τον παιρνουμε τηλεφωνο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Φυσικα αυτο δεν το λεω για σενα Γρηγορη ολοι ξερουμε οτι εχεις χαρισει της Παναγιας τα ματια,

Τίποτα. Άψογος! Νά 'ναι καλά. Άγνωστη λειτουργική κατάσταση γράφει και λειτουργούν στη πένα.

36 λεπτά πριν, snbblp είπε

ψάχνω τροφοδοτικό για την κορούλα ενός φίλου

Τι τροφοδοτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Τίποτα. Άψογος! Νά 'ναι καλά. Άγνωστη λειτουργική κατάσταση γράφει και λειτουργούν στη πένα.

Τι τροφοδοτικό;

ένα μάρκας... οτινάνερ. :-)

Ενα μικρό 775 με ένα δίσκο και onboard vga έχει το κορίτσι, αλλά είναι οικογένεια που ζορίζεται πολύ. Είχε ένα 430W δήθεν, χωρίς καν αυτοκόλλητο κατασκευαστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, snbblp είπε

ένα μάρκας... οτινάνερ. :-)

Ενα μικρό 775 με ένα δίσκο και onboard vga έχει το κορίτσι, αλλά είναι οικογένεια που ζορίζεται πολύ. Είχε ένα 430W δήθεν, χωρίς καν αυτοκόλλητο κατασκευαστή.

Αν είσαι Θεσσαλονίκη ή έχεις κάποιον να παραλάβει από εδώ έχω να σου δώσω ένα να κάνει τη δουλειά της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, snbblp είπε

ένα μάρκας... οτινάνερ. :-)

Ενα μικρό 775 με ένα δίσκο και onboard vga έχει το κορίτσι, αλλά είναι οικογένεια που ζορίζεται πολύ. Είχε ένα 430W δήθεν, χωρίς καν αυτοκόλλητο κατασκευαστή.

Αν εισαι Αθηνα και δεν βρεις άλλο,μπορώ να του ριξω μια ματια μηπως στο φτιάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, drkar είπε

Αν είσαι Θεσσαλονίκη ή έχεις κάποιον να παραλάβει από εδώ έχω να σου δώσω ένα να κάνει τη δουλειά της

Σ' ευχαριστώ πολύ για την καλή σου διάθεση, αλλά είμαι στην Αθήνα και δεν έχω κάποιον εκεί. Να είσαι καλά πάντως.

1 λεπτό πριν, Crybal είπε

Αν εισαι Αθηνα και δεν βρεις άλλο,μπορώ να του ριξω μια ματια μηπως στο φτιάξω.

Φίλε, πήγε στον παράδεισο των ημιαγωγών με όλες τις τιμές! Με έκρηξη, με σπίθες, με καπνούς... Με τιμές αρχηγού κράτους μας άφησε! Φυσικά πήγε σκουπίδια.

Θενκς όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, snbblp είπε

Φίλε, πήγε στον παράδεισο των ημιαγωγών με όλες τις τιμές! Με έκρηξη, με σπίθες, με καπνούς... Με τιμές αρχηγού κράτους μας άφησε! 

Κρίμα. Στο σύστημά μου έχω ένα σαν του φίλου παρακάτω σε καλή λειτουργική κατάσταση. Αν με το καλό αναβαθμίσω σύντομα θα το θέλατε; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Κρίμα. Στο σύστημά μου έχω ένα σαν του φίλου παρακάτω σε καλή λειτουργική κατάσταση. Αν με το καλό αναβαθμίσω σύντομα θα το θέλατε; 

Προς το παρόν εγω έχω βγάλει κι έχω δώσει στο παιδί ένα δικό μου μεγάλο (850) για να μπορεί να μελετάει, αλλά αν περισσέψει κάτι, ναι ευχαρίστως. Εχω αχρηστέψει scsi μηχάνημα με 12 hdd.

Επεξ/σία από snbblp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, snbblp είπε

Προς το παρόν έχω έχω βγάλει κι έχω δώσει στο παιδί ένα δικό μου μεγάλο (850) για να μπορεί να μελετάει, αλλά αν περισσέψει κάτι, ναι ευχαρίστως. Εχω αχρηστέψει scsi μηχάνημα με 12 hdd.

Δίνουμε αυτό που δε μας περισσεύει για τον άλλο!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, snbblp είπε

ένα μάρκας... οτινάνερ. :-)

Ενα μικρό 775 με ένα δίσκο και onboard vga έχει το κορίτσι, αλλά είναι οικογένεια που ζορίζεται πολύ. Είχε ένα 430W δήθεν, χωρίς καν αυτοκόλλητο κατασκευαστή.

Έχω απλό τροφοδοτικό, just pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...