Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, papars είπε

Τα παρακάτω είναι με το ένα πόδι στο κουτί της ανακύκλωσης.

Ζευγάρι ηχείων B&W VM1 καμμένα - Για να τα επισκευάσει κάποιος πρέπει να βγάλει την γρίλια και δεν βλέπω πως μπορεί να γίνει χωρίς να καταστραφεί.  Άσε που δεν ξέρω αν υπάρχουν τα μεγάφωνα σαν ανταλλακτικό.  Στο κουτί υπάρχει μόνο η μία βάση στήριξης. 

Καφετιέρα (νομίζω) CRM3605,  Αυτός που την άφησε είπε απλά ότι ήταν μια αποτυχημένη αγορά.  Δείχνει καινούργια αλλά δεν έχω ιδέα αν λειτουργεί ή αν λείπει κάποιο εξάρτημα.

Παραλαβή από το χώρο μου στην Αγία Παρασκευή. 

Στείλτε PM.

1coffemaker.jpg

2speaker.jpg

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για την καφετιέρα, στέλνω και πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατά καιρούς μου έχουν χαρίσει από εδώ και από διπλανό φόρουμ αρκετά ρουτερ που τα χρησιμοποίησα σαν switch & WiFi hotspots.

Χαρίζω λοιπόν τέσσερα Thomson TG585 V.8 (φαίνονται εντελώς αχρησιμοποίητα) με το τροφοδοτικό τους.

Είναι όλα στημένα σαν switch & WiFi hotspots και έχω βρεί και τις οδηγίες τους για όποιον τις χρειάζεται.

Έχουν καρατσεκαριστεί και δουλεύουν όλα άψογα.

Η αγγελία θα μπεί και στο διπλανό φόρουμ.

 

 

Ρουτερ Thomson.JPG

Επεξ/σία από MessengerOfGood
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Κατά καιρούς μου έχουν χαρίσει από εδώ και από διπλανό φόρουμ αρκετά ρουτερ που τα χρησιμοποίησα σαν switch & WiFi hotspots.

Χαρίζω λοιπόν τέσσερα Thomson TG585 V.8 (φαίνονται εντελώς αχρησιμοποίητα) με το τροφοδοτικό τους.

Είναι όλα στημένα σαν switch & WiFi hotspots και έχω βρεί και τις οδηγίες τους για όποιον τις χρειάζεται.

Έχουν καρατσεκαριστεί και δουλεύουν όλα άψογα.

Η αγγελία θα μπεί και στο διπλανό φόρουμ.

Ρουτερ Thomson.JPG

εχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Κατά καιρούς μου έχουν χαρίσει από εδώ και από διπλανό φόρουμ αρκετά ρουτερ που τα χρησιμοποίησα σαν switch & WiFi hotspots.

Χαρίζω λοιπόν τέσσερα Thomson TG585 V.8 (φαίνονται εντελώς αχρησιμοποίητα) με το τροφοδοτικό τους.

Είναι όλα στημένα σαν switch & WiFi hotspots και έχω βρεί και τις οδηγίες τους για όποιον τις χρειάζεται.

Έχουν καρατσεκαριστεί και δουλεύουν όλα άψογα.

Η αγγελία θα μπεί και στο διπλανό φόρουμ.

Ρουτερ Thomson.JPG

Πμ για ρούτερ.

Τα σταθερά ελεύθερα από μένα. :)

Επεξ/σία από tsiv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει ακόμα ο καθρέπτης

Και βλέπω και έναν HP Deskjet 2645.  Αυτοί οι inject πρέπει να αποτελούν ένα πολύ μεγάλο ποσοστό waste.  Έχω χάσει το μέτρημα πόσους έχω πετάξει.

Στείλτε PM.

HP2645.jpg

Επεξ/σία από papars
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, MessengerOfGood είπε

Μερικά πραγματάκια ακόμη:

1. Τρία σταθερά τηλέφωνα Panasonic

2. Μια τσάντα για λαπτοπ 13,3" που έχει πολλές θήκες για πολλά άλλα πράγματα.

3. Διάφορα εξαρτήματα τηλεφώνου: (τ πάνω δεξια είναι μεταγωγεας μεταξύ 2 τηλεφώνων)

4. Τρία καλώδια για Αγγλική (UK) πρίζα. Το ένα είναι για φορτιστή λαπτοπ (τριπλό φίς) και τα άλλα δύο καταλήγουν στο πολύ κοινό διπολικό στρογγυλό βύσμα.

5. Δύο θήκες για business cards & δύο τρυπητήρια χαρτιού

Και αυτά δεν θα τα κρατήσω πολύ αν δεν εκδηλωθεί ενδιαφέρον.

1016740029_3.JPG.6cfb49c73dc351a1baf9c54b0302b7ee.JPG

235652233_.JPG.ed524a5f7e5e5b50fe2aa526b7b4517a.JPG

324441456_.JPG.8f0e14d8cb3ce1de2845e4d6bf2f2ee2.JPG

1031643534_.JPG.5dac109fa9f78556a1cfb8aa0a406651.JPG

932459960_3UK.JPG.0a3a09a6f0432fc59fb71294de8260ee.JPG

P1080079.JPG.ab995babbf5ef92854d987cdc8dbd872.JPG

εκφραζω κ εδω το ενδιαφερον μου για την τσαντα 2, μετα και την απόσυρση ενδιαφέροντος του συμφορουμίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, papars είπε

Τα παρακάτω είναι με το ένα πόδι στο κουτί της ανακύκλωσης.

Ζευγάρι ηχείων B&W VM1 καμμένα - Για να τα επισκευάσει κάποιος πρέπει να βγάλει την γρίλια και δεν βλέπω πως μπορεί να γίνει χωρίς να καταστραφεί.  Άσε που δεν ξέρω αν υπάρχουν τα μεγάφωνα σαν ανταλλακτικό.  Στο κουτί υπάρχει μόνο η μία βάση στήριξης. 

Καφετιέρα (νομίζω) CRM3605,  Αυτός που την άφησε είπε απλά ότι ήταν μια αποτυχημένη αγορά.  Δείχνει καινούργια αλλά δεν έχω ιδέα αν λειτουργεί ή αν λείπει κάποιο εξάρτημα. Την θέλει ο @teledomenet

Παραλαβή από το χώρο μου στην Αγία Παρασκευή. 

Στείλτε PM.

1coffemaker.jpg

2speaker.jpg

Αν δεν ενδιαφερθεί κανείς κοντινότερος, και αν μπορείς να στείλεις Θεσσαλονίκη, με ενδιαφέρουν τα ηχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, azografos said:

Αν δεν ενδιαφερθεί κανείς κοντινότερος, και αν μπορείς να στείλεις Θεσσαλονίκη, με ενδιαφέρουν τα ηχεία.

Αν δε μπορεί να στείλει ο @papars θα μπορούσα να τα πάρω εγώ για να στα στείλω μιας και είμαστε κοντά (αρκεί να βολέψει κάποια ώρα για συνάντηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MessengerOfGood είπε

Κατά καιρούς μου έχουν χαρίσει από εδώ και από διπλανό φόρουμ αρκετά ρουτερ που τα χρησιμοποίησα σαν switch & WiFi hotspots.

Χαρίζω λοιπόν τέσσερα Thomson TG585 V.8 (φαίνονται εντελώς αχρησιμοποίητα) με το τροφοδοτικό τους.

Είναι όλα στημένα σαν switch & WiFi hotspots και έχω βρεί και τις οδηγίες τους για όποιον τις χρειάζεται.

Έχουν καρατσεκαριστεί και δουλεύουν όλα άψογα.

Η αγγελία θα μπεί και στο διπλανό φόρουμ.

Ρουτερ Thomson.JPG

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papars είπε

Τα παρακάτω είναι με το ένα πόδι στο κουτί της ανακύκλωσης.

Ζευγάρι ηχείων B&W VM1 καμμένα - Για να τα επισκευάσει κάποιος πρέπει να βγάλει την γρίλια και δεν βλέπω πως μπορεί να γίνει χωρίς να καταστραφεί.  Άσε που δεν ξέρω αν υπάρχουν τα μεγάφωνα σαν ανταλλακτικό.  Στο κουτί υπάρχει μόνο η μία βάση στήριξης. 

Καφετιέρα (νομίζω) CRM3605,  Αυτός που την άφησε είπε απλά ότι ήταν μια αποτυχημένη αγορά.  Δείχνει καινούργια αλλά δεν έχω ιδέα αν λειτουργεί ή αν λείπει κάποιο εξάρτημα. Την θέλει ο @teledomenet

Παραλαβή από το χώρο μου στην Αγία Παρασκευή. 

Στείλτε PM.

1coffemaker.jpg

2speaker.jpg

Με ενδιαφέρουν και εμένα μιας και έχω 5" μεγάφωνα που θέλουν αυτά τα δορυφορακια. Όσο για την βάση δεν με απασχολεί γιατί θα μπουν στο τοίχο. Η γρίλια είναι όντος θέμα για να βγει και αν δεν τα έχεις δουλέψει μπορεί να γίνει ζημιά. Γενικά όσα είναι με γρίλιες είναι συνδιασμός κούμπωμα και μαξιλαράκια για να μην συντονίζουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λάθος ποστ

22 ώρες πριν, MessengerOfGood είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω εικονιζόμενα:

1. Κάρτα οθόνης PCI (χρήσιμη για να δεί κάποιος εικόνα αν τα έχει φτύσει η κύρια κάρτα οθόνης του πισιού του)

2.Πέντε καλώδια παράλληλου εκτυπωτή και ένα προέκτασης

3. Πέντε καλωδιοταινίες για δίσκους IDE

4. Πλαστικά κουτιά από DVD

5. Χαρτοφύλακας

Θα τα κρατήσω μόνο 2-3 μέρες, μήπως ενδιαφερθεί κανένας

1450256385_PCI.JPG.1a3d96ebc4a8d1b81541926b53d97966.JPG1732769362_.JPG.b0fc57ba3996bc1663c2171cc1cdea31.JPG1130303850_IDE.JPG.fb84d92fd8082c37ad95b2d3101b657c.JPG215743875_CD.JPG.f2a717bccf9e3c6f696c2a1ec1a13718.JPG1679442773_ABS.JPG.60d2fc4fa4edd6e75599cb9d5d75dabc.JPG

Καλησπέρα με ενδιαφέρει η κάρτα γραφικών agp απλά θα ήθελα να ρωτήσω το που βρίσκεσται γιατί οι περισσότεροι είναι παραλλαβή από την περιοχή του ατόμου που το δανείζει απλά το λέω γιατί είμαι εκτός Αθηνών (αν γίνεται να αποσταλεί και να πλήρωνα τα μεταφορικά,ξέρω μπορεί αν ακούγεται τραβηγμένο απλά ρωτάω για να δω και εγώ στο αν γίνεται ποτέ να πάρω κάτι ή να δώσω σε αυτή την σελίδα παρόλο που είμαι εκτός Αθηνων) .Εχω ένα pc pentium 4 με μια κάρτα , VGA :fx5200 που τα έχει φτυσει και  βρίσκω δύσκολα κάρτες παλιού τυπου.

Επεξ/σία από Dertalionas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Dertalionas είπε

Λάθος ποστ

Καλησπέρα με ενδιαφέρει η κάρτα γραφικών agp απλά θα ήθελα να ρωτήσω το που βρίσκεσται γιατί οι περισσότεροι είναι παραλλαβή από την περιοχή του ατόμου που το δανείζει απλά το λέω γιατί είμαι εκτός Αθηνών (αν γίνεται να αποσταλεί και να πλήρωνα τα μεταφορικά,ξέρω μπορεί αν ακούγεται τραβηγμένο απλά ρωτάω για να δω και εγώ στο αν γίνεται ποτέ να πάρω κάτι ή να δώσω σε αυτή την σελίδα παρόλο που είμαι εκτός Αθηνων) .Εχω ένα pc pentium 4 με μια κάρτα , VGA :fx5200 που τα έχει φτυσει και  βρίσκω δύσκολα κάρτες παλιού τυπου.

Η κάρτα δεν είναι AGP αλλά PCI και δεν είναι αξιόλογη.

Είναι χρήσιμη μόνο για να δείς εικόνα όταν η κανονική κάρτα εικόνας δεν δουλεύει για κάποιο λόγο

Έχει ζητηθεί από άλλο μέλος που θα έλθει να την παραλάβει σήμερα.

ΥΓ Ναι είναι δύσκολο να στέλνουμε - ιδίως μικροπράγματα - αλλά η επαρχία έχει πολλά καλά που μας λείπουν εμάς!

Επεξ/σία από MessengerOfGood
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, papars είπε

Υπάρχει ακόμα ο καθρέπτης

Και βλέπω και έναν HP Deskjet 2645.  Αυτοί οι inject πρέπει να αποτελούν ένα πολύ μεγάλο ποσοστό waste.  Έχω χάσει το μέτρημα πόσους έχω πετάξει.

Στείλτε PM.

HP2645.jpg

με ενδιαφερει ο hp αν λειτουργει το σκανερ και βρισκεσαι στην αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...