Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, tigergreg είπε

Μετα  απο  ανασκαφη   δινονται   τα   εξης   χωρις   να   γνωριζω   λειτουργικοτητες....

1.Οθονη    LCD   AOC  LM-500   15IN  κιτρινισμενη  με   καλωδιο   σηματος   αλλα  οχι  ρευματος.

spacer.png

2.Τρεις  καρτες   γραφικωνε   AGP  64  και   128 ΜΒ.

3.3  πληκτρολογια  μπεζ  με   μπολικη   μπιχλα   PS2.

4.2  Καρτες   ασυρματες   PCI   NETGEAR  χωρις   κεραιες  WG311V3  ΚΑΙ  RANGEMAX WN311B

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο   την   πλατεια   κανιγγος ωρες  καταστηματων.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω  και  στειλτε   αμεσα  ΠΜ.

ΔΟΘΗΚΑΝ   1  ΚΑΙ   4.....

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ  ΤΟ   3....

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ   ΤΟ   2....

αυτό το 2 που γράφεις, πες μου σε ποια περιοχή είναι γιατί δεν νομίζω να προλαβαίνω  μακρινά ταξίδια τώρα στην αθηνα...

μην τις κρατάω τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Trigger Happy είπε

αυτό το 2 που γράφεις, πες μου σε ποια περιοχή είναι γιατί δεν νομίζω να προλαβαίνω  μακρινά ταξίδια τώρα στην αθηνα...

μην τις κρατάω τσάμπα.

Πλατεια   κανιγγος   8.00-15.00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

GPS garmin eMap

spacer.png

Σε   πολυ   καλη   κατασταση   μεσα  σε   πολυ  βρωμικη   θηκη  με   καινουργιες   μπαταριες.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   εντος   σαββατου.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ   ΜΕΤΑ   ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ  ΓΙΑ   ΝΑ   ΜΗΝ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.

 

ΔΟΘΗΚΕ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tigergreg είπε

GPS garmin eMap

spacer.png

Σε   πολυ   καλη   κατασταση   μεσα  σε   πολυ  βρωμικη   θηκη  με   καινουργιες   μπαταριες.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   εντος   σαββατου.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ   ΜΕΤΑ   ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ  ΓΙΑ   ΝΑ   ΜΗΝ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι στέλνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, paylidis είπε

Σου έστειλα τους 2 κωδικούς (που μπορούν να παίξουν κ goodys αν δεν έχω κάνει κάποιο λάθος). 
 

μενουν άλλοι 2 παιδιά 

Να ευχαριστήσω τον φίλο paylidis  για τους κωδικούς . Παρέλαβα και ευχαριστω πολυ φίλε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

VODAFONE  MOBILE  CONNECT  3G/GPRS  data  card   OPTION  GT 3G QUAD

Η  6η   και  τελευταια   καρτα   PCMCIA   που   χαριζω....

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα   μου   πισω  απο  το  εφετειο   αθηνας  μεσα   στο   σαββατοκυριακο.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ.

 

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, tigergreg είπε

GPS garmin eMap

spacer.png

Σε   πολυ   καλη   κατασταση   μεσα  σε   πολυ  βρωμικη   θηκη  με   καινουργιες   μπαταριες.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   εντος   σαββατου.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ   ΜΕΤΑ   ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ  ΓΙΑ   ΝΑ   ΜΗΝ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.

Γρήγορη αν δε φύγει στον πρώτο με ενδιαφέρει κ εμένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον @papars για την άψογη συνεργασία και αύριο ξεκινά η διαδικασία ραβε ξηλωνε και θα γεμίσουν τον χώρο μου με μελωδία!

Ευχαριστώ Γιώργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους χαρίζεται αυτό το υπέροχο τσαντάκι μέσης που είχα αγοράσει πριν πολλά χρόνια και το χρησιμοποιούσα ....Ο λόγος που το δίνω είναι γιατί έσπασε ο ένας πλαστικός γαντζος και ο τσαγκάρης μου είπε ότι δεν φτιάχνεται και ότι αν θέλω μπορώ να βάλω μόνο μεταλλικούς αλλά στην εμφάνιση δεν είναι ωραίο ...Ανεβάζω και φωτό για όποιον ενδιαφέρεται και μένει Αθήνα !

imageproxy.php.jpg

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα τα πράγματα από τον  @MessengerOfGood και τον ευχαριστώ, Βαγγέλη καλές διακοπές. :)

Ευχαριστώ τον Βλάση @Locke_John για την εξυπηρέτηση, μου γλύτωσε κάμποση διαδρομή!

Επίσης παρέλαβα και τα πράγματα για τον @georgios65  , δύσκολη αποστολή διότι κινούμαι με μιά "πολεμική" μοτοσυκλέτα που δεν είναι για καθόλου φορτώματα... αφού κατάφερα και τα έφερα και δεν σκορπίσαν στο δρόμο, πάλι καλά! :o

Γεώργιε... θα πάρεις δύο σταθερά τηλέφωνα και μιά σακούλα με καλώδια, επικοινώνησε για παραλαβή.

 

Ευχαριστώ και τον @Kostas.karras  για άλλη μία φορά.;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Vodafone 555, ανάβει κανονικά, δεν δοκίμασα κάρτα sim. Xωρίς φορτιστή (φορτίζει κλασικά με micro usb)

https://www.gsmarena.com/vodafone_555_blue-4052.php

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-room/deltia-typou/20110907-vodafone-555-blue-to-kinito-pou-dimiourgithike-se-synergasia-me-to-facebook-irthe-kai-stin-ellada/

Vodafone-555-Facebook-Phone.jpg

Παραλαβή από Νίκαια, δεν στέλνω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίνεται συρτάρι που μπαίνει κάτω από το κάθισμα σε Renault (ίσως scenic, δεν είμαι σίγουρος). 

Το είχα πάρει χρόόόνια πριν για να κάνω πατέντα στο δικό μου αμάξι. Η οποία, όπως και τόσες άλλες :( δεν υλοποιήθηκε ποτέ.

Αν κάποιος νομίζει ότι θα του φανεί χρήσιμο, τότε ποστ εδώ, πμ και παραλαβή από Νέα Σμύρνη 

IMG_20200712_174717_copy_2560x1920.jpg

IMG_20200712_174729_copy_2560x1920.jpg

IMG_20200712_174836_copy_2560x1703.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, haris_216 είπε

Δίνεται συρτάρι που μπαίνει κάτω από το κάθισμα σε Renault (ίσως scenic, δεν είμαι σίγουρος). 

https://www.xdalys.lt/en/glove-compartment-drawer-front-right-renault-scenic-i-fl_lockers-shelves

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Χαρίζω λίγα μικροπραγματα κάποια από αυτά μου τα έχουν δώσει άλλα μέλη και τα ευχαριστώ για αλλη μια φορα γιατί τέτοια μικροπραγματα πολύ συχνά τα χρειαοζμαστε,αφού κρατήσαμε αυτά που χρειαστηκαμε δίνω τα υπόλοιπα με τη σειρά μου. Κυρίως παιδικά,διακοσμητικά κ είδη κινητού.

1) ταπερακι παιδικό Ντόρα

2) πολλά καλουπακια για πλαστελίνες παιδικά

3)θήκες κινητού παλιού τύπου ,μαύρες δερμάτινες.μπαινουν στη ζώνη η στο παντελόνι και χωράνε σχετικά μικρες συσκευές.

4)2 organizer ατζεντες μαύρες (χρειάζονται ανταλλακτικά φύλλα που βρίσκονται σε μαγαζιά γραφικής ύλης)

5) δερμάτινη Μαύρη καπνοθηκη 

6) κάποια μικρά τσαντάκια κοριτσίστικα αν παίζει πιτσιρίκι καθως εμείς έχουμε.αρκετα ;)

7)μεσαία κεράκια σε μέτρια κατάσταση (2-3)

8)λουράκι με κρικακι για να κρέμας.κλειδια κλπ από το λαιμό.σε φούξια χρώμα και σε λαχανί με τη γερμανική σημαία (από τα subway)

😎 ηθελα πολύ να τ ανεβάσω σύντομα λόγω περιόδου που φεύγουν πολλοί για διακοπές οπότε δεν ασχολήθηκα με φωτό κλπ όμως όποιος ενδιαφέρεται μου στέλνει και αναρτώ.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...