Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, kathytherion είπε

Καλημέρα! Χαρίζω λίγα μικροπραγματα κάποια από αυτά μου τα έχουν δώσει άλλα μέλη και τα ευχαριστώ για αλλη μια φορα γιατί τέτοια μικροπραγματα πολύ συχνά τα χρειαοζμαστε,αφού κρατήσαμε αυτά που χρειαστηκαμε δίνω τα υπόλοιπα με τη σειρά μου. Κυρίως παιδικά,διακοσμητικά κ είδη κινητού.

1) ταπερακι παιδικό Ντόρα

2) πολλά καλουπακια για πλαστελίνες παιδικά

3)θήκες κινητού παλιού τύπου ,μαύρες δερμάτινες.μπαινουν στη ζώνη η στο παντελόνι και χωράνε σχετικά μικρες συσκευές.

4)2 organizer ατζεντες μαύρες (χρειάζονται ανταλλακτικά φύλλα που βρίσκονται σε μαγαζιά γραφικής ύλης)

5) δερμάτινη Μαύρη καπνοθηκη 

6) κάποια μικρά τσαντάκια κοριτσίστικα αν παίζει πιτσιρίκι καθως εμείς έχουμε.αρκετα ;)

7)μεσαία κεράκια σε μέτρια κατάσταση (2-3)

8)λουράκι με κρικακι για να κρέμας.κλειδια κλπ από το λαιμό.σε φούξια χρώμα και σε λαχανί με τη γερμανική σημαία (από τα subway)

😎 ηθελα πολύ να τ ανεβάσω σύντομα λόγω περιόδου που φεύγουν πολλοί για διακοπές οπότε δεν ασχολήθηκα με φωτό κλπ όμως όποιος ενδιαφέρεται μου στέλνει και αναρτώ.

Καλημέρα

Το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Locke_John είπε

@papous1 ευχαρστω για τα φυτά κάπαρη.

Χαρά μου που καταφέραμε επιτέλους να συναντηθούμε και τα παρέλαβες. Ελπίζω να καταφέρεις να πιάσουν και του χρόνου να μαζέψεις καρπούς.Έχουν δυνατό ριζικό σύστημα γιατί φύτρωσαν φυσιολογικά και όχι με τεχνητές μεθόδους.Και εγώ ευχαριστώ για το βασιλικό τον έχω στο ήλιο γιατί ως γνωστόν ο βασιλικός θέλει ήλιο και νερό.😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται

Ρολόι ρευματός σαν αυτά της ΔΕΗ

-

IMG-20200713-190659-resized.jpg

-

Είχε αγοραστει πριν από 10+ χρόνια αλλά δε χρησιμοποιήθηκε ποτε

-

Παράδοση μόνο χέρι-χέρι

ή περνάτε κατόποιν συννεόησης από εργασιμες από τη δουλειά μου (Μαρούσι) ή ΣΚ από σπίτι (κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών)

ή αν βολευει περνάω επιστρέφοντας από τη δουλειά και σας το αφήνω.

Επεξ/σία από DrLo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας. Παρέλαβα τά πράγματα ἀπό τόν MessengerOfGood καί  τόν εὐχαριστῶ. Βαγγέλη καλές διακοπές.

Εὐχαριστῶ τόν Βλάση (Locke_John) καί τόν Γιῶργο ( tsiv) γιά τήν ἐξυπηρέτηση στήν παραλαβή καί ἐπιφυλάσομαι νά ἀνταποδώσω.

Τέλος, νά εὐχαριστήσω τόν Γρηγόρη( tigergreg) γιά τά πληκτρολόγια καί το cd-rom.

῞Ολα θά ἀξιοποιηθοῦν μέ τόν καλύτερο τρόπο. Εὐχαριστῶ καί πάλι ὅλους σας παιδιά.

 

 

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, DrLo είπε

Χαριζεται

Ρολόι ρευματός σαν αυτά της ΔΕΗ

-

IMG-20200713-190659-resized.jpg

-

Είχε αγοραστει πριν από 10+ χρόνια αλλά δε χρησιμοποιήθηκε ποτε

-

Παράδοση μόνο χέρι-χέρι

ή περνάτε κατόποιν συννεόησης από εργασιμες από τη δουλειά μου (Μαρούσι) ή ΣΚ από σπίτι (κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών)

ή αν βολευει περνάω επιστρέφοντας από τη δουλειά και σας το αφήνω.

Να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον DrLo. Παρέλαβα κ θα αξιοποιηθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 04/07/2020 at 11:25, thodoris1985 said:

Έχω και μια προέκταση 4 μέτρα 16AWG για τροφοδοτικό υπολογιστή/οθόνη κτλ (τα βρίσκω ένα-ένα)

p00400613a-front-2xl.jpg

 

Υπάρχει ακόμα η προέκταση,

Επσίης δίνω και το παρακάτω παιχνιδάκι.

Έχει κάποιες φθορές όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες, αλλά δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα (το μόνο πρόβλημα είναι ότι βαρέθηκα να το ακούω).

Δε συνηθίσω να δίνω πράγματα όταν έχουν ερκετές φθορές όπως αυτό (το χρώμα έχει χαλάσει σε μερικά σημεία όπως φαίνεται, 1-2 αυτοκόλλητα τα έσκισαν τα παιδιά κτλ), αλλά είπα να κάνω μια εξαίρεση για το συγκεκριμένο γιατί δουλεύει απροβλημάτιστα (γερό σκαρί :) ).

 

IMG-20200711-123141.jpg

IMG-20200711-123146.jpg

IMG-20200711-123156.jpg

IMG-20200711-123223.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, thodoris1985 είπε

Υπάρχει ακόμα η προέκταση,

Επσίης δίνω και το παρακάτω παιχνιδάκι.

Έχει κάποιες φθορές όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες, αλλά δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα (το μόνο πρόβλημα είναι ότι βαρέθηκα να το ακούω).

Δε συνηθίσω να δίνω πράγματα όταν έχουν ερκετές φθορές όπως αυτό (το χρώμα έχει χαλάσει σε μερικά σημεία όπως φαίνεται, 1-2 αυτοκόλλητα τα έσκισαν τα παιδιά κτλ), αλλά είπα να κάνω μια εξαίρεση για το συγκεκριμένο γιατί δουλεύει απροβλημάτιστα (γερό σκαρί :) ).

IMG-20200711-123141.jpg

IMG-20200711-123146.jpg

IMG-20200711-123156.jpg

IMG-20200711-123223.jpg

Με ενδιαφερει το παιχνιδι που στην Αθηνα εισαι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται  μετα   απο   διακοπη   ρευματος   δεη....

1.DVD  PLAYER   PHILIPS   με   τ/χ   που   επαυσε  να   παιζει   δισκακια.

2.Δεκτης   επιγειος   BITMORE  HDMI   με   τ/χ   που  αναβει   αλλα  δεν  βγαζει   εικονα. Μαλλον   πυκνωτες  με   κοστος   2-3   ευρω.

3.Δυο   ηχειακια   η/υ   που   δεν  δουλευουν  με  τροφοδοσια  ρευματος   αλλα   με   μπαταρια  για  outdoor   καταστασεις.

Παραλαβη   πλατεια   κανιγγος   8.00-15.00  και  σαββατο   εως   13.00.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thodoris1985 είπε

Υπάρχει ακόμα η προέκταση,

Επσίης δίνω και το παρακάτω παιχνιδάκι.

Έχει κάποιες φθορές όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες, αλλά δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα (το μόνο πρόβλημα είναι ότι βαρέθηκα να το ακούω).

Δε συνηθίσω να δίνω πράγματα όταν έχουν ερκετές φθορές όπως αυτό (το χρώμα έχει χαλάσει σε μερικά σημεία όπως φαίνεται, 1-2 αυτοκόλλητα τα έσκισαν τα παιδιά κτλ), αλλά είπα να κάνω μια εξαίρεση για το συγκεκριμένο γιατί δουλεύει απροβλημάτιστα (γερό σκαρί :) ).

IMG-20200711-123141.jpg

IMG-20200711-123146.jpg

IMG-20200711-123156.jpg

IMG-20200711-123223.jpg

Καλησπέρα σας. Θά μέ ἐνδιέφερε ἡ προέκταση. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε όλους χαρίζεται αυτό το υπέροχο τσαντάκι μέσης που είχα αγοράσει πριν πολλά χρόνια και το χρησιμοποιούσα ....Ο λόγος που το δίνω είναι γιατί έσπασε ο ένας πλαστικός γαντζος και ο τσαγκάρης μου είπε ότι δεν φτιάχνεται και ότι αν θέλω μπορώ να βάλω μόνο μεταλλικούς αλλά στην εμφάνιση δεν είναι ωραίο ...Ανεβάζω και φωτό για όποιον ενδιαφέρεται και μένει Αθήνα !

IMG_20200710_090722

 

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, life is music είπε

Καλησπερα σε όλους χαρίζεται αυτό το υπέροχο τσαντάκι μέσης που είχα αγοράσει πριν πολλά χρόνια και το χρησιμοποιούσα ....Ο λόγος που το δίνω είναι γιατί έσπασε ο ένας πλαστικός γαντζος και ο τσαγκάρης μου είπε ότι δεν φτιάχνεται και ότι αν θέλω μπορώ να βάλω μόνο μεταλλικούς αλλά στην εμφάνιση δεν είναι ωραίο ...Ανεβάζω και φωτό για όποιον ενδιαφέρεται και μένει Αθήνα !

IMG_20200710_090722

έχεις ρωτήσει γενικά προς αθηνάς - μοναστηράκι; https://www.google.com/search?q=πλάστικά+κλιπ+τσαντας&tbm=isch&ved=2ahUKEwjikpC5us3qAhUQw4UKHRJbC7gQ2-cCegQIABAA&oq=πλάστικά+κλιπ+τσαντας&gs_lcp=CgNpbWcQAzoECAAQQzoFCAAQsQM6AggAOggIABAKEAEQEzoECAAQEzoGCAAQChAYOgQIABAeOggIABAFEB4QE1DWRVjOsAFgobIBaAdwAHgAgAG1AYgB9R-SAQQwLjI4mAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWewAQA&sclient=img&ei=sQQOX6L2OJCGlwSStq3ACw&bih=940&biw=1680#imgrc=pB0afL7ViC2JmM

 

https://www.rapsimo.gr/product/κλιπς-τρίαινες/

Επεξ/σία από Trigger Happy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...