Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, LLLEFTERIS said:

Με ενδιαφερει το παιχνιδι που στην Αθηνα εισαι;

Καλησπέρα,

Χαλάνδρι (αν και θα με βόλευε πρωινές ώρες στο Σταυρό Αγίας Παρασκευής κοντά). Αλλά αν είναι να πιάσει τόπο, το κανονίζουμε.

 

5 hours ago, pantelikas said:

Πού βρίσκεσαι;

 

2 hours ago, georgios65 said:

Καλησπέρα σας. Θά μέ ἐνδιέφερε ἡ προέκταση. Εὐχαριστῶ.

 

Το ίδιο με την απάντηση μου στον Λευτέρη, όποιος μπορεί να έρθει να παραλάβει πιο σύντομα, δε μπορώ να το βλέπω άλλo

 

Επίσης, έχω και το παρακάτω πατίνι, χρησιμοποιημένο 2-3 φορές.
Οι δυο ρόδες είναι στην πίσω πλευρά και όχι μπροστά που έχουν τα περισσότερα

IMG-20200702-092456.jpg

IMG-20200702-092512.jpg

Επεξ/σία από thodoris1985
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Trigger Happy είπε

Πήγε ο τσαγκάρης από εκεί δεν υπάρχει το ανταλλακτικό και για αυτό το δίνω ...Πάντως αν θες να ασχοληθείς ελα να στο δώσω!!

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thodoris1985 είπε

Καλησπέρα,

Χαλάνδρι (αν και θα με βόλευε πρωινές ώρες στο Σταυρό Αγίας Παρασκευής κοντά). Αλλά αν είναι να πιάσει τόπο, το κανονίζουμε.

 

Το ίδιο με την απάντηση μου στον Λευτέρη, όποιος μπορεί να έρθει να παραλάβει πιο σύντομα, δε μπορώ να το βλέπω άλλo

Επίσης, έχω και το παρακάτω πατίνι, χρησιμοποιημένο 2-3 φορές.
Οι δυο ρόδες είναι στην πίσω πλευρά και όχι μπροστά που έχουν τα περισσότερα

IMG-20200702-092456.jpg

IMG-20200702-092512.jpg

Καλημέρα σας. Δυστυχῶς, βρίσκεστε πολύ μακριά ἀπό τήν ἔδρα μου, τόν Πειραιά.῾Υπάρχει δυνατότητα ἐκ μέρου σας συνάντησης πρωϊνές ὧρες σέ κάποιο σταθμό τοῦ Μετρό ἤ ταχυδρομικῆς ἀποστολῆς μέ δικά μου φυσικά  ἔξοδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, georgios65 said:

Καλημέρα σας. Δυστυχῶς, βρίσκεστε πολύ μακριά ἀπό τήν ἔδρα μου, τόν Πειραιά.῾Υπάρχει δυνατότητα ἐκ μέρου σας συνάντησης πρωϊνές ὧρες σέ κάποιο σταθμό τοῦ Μετρό ἤ ταχυδρομικῆς ἀποστολῆς μέ δικά μου φυσικά  ἔξοδα;

Ο @pantelikas βλέπω είναι Θεσσαλονίκη. Άρα αν δε μπορεί αυτός ή κάποιος δικός του τέλος πάντων να πραλάβει, θα μπορούσα να σας το στείλω, αλλά λογικά από βδομάδα θα μπορέσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/7/2020 στις 11:17 ΜΜ, tigergreg είπε

GPS garmin eMap

spacer.png

Σε   πολυ   καλη   κατασταση   μεσα  σε   πολυ  βρωμικη   θηκη  με   καινουργιες   μπαταριες.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   εντος   σαββατου.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ   ΜΕΤΑ   ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ  ΓΙΑ   ΝΑ   ΜΗΝ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.

ΔΟΘΗΚΕ!

Ευχαριστώ πολύ για το gps!

Θα πιάσει "τόπο"!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, thodoris1985 είπε

Καλησπέρα,

Χαλάνδρι (αν και θα με βόλευε πρωινές ώρες στο Σταυρό Αγίας Παρασκευής κοντά). Αλλά αν είναι να πιάσει τόπο, το κανονίζουμε.

 

Το ίδιο με την απάντηση μου στον Λευτέρη, όποιος μπορεί να έρθει να παραλάβει πιο σύντομα, δε μπορώ να το βλέπω άλλo

Επίσης, έχω και το παρακάτω πατίνι, χρησιμοποιημένο 2-3 φορές.
Οι δυο ρόδες είναι στην πίσω πλευρά και όχι μπροστά που έχουν τα περισσότερα

IMG-20200702-092456.jpg

IMG-20200702-092512.jpg

Εγω θα αποσυρω ειμαι μακρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αθήνα, κέντρο:

Έχω μια μπάλα αναπήδησης, μπλε παιδική, αυτή με τις 2 χειρολαβές, με σχέδιο κάποιου καρτούν, ευχαρίστως να την χάριζα σε κάποιον που θα την προσφέρει σε παιδιά 

 

Το σχέδιο είναι Πόκεμον αν θυμάμαι καλά.

Επεξ/σία από Locke_John
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα   βημα   πριν   την  ανακυκλωση...

1.TAMASHI  XTD120MP3   με   αποσπωμενη   προσοψη  σε   κακη   κατασταση   μαλλον  λειτουργικο.

spacer.png

2.CD READER   PLEXTOR   PX-12TSI   TOY   1997!!! πολυ   κιτρινισμενο   σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση.

spacer.png

3.ΣΚΛΗΡΟΣ   WESTERN  DIGITAL   CAVIAR   21600   1624,6MB   ΤΟΥ   1997  σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση.

spacer.png

4.Τροφοδοτικο   300W   ΜΑΧ  POWER  παλιο  σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση.

spacer.png

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω  απο  το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ  ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ   ΓΙΑ  ΝΑ  ΜΗΝ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.

 

 

 

ΔΟΘΗΚΕ  ΤΟ  2 KAI  TO  3!

 
Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, thodoris1985 είπε

Ο @pantelikas βλέπω είναι Θεσσαλονίκη. Άρα αν δε μπορεί αυτός ή κάποιος δικός του τέλος πάντων να πραλάβει, θα μπορούσα να σας το στείλω, αλλά λογικά από βδομάδα θα μπορέσω.

Καλησπέρα σας. ᾿Εντάξει, ἄν τελικά δέν μπορεῖ νά παραλάβει ὁ pantelikas καί ἔχετε τήν δυνατότητα νά ἀποστείλετε τήν προέκταση  ἀπό βδομάδα ταχυδρομικῶς, θά μέ ἐξυπηρετούσατε ἀφάνταστα. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, georgios65 said:

Καλησπέρα σας. ᾿Εντάξει, ἄν τελικά δέν μπορεῖ νά παραλάβει ὁ pantelikas καί ἔχετε τήν δυνατότητα νά ἀποστείλετε τήν προέκταση  ἀπό βδομάδα ταχυδρομικῶς, θά μέ ἐξυπηρετούσατε ἀφάνταστα. Εὐχαριστῶ.

Μπορώ να το στείλω. Έστειλα μήνυμα για να φεύγει σιγά-σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tigergreg είπε

Ενα   βημα   πριν   την  ανακυκλωση...

1.TAMASHI  XTD120MP3   με   αποσπωμενη   προσοψη  σε   κακη   κατασταση   μαλλον  λειτουργικο.

spacer.png

2.CD READER   PLEXTOR   PX-12TSI   TOY   1997!!! πολυ   κιτρινισμενο   σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση.

spacer.png

3.ΣΚΛΗΡΟΣ   WESTERN  DIGITAL   CAVIAR   21600   1624,6MB   ΤΟΥ   1997  σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση.

spacer.png

4.Τροφοδοτικο   300W   ΜΑΧ  POWER  παλιο  σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση.

spacer.png

ΑΝ  ΕΙΝΑΙ   ΔΥΝΑΤΟΝ   ΝΑ  ΦΥΓΟΥΝ  ΟΛΑ   ΜΑΖΙ.

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω  απο  το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ  ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ   ΓΙΑ  ΝΑ  ΜΗΝ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.

ΘΑ   ΠΡΟΤΙΜΗΘΕΙ   ΟΠΟΙΟΣ   ΤΑ  ΠΑΡΕΙ   ΟΛΑ   ΤΟ  ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ   ΔΥΝΑΤΟΝ.

 

Με ενδιαφέρει το CDROM επειδή είναι SCSI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, snbblp είπε

Με ενδιαφέρει το CDROM επειδή είναι SCSI

Ναι  ειναι   SCSI   αλλα   απο  τις   πρωτες  με  τις   3  εγκοπες/οδηγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tigergreg είπε

Ναι  ειναι   SCSI   αλλα   απο  τις   πρωτες  με  τις   3  εγκοπες/οδηγους.

τα 4, 8 και 12 TSI είναι τα καλύτερα plextor, ever!

Τεράστιος φακός cannon, μεταλλικός μηχανισμός ακριβείας και άπειρη διάρκεια ζωής. Αρκεί να έχεις SCSI bus να τα συνδέσεις, και τερματικό 25πινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, snbblp είπε

τα 4, 8 και 12 TSI είναι τα καλύτερα plextor, ever!

Τεράστιος φακός cannon, μεταλλικός μηχανισμός ακριβείας και άπειρη διάρκεια ζωής. Αρκεί να έχεις SCSI bus να τα συνδέσεις, και τερματικό 25πινο.

Δες   το  ΠΜ   που  σου  εστειλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...