Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Εχω μια αγγελια με 7 εκτυπωτες laser απο τους οποιους χαριζω τους 2.
 

Στέλνω και εγώ pm για τον HP Laserjet P2015d

Αποσύρω τον ενδιαφέρον.... Σ' ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. 

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Εχω μια αγγελια με 7 εκτυπωτες laser απο τους οποιους χαριζω τους 2.
 

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τόν HP Laserjet 1100. 

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ένα κουτί από Samsung Omnia που περιλαμβάνει βιβλιαράκια, CD εγκατάστασης και αυθεντικό αντάπτορα με χειριστήριο για ακουστικά (όλα σε σχεδόν άριστη κατάσταση) και επίσης ένας φορτιστής Dell laptop. Τυχόν μεταφορικά για εκτός Αθηνών θα είναι του παραλήπτη.

 

eKj3Bgc.jpg

 

Vw4NWbM.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Feregorn είπε

Χαρίζονται ένα κουτί από Samsung Omnia που περιλαμβάνει βιβλιαράκια, CD εγκατάστασης και αυθεντικό αντάπτορα με χειριστήριο για ακουστικά (όλα σε σχεδόν άριστη κατάσταση) και επίσης ένας φορτιστής Dell laptop. Τυχόν μεταφορικά για εκτός Αθηνών θα είναι του παραλήπτη.

eKj3Bgc.jpg

Vw4NWbM.jpg

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Feregorn είπε

Χαρίζονται ένα κουτί από Samsung Omnia που περιλαμβάνει βιβλιαράκια, CD εγκατάστασης και αυθεντικό αντάπτορα με χειριστήριο για ακουστικά (όλα σε σχεδόν άριστη κατάσταση) και επίσης ένας φορτιστής Dell laptop. Τυχόν μεταφορικά για εκτός Αθηνών θα είναι του παραλήπτη.

eKj3Bgc.jpg

Vw4NWbM.jpg

Καλησπερα, ενδιαφερομαι για το φορτιστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/7/2020 στις 10:25 ΜΜ, MessengerOfGood είπε

Χαρίζω ένα ταμπλετακι Hyundai Rock X800.

Έμεινε πολύ καιρό αχρησιμοποίητο και όταν πήγα να το φορτίσω δεν φόρτιζε. Μέτρησα τον φορτιστή και δεν έβγαζε τάση. Προσάρμοσα το ιδιαίτερο βύσμα του σε ένα καλώδιο USB και δοκίμασα με έναν φορτιστή USB 5V/2A αλλά δεν φορτίζει και δεν ανάβει με τίποτα!Ίσως κάποιος άλλος το κανει να δουλέψει...

Είναι πολύ καλής κατασκευής, πολύ λεπτό, με πλάτη αλουμινίου και μπαταρία 4400 MAh.
Πολύ καλή oθόνη 8" IPS 1024 x 768. Από τα ελάχιστα με αναλογία πλευρών 4:3 που έχει πολύ μεγαλύτερη επιφάνεια εργασίας από τα συνηθισμένα 8" με αναλογία πλευρών 16:9.
CPU Rockchip RK3066, 1.6GHz, Cortex-A9 dual core, GPU: Mali-400, RAM 1GB (DDR 3), 16GB ROM.
Dual camera, front and back both 2.0 megapixels.
WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1, 10-point multi-touch, υποστηρίζει Flash 11.1 και έχει το Google Play ενσωματωμένο.
Υποδοχές: TF card slot 32GB, mini HDMI port, ακουστικά 3,5 mm, micro USB με OTG (υποστηρίζει ExFAT, NTFS, FAT32). Διαθέτει ξεχωριστή υποδοχή φορτιστή, ώστε να μπορεί να χρησιμοποιηθεί η υποδοχή USB όταν φορτίζει (λέμε τώρα...).

Δείτε το εδώ.
 

Είναι root και φοράει μια Ρώσικη ROM με τα εξής στοιχεία:

android 4.1.1 (Jelly Bean)

Kernel v.3.0.8+
root@xinyu-desktop#44
SMP PREEMPT Sat Oct.27 15:29:27 CST 2012

Built number: RK30_ANDROID4.1.1-SDK-v1.00.00
rk30sdk-eng4.1.1 ROCK C 20121026.160942 release-keys

Παραδίδεται στο κουτί του με όλα τα παρελκομενα πλήν του φορτιστή (αλλά με το καλώδιο που έφτιαξα).

Δυστυχώς μόνο αύριο (και παραλαβή από το σπίτι μου) γιατί φεύγω για το νησί. Αλλιώς από Οκτώβρη...

hyundai rock x.jpg

P1080095.JPG

Πμ τον Οκτώβριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Εχω μια αγγελια με 7 εκτυπωτες laser απο τους οποιους χαριζω τους 2.
 

καλημερα. Ενδιαφέρομαι μόνο αν μπορώ να παραπάνω από εσάς εντός 3 ωρών επειδή είμαι ήδη έξω. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Feregorn είπε

Χαρίζονται ένα κουτί από Samsung Omnia που περιλαμβάνει βιβλιαράκια, CD εγκατάστασης και αυθεντικό αντάπτορα με χειριστήριο για ακουστικά (όλα σε σχεδόν άριστη κατάσταση) και επίσης ένας φορτιστής Dell laptop. Τυχόν μεταφορικά για εκτός Αθηνών θα είναι του παραλήπτη.

eKj3Bgc.jpg

Vw4NWbM.jpg

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...